Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod P3p3k 2. 2. 2023 01:48

Adolf.Shitler píše:Na Bazošu se pár těch karet ještě válí, byť jsou chybně označený jako 6 GB + neomezeně socky, ale pojede tam těch 10 GB za 250 Kč.


Zrovna jsem se chtěl zeptat, jestli se dá přerušit těch 250 měsíčně. Tak že bych koupil už čtvrtou kartu? Chtěl bych někdy na měsíc opět zkusit datamanii, jestli se tu už třeba nezvedla rychlost.
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 2. 2. 2023 10:05

pan.nikdo píše: Za 350Kč to fakt nechci, nemá někdo sim k prodeji?

Mám myslím 3, které pravděpodobně nebudu potřebovat... Staré boží...
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 2. 2. 2023 14:56

pan.nikdo
aspoň otestováno, že podmínky a vyjádření kaktusu teď opravdu platí, aspoň si ostatní dají pozor
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 2. 2023 11:13

Zajímavý je, že tady před půl rokem pár lidí "žadonilo" o prodej jedné Boží SIM se 6 GB. Nikdo neměl a teď má každý druhý člen jednu jednu až tři SIMky doma v šuplíku :-D
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod to-tak 3. 2. 2023 19:21

Neexistuje nějaká možnost jak prodloužit životnost bonus kreditu? Mám kaktus simku jen kvůli datům. Balíček volných minut neprovolám a SMS prakticky nepoužívám. Balíček dat se mi obnoví 9. A zbytek bonusu expiruje 10. Připsali mi ve zmatku kolem dobíječky bonus 2x a nechci ho nechat propadnout bez užitku.
to-tak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 3. 2. 2023 19:33

"Ztráta" SIM vyřeší tvůj problém...

-- 3. 2. 2023 19:35 --

Ipanema píše:Zajímavý je, že tady před půl rokem pár lidí "žadonilo" o prodej jedné Boží SIM se 6 GB. Nikdo neměl a teď má každý druhý člen jednu jednu až tři SIMky doma v šuplíku :-D


Já si vzpomínám, že tu někdo chtěl tu simku zdarma :-)
Kdyby někdo odtud chtěl, tak za 200 za kus je asi klidně pustím. Ideálně "elektronický" přenos, ať nemusím nic posílat fyzicky poštou :-)
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 3. 2. 2023 20:47

Jeden e-shop prodává Kaktus Sim 10GB dat + 100 Kč kredit za 229. Dorazí mi v pondělí.
Ale díky za nabídku.
Teď jen opět šaškovat s přenosem čísla k jinému operátorovi, vydržet měsíc a pak zpět s číslem na Kaktus :D
Někdy se divím, že mi to za ušetřené peníze stojí, :D aspoň jsem stále v obraze a je co radit přátelům:D
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 3. 2. 2023 20:59

Stačí odejít na 4-8 dní. Vyzkoušeno jednou. V pondělí od Kaktusu k Bleskmobil (tam je teda otřesená zkušenost hlavně se servisem a "operátory") a ve čtvrtek zase zpět. Nemusí se na měsíc.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 3. 2. 2023 21:19

pan.nikdo
jo to se taky divím, já bych se na to vy.. :D spíš ale nechápu že si na používaným čisle neměl kredit na obnovení
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 4. 2. 2023 01:08

Já přenesl číslo od Kaktusu na prepaid SIM O2 a hned ten samý den jsem začal pťenos zpět do Kaktusu, nechápu, proč bys chtěl čekat měsíc.
:D
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 4. 2. 2023 05:05

Ipanema: díky za info. V létě jsem řešil také kaktus (přechod z kaktusu na kaktus boží SIM) a bylo mi zde na fóru řečeno, že musím měsíc vydržet u jiného operátora. Tak díky za info. Do schránky mi má dorazit SIM zdarma od vdf T-mobile a snad VDF... Už nevím co za SIM zdarma sem sehnal...
JayDeeSq: taky mě to překvapilo. Je pravda že jsem dlouho nedobíjel ale nečekal jsem to. je pravda že jsem nezvykle hodně volal a kredit mi spotřebovaly nejspíš balíčky a pak nezbylo na automatickou obnovu ... SMS od Kaktusu chodily, ale takovým zprávám nevěnují pozornost :)
Jjrr: viz. Výše. Minulý rok jsem přecházel od kaktusu se svým číslem na boží SIM a bylo mi zde řečeno, už e musím měsíc čekat u jiného operátora :D
Každopádně díky za potvrzení toho, co psal Ipanema. Tím lépe;))
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 4. 2. 2023 07:21

U Vdf nelze pŕejít na již existující SIM, leda během telefonické objednávky nové SIM a ta stojí 200 Kč (prepaid SIM).
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 2. 2023 07:34

dwxx píše:"Ztráta" SIM vyřeší tvůj problém...

-- 3. 2. 2023 19:35 --

Ipanema píše:Zajímavý je, že tady před půl rokem pár lidí "žadonilo" o prodej jedné Boží SIM se 6 GB. Nikdo neměl a teď má každý druhý člen jednu jednu až tři SIMky doma v šuplíku :-D


Já si vzpomínám, že tu někdo chtěl tu simku zdarma :-)
Kdyby někdo odtud chtěl, tak za 200 za kus je asi klidně pustím. Ideálně "elektronický" přenos, ať nemusím nic posílat fyzicky poštou :-)

Nikdy tu nikdo nechtěl tu simku zdarma. Psal jsem to tady já a chtěl jsem to koupit za normální cenu, za kterou to dotyčný koupil u kaktusu.
Nikdo neprodal, tak jsem musel koupit na Aukru za 400.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenik3 13. 2. 2023 10:34

Nevynechal kaktus dobijecku? vetsinou byla kolem 10.v mesici...
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 2. 2023 10:37

A jedééééém!!!

Ahoj, mas aktivni samoobnovovaci balicek 6 GB s daty na socialni site, ten musime na konci brezna kvuli narizeni EU vypnout. Do te doby muzes prejit na jakykoli jiny datovy balicek nebo predplatne z aktualni nabidky. Pokud budes mit puvodni balicek 31. 3. 2023 stale aktivni, zmeni se automaticky na 10 GB za 250 Kc na 30 dni. Nevycerpana data, krome tech na site, ti prevedeme. Zmenu muzes udelat na http://www.mujkaktus.cz/moje-sluzby nebo v aplikaci.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků