Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 5. 6. 2023 15:42

Tak se standardním ceníkem mám obavu, že neomezenku s 5 GB neseženeš za 340 Kč.

Bleskmobil má neomezenku a 4+1 GB za 400 Kč, ale SMS se platí.
Mobil od ČEZ má za 350 Kč neomezené volání a SMS, ale jen 1,5 GB.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod yorg 5. 6. 2023 16:03

Díky za navedení do situace. Tarif mám od nich snad 5 let nebo více a tak se v nabídkách vůbec neorientuji. Nebylo dosud třeba.
Snad se ozve i některý z virtuálů. Třeba i do SZ. :-)
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 5. 6. 2023 16:14

Tmobile úvodní sleva 50%, tj. ze 620 na 310 a po 3 měsících Oku a přes retenci prodloužit.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod yorg 5. 6. 2023 16:34

Prosím o bližší vysvětlení "po 3 měsících Oku a přes retenci prodloužit."
Co je OKu a ce znamená přes retenci prodloužit?
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod passé 5. 6. 2023 17:53

OKU je kod na prenos cisla k jinemu operatorovi, retence je snaha zabranit odchodu zakaznika k jinemu operatorovi nabidkou vyhodnejsi ceny.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 5. 6. 2023 17:58

Pro více informací zkus prostudovat pár posledních stránek v tématu retenční nabídky tmobile.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod yorg 5. 6. 2023 18:10

Díky.
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 6. 2023 11:10

Pro někoho zajímavý akční tarif pro nové zákazníky má Vodafone Flat+3,5GB za 327Kč.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod komplik 20. 6. 2023 11:28

S pevným netem jde u vodafone za tu cenu při převodu čísla získat i RedBasic s 6GB dat. Zrovna včera mi to nabízeli.

-- 20. 6. 2023 12:36 --

yorg píše:Prosím o bližší vysvětlení "po 3 měsících Oku a přes retenci prodloužit."
Co je OKu a ce znamená přes retenci prodloužit?



Když bude končit zvýhodněná cena, tak si necháš zobrazit na webu OKU - číslo potřebné k přechodu k jinému operátorovi, pokud operátor usoudí, že si tě chce jako zákazníka chce nechat, někdo za krátkou dobu zavolá, bude zjišťovat, kam odcházíš a jakou máš nabídku a pokusí se nabídnout něco srovnatelného/lepšího aby si tě udrželi. Obvykle se dá dostat na ceny blízké polovině té ceníkové, pokud se jedná o bezproblémového zákazníka. Samozřejmě čím déle a čím víc služeb zákazník využívá, tím je pro operátora zajímavější.

Ale i při přechodu k novému operátorovi je lepší nechat si zavolat a nechat udělat nabídku a neřídit se ceníkovou cenou. Nedávno jsem zkoušel akční nabídku u T-M, ten neomezený xxl za 930, při přechodu za polovic na tři měsíce, pak plná cena. Při telefonátu mi to nabídli za 700.
Daily driver: Macbook Pro 14" M1 Pro, backup: MacMini M2
Gadgety: Galaxy Tab S8+, Galaxy S23 Ulta, GW4 Classic, iPhone 13 mini, iPad 9.gen, AW3
Gaming: Desktop PC (i5, RTX3060Ti). XBOX Series S
komplik
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 7. 7. 2023 15:46

Poradte kterého operátora vybrat za nejmenší cenu pro udržení čísla ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pulmann 7. 7. 2023 16:09

Kaktus ?
pulmann
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 7. 7. 2023 16:33

Katus je dobrá volba, za 50Kč na rok.

Případně Vodafone Nulový Tarif na míru https://www.vodafone.cz/pece/tarify-slu ... e-balicky/ Ale Vodafone už ho nechce moc dávat, musí se to kdyžtak několikrát zkoušet přes infolinku nebo prodejnu.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MartinTrebech 9. 10. 2023 14:12

ahoj, já jsem teď měsíc zpátky zkusil pro rodinu virtuála k-level.cz mají jen neomezené tarify (hlas, sms) a různé data, neumí rodinné balíčky ani tv, to považuji dneska za nevýhodu, ale zase ceny jsou oproti velké trojce fajn hlavně za neo datový tarif a paní na infolince byla ochotná pro rodinu vymyslet individuální slevu. Po čase zkušeností poreferuji, prozatím vše ok.
MartinTrebech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 9. 10. 2023 14:30

Podle https://apms.cz/wp-content/uploads/2304 ... APMS-1.pdf k level jede pod Vodafone, ten nema data uplne nejlepsi myslim :-)

Btw po vycerpani balicku je OFF nebo zpomaleni? Kdyby to zpomalili treba na 0,5 Mbit tak bych to i zvazil.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 9. 10. 2023 15:51

Jakou rychlostí jedou neomezená data u K-LEVEL? Maximální rychlostí nebo třeba jen 10Mbps?
Milos
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků