Blesk Mobil v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petr311 15. 11. 2020 09:15

Spíše to chtělo akci i na data - jak byl v létě ten balíček Ultra dat - 15GB za 249Kč + 50% navíc při dobití za 300Kč, mohli ještě takové něco udělat. No naštěstí jsem stihl datamánii od O2 - 100GB za 300Kč, takže mě to až tak nemrzí :-)
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 30. 11. 2020 19:22

Nevite nekdo, jestli Bleskmobil vraci CELY nespotrebovany kredit po prenosu cisla jinam? Nekdy na jare tvrdili, ze oni na to maji stale platny poplatek asi 199 korun, ze oni proste nejsou O2 (ackoliv jsou), ktery to uz tehdy zrusil stejne jako T-mobile a Vodafone.
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 30. 11. 2020 23:45

Pokud ti neodpoví nikdo tady, zeptej se přímo operátora. Neměl by ti lhát ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolous007 2. 12. 2020 17:59

nereknujaksejmenuju píše:Nevite nekdo, jestli Bleskmobil vraci CELY nespotrebovany kredit po prenosu cisla jinam? Nekdy na jare tvrdili, ze oni na to maji stale platny poplatek asi 199 korun, ze oni proste nejsou O2 (ackoliv jsou), ktery to uz tehdy zrusil stejne jako T-mobile a Vodafone.


Toto by mě také zajímalo, v podmínkách a ceníku položka 199,- není. A také by mě zajímalo, jak se po přenosu o vrácení kreditu žádá. U Tesco Mobile se musí do jednoho z mála HM Tesco, kde má TM stánek, ale u BM se má vyplnit něco v samoobsluze. Nikde tam žádný odkaz není. Škoda, že když už platí, že jsou operátoři povinní vracet kredit, že jim není nařízeno, jak přehledně informovat a mít možnost jednoduše požádat. Jsme prostě v Česku.

-- 4. 12. 2020 11:55 --

kolous007 píše:
nereknujaksejmenuju píše:Nevite nekdo, jestli Bleskmobil vraci CELY nespotrebovany kredit po prenosu cisla jinam? Nekdy na jare tvrdili, ze oni na to maji stale platny poplatek asi 199 korun, ze oni proste nejsou O2 (ackoliv jsou), ktery to uz tehdy zrusil stejne jako T-mobile a Vodafone.


Toto by mě také zajímalo, v podmínkách a ceníku položka 199,- není. A také by mě zajímalo, jak se po přenosu o vrácení kreditu žádá. U Tesco Mobile se musí do jednoho z mála HM Tesco, kde má TM stánek, ale u BM se má vyplnit něco v samoobsluze. Nikde tam žádný odkaz není. Škoda, že když už platí, že jsou operátoři povinní vracet kredit, že jim není nařízeno, jak přehledně informovat a mít možnost jednoduše požádat. Jsme prostě v Česku.


Už vím, jak to je, podělím se, třeba vám to taky pomůže.
1. U BM se poplatek za vrácení kreditu NEPLATÍ
2. Po převodu a souvisejícím zrušení konta do samoobsluhy se přihlašuje jednorázovým kódem z SMS (ta přijde na číslo, které už vlastně máte u nového operátora-tím si ověří, že jste to vy), tam se vyplní žádost o vrácení kreditu.
kolous007
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2021 08:45

Koukám na současnou nabídku Blesk Mobilu a připadá mi celkem použitelná oproti minulosti.
Ne že bych chtěl dělat reklamu, ale sám asi na jejich předplacenku prozatím přejdu ze současného tarifu T-mobile (neomezené min+sms+1GB za 263 kč na tři měsíce), který mi bude končit.
Data jsou drahá, ale ostatní (pro mě nové) balíčky jsou za mě OK.
-Balíček 50: 50 min za 50 Kč (nevyčerpané jednotky se převádějí do dolšího období)
-Balíček Klasik: 300 minut nebo sms + 1 GB za 249 Kč
-Balíček Top: 400 minut nebo sms + 4 GB za za 399 Kč

Jasně, účtování je 60+1, nemají aplikaci, síť o2, a další nevýhody.
Ale oproti Kaktusu není potřeba sledovat dobíječku a kombinovat. Třeba pro důchodce nebo někoho, kdo nevyužije neomezený tarif a nesleduje akce a chce mít klid je to celkem použitelné.
anonymni

Odeslat příspěvekod lumík930 13. 1. 2021 11:34

Jo ten balíček 300 minut nebo sms bude pro spoustu lidí neomezeně a je to předplacenka...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 1. 2021 12:14

50 min za 50 Kč s převodem neprovolaného ja za mě už ok cena. :-) K tomu Boží data od Kaktusu a musí být člověk spokojen. :-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 13. 1. 2021 12:22

Nespotřebovaný Klasik se nepřevádí?
Kdo provolá a propíše dohromady kolem těch 300 jednotek, tak za 220 Kč to je super nabídka (když se odečte 30 Kč za roční Twist). K tomu jeden giga, žádné drbačky s ročním Twistem, i bez dualsimu naprostá pohoda.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2021 12:26

Bohužel ne.
Nespotřebované volné jednotky, pocházející z aktuálního 30denního období, se nepřevádí do následujícího 30denního období. Při ukončení balíčku či v případě, že neproběhne jeho automatické obnovení, volné jednotky propadají uplynutím období platnosti posledního balíčku. Za zaniklé či propadnuté jednotky se náhrada neposkytuje.

Ale jak píše předchůdce, pro někoho je to i tak "neomezenka".
anonymni

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 1. 2021 13:37

Na předplacence neomezenku s 1GB dat za 199kč umí i Tescomobile jako retenci (1 měsíc jet balíček za plnou cenu i když v Tesco mají SIM za 249 s tímto balíčkem a slevu 50% na jakýkoliv balíček tak za 500 se dá toto sjet na 2 měsíce-flat+1GB dat . Nabízí to při vyžádání OKU na půl roku takže dohodnout se vždy po půl roce. Další možnost snížení této ceny je při dobití na pokladně TESCO lze mít 300 kredit za 220 Kč reálných. Tak to vyjde na pěkných 145 měsíčně.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 13. 1. 2021 16:09

Jenže Blesk to má bez jakýchkoli machinací...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 13. 1. 2021 16:22

A jakou má Blesk mobil platnost kreditu?
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod qwerta 13. 1. 2021 17:00

6 měsíců.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 1. 2021 18:16

A to účtování bych tipnul - u balíčků co mají jednotky minuta nebo SMS - tak tam není účtování 60+1 ale 60+60. Začalo s tím TESCO jako balíček štědrých 200 za 200 a zúčtovací jednotka byla celá minuta. Blesk to potom obšlehnul. Jen u Tesco tam bylo navíc volání v Síti což Blesk neměl (nevím jak to má teď). Jen jsem porovnával že za 199 bez větších obtíží a machinací lze ve stejné síti (O2) mít také na předplacené kartě o 50kč levněji neomezenku na volání SMS a 1GB dat (Blesk za 249 300 jednotek+1GB). Jedno zavolání o přenos čísla jednou za půl roku to je opravdu nereálné. Takže asi tak...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 1. 2021 19:44

Ano, účtování v balíčcích je 60+60 s.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků