Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Swejzi 23. 2. 2015 19:23

No dva dny před expirací čísla provádět přenos je docela odvážné. Sám jsem zvědav, jak to dopadne...
A teď mě napadá, když má za dva dny expirovat číslo, to znamená, že tam je půl roku propadlý kredit, bude možné vůbec přenos provést, když tam není vůbec žádný (kladný) kredit?
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 23. 2. 2015 21:00

kredit tam je kladny.
expirace kreditu je 25.2 ne čísla tam je ještě nejaka doba než číslo zanikne
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 23. 2. 2015 21:26

Tohle jsi měl upřesnit, protože po expiraci kreditu je simkarta ještě 6 měsíců funkční, tzn. že se na ní dá dovolat. Vzhledem k tvojí obavě, že se na číslo nepůjde dovolat, mě to zmátlo.
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 23. 2. 2015 21:37

Bral bych kdyby byla možnost nějakého balíčku podobnému tomu co se již nabízí,ale s tím rozdílem aby volání za zvýhodněnou cenu nebo zdarma, platilo do všech sítí, nebo neomezené víkendové volání, či večerní, řekěme od 19.00 do -5.00 rána, mobil.cz se s tímhle právě nepřetrhne, slibují kde co co bude užasného a skutek utek.
Šel bych jinam ale zůstávám kvůli 200MB FUP za každé dobití, to mi na net v mobilu který tak často nepoužívám, + FB zatím stačí, i když 400MB za dobité 400 stovky, bych také bral, ne že ne :-)
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 24. 2. 2015 20:35

Tak dnes o pulnoci bude číslo prevedeno ke kaktusu docela fofr
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Nohis 5. 5. 2015 21:11

T-Mobile spustil v ostrém provozu VoLTE, platí to i pro Mobil.cz??
Nohis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 5. 2015 21:12

Ne, jen u T-mobile
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 5. 2015 10:25

Dokonce zatím jen pro některé tarify a jen jeden telefon.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod speedy 12. 5. 2015 15:09

Mobil.cz má nabídku ke 2. narozeninám:

Pokud si aktivujete balíček Třicítka nebo balíček Extra Data v období od 12. 5. 2015 do 18. 5. 2015, tak na něho dostanete 50% slevu.
speedy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powery 18. 5. 2015 08:44

Nefunguje mi dobití kreditu přes platební kartu. Nefunguje přesměrování na platební bránu. Nemůžete to někdo vyzkoušet, zda je problém jen u mě nebo obecně?

EDIT:
Už se to povedlo, nejspíš nějaká chvilková indispozice
powery
Junior

Odeslat příspěvekod lenka2003 19. 5. 2015 07:39

Prosím o radu. Mám kartu od Mobil.cz v záložním telefonu asi rok. Jednou za půl roku ji dobiju. Teď je na ní kredit asi necelé 4 stovky. Končí mi paušál od TM na dobu určitou. Mohu si na tu dobíjecí kartu převést svoje číslo z paušálu a ten kredit mi zůstane? Nebo musím koupit novou a na tu převést svoje číslo? Možná blbá otázka, ale po 12ti letech na paušálu fakt nevím. Děkuji za pomoc.
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 19. 5. 2015 07:57

Od TM si můžeš na Mobil.cz převést číslo, pokud ještě nikdy před tím na Mobil.cz simku nebylo přeneseno číslo.
Kredit na Mobil.cz zůstane.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lenka2003 19. 5. 2015 08:10

Toto číslo nikdy na Mobil.cz nebylo. Jde mi primárně o to, že ho chci převést na již používanou kartu. Jestli v tom nebude problém....
lenka2003
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 5. 2015 08:24

Pochopila si to trochu jinak, nejde o to jestli tvoje T-Mobile číslo bylo někdy u Mobil.cz, ale jestli ta karta od Mobil.cz je z původním číslem a nebylo na ni přenášeno nějaké číslo.

Já jsem taky na Mobil.cz přenesl číslo od T-Mobile až po několika měsících používání Mobil.cz
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lenka2003 19. 5. 2015 08:40

Aha, omlouvám se. Na té předplacené kartě je jejich původní číslo a nebylo na ni nic přenášeno. Takže děkuji moc. Pustím se do toho.
lenka2003
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka