style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:145px">
Vrácení přeplatku na dani z příjmu za rok 2023: Kdy přijde na účet?', 'reklama19_webu_cz4' => false, 'reklama19_webu_cz3' => '
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
', 'reklama19_webu_cz6' => '
PlayStation Plus nabídne v dubnu tři hry včetně kouzelnické variace na Call of Duty
PlayStation Plus nabídne v dubnu tři hry včetně kouzelnické variace na Call of Duty
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Marvel Rivals je free-to-play týmovka s hrdiny i záporáky. Koncept Overwatche okoření zničitelným prostředím
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Bílý Xbox Series X je na spadnutí. Bude bez optické mechaniky, ale nabídne jiné novinky
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Recenze hry Outcast: A New Beginning. Krásný mimozemský svět vyplněný nezajímavým obsahem
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
Původní Polda vyšel na Steamu. Poradí s hádankami a rozumí si s moderními systémy
', 'reklama19_webu_cz10' => false, ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743162564, 'reklama19_webu_cz8' => 1711630172, 'reklama19_webu_cz4' => 1711630191, 'reklama19_webu_cz3' => 1711630182, 'reklama19_webu_cz6' => 1711630186, 'reklama19_webu_cz10' => 1711630201, ) ?> Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám - MobilMania.cz

Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k hlasovým službám

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 1. 4. 2020 12:58

Mobil.cz neumí přenést číslo přes OKU? V samoobsluze to po mě chce ČVOP.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 1. 4. 2020 16:05

Odchazis nebo prichazis k mobil.cz ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod suram 1. 4. 2020 19:10

Přicházím. Později už to šlo, zadat OKU do políčka pro ČVOP, ráno to ale házelo error. Takže už OK.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod antonsek 25. 5. 2021 03:11

Když_expiruje_nebonusový_kredit_a_dobiji_až_potom,_vrátí_mi_Mobil.cz_expirovaný_kredit_zpět?__Sorry,_ale_přestal_mi_na_PC_klávesnici_nečekaně_pracovat_mezerník.
antonsek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsw 29. 5. 2021 06:22

Ještě jsem po expiraci kreditu nedobíjel, tak nevím, každopádně mi appka zobrazuje i ten expirovaný kredit, takže předpokládám, že ho neseberou.

Obrázek

Akorát jsou tedy zablokované obchozí služby, na telefon se dovolat dá, ale zavolat z něj nejde a to ani když je tam ještě neexpirovaný bonusový kredit.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod xsw 31. 5. 2021 16:17

Teď jsem dobil 200, takže můžu potvrdit, že expirovaný kredit to vrátilo.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 2. 2022 18:25

Mobil.cz má volání a SMS na Ukrajinu zdarma
https://mobilmania.zive.cz/clanky/na-uk ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melo15 11. 5. 2022 05:47

Zdravím! Na mobil.cz SIM kartě se mi nahromadilo cca 450 Kč, které za 4 dny vyprší. Zkoušel jsem hledat různé způsoby, jak ho využít, ale nic vyhovujícího jsem nenašel.

- dobíjet tam dalších 200 Kč kvůli prodloužení nechci a menší částku dobít nelze
- služby, které poskytovaly např. nákup poukazu do Kauflandu, už nefungují
- dobít payU s 50% marží se mi taky nechce
- nepotřebuju ani žádný datový/hlasový balíček, které mobil.cz nabízí

Jedinou možností je tedy nechat si vyplatit kredit při převodu čísla? Ale tam taky bude poplatek, že? Nebo vás napadá něco jiného?
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 11. 5. 2022 06:20

Co si zaplatit nějakou službu pomocí prémiové SMS, jako kredit na Ulož.to, Webshare apod.? Já kdysi nevyužitý kredit na Vodafone kartě používal ke kupování zlaťáků WoT nebo jsem si koupil pár aplikací v Google play. A pak je tu taky možnost, pomocí prémiové SMS, věnovat nevyužitý kredit na dobročinné účely.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 5. 2022 08:23

No vidis, zrovna dnes je Cesky den proti rakovine
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melo15 11. 5. 2022 09:41

Žádnou službu jako kredit na stahování nepotřebuju. A na charitu přispívám jinde, takže žádné DMS taky posílat nebudu. �
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 5. 2. 2023 18:51

V podpoře Mobil.cz je kategorie SIM Zdarma, v odpovědi Jak si ji mohu pořídit? sem píše o formuláři, nicméně formulář nikde. Celkově to vypadá jako Ochutnávková SIMka od T-Mobile.

To je nějaká akce, co teprve bude, nebo už byla? Neví někdo o tom něco?
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 4. 2023 13:25

Ušetřete 2x!
Nové kombi balíčky nabízejí cenově výhodnou kombinaci volání a dat na měsíc. Nyní však můžete ušetřit ještě více, a to díky slevě na balíčky v rámci zaváděcí akce!!! Aktivujte si svůj samoobnovující kombi balíček do konce června a ušetřete navrch 20% z jejich běžné ceny. POZOR! Pokud budete využívat balíček bez přerušení každý měsíc, slevu na balíček dostanete pokaždé.

https://www.mobil.cz/novinky#usetrete2x

:D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 28. 4. 2023 13:34

Se obávám,že letos slabota i s těmi 2MB/S neomezeně za 149,- ke kombi balíčku.......kdo by to chtěl. Loni to bylo lepší.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků