O2 Family (Bonerix) - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 20. 4. 2021 16:03

Já čekám na bratra a ještě další 2 lidi jak jim přijde vyučtování a začnu taky vypisovat jinam.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xyzero 21. 4. 2021 15:36

Dnes jsem volal na infolinku, že zruším smlouvu a ihned mi nabídli slevu 50 Kč měsíčně, takže jsem smlouvu ponechal. Za 399 Kč neomezený plus 5 gb dat je slušný.
xyzero
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 22. 4. 2021 08:39

Dopadl jsem stejně.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndyUK 23. 4. 2021 14:37

Zdravim, mel sem neomezenku + 10 giga za 499, data zvedli na 20gb. Nyni koukam jak puk ze platim vic, opravdu malym pismem nekde uplne dole:
Vážený zákazníku, z důvodu pozbytí nároku na čerpání zvýhodněné nabídky O2 Friends&Family dle kapitoly Speciální ustanovení platná pro Program Friends&Family, odst. 8 Ceníku a Pravidel O2 Family, dochází k 11. 3. 2021 ke změně ceny Vašeho tarifu FAMILY 20 GB na 599 Kč včetně DPH.

:tleskani

Je nejaka moznost srazit cenu alespon na puvodni uroven nebo zase budu muset migrovat? :hm
AndyUK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 23. 4. 2021 20:00

To zjistíš, až si zobrazíš OKU a oni ti zavolají, "jestli je vše v pořádku". Můžeš říct, že není, a začít vyjednávat.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 26. 4. 2021 14:46

Zajímavé, že mně tvrdili, že 349,- s 3GB už úplně zrušili a kamarádka která ho má stejně dlouho jako jsem měl já a volali jí, aby jí nabídli víc dat, tak jí tvrdili, že ten paušál samozřejmě může dále využívat tak jak ho má nastavený.
Další přešly k O2 na 399,- za 5GB a po 2 týdnech u O2 s nima už řeší, že jim zrušili 399,- s 5GB a musí platit 449,-
Tam asi každý z těhle lidí na infolince shoří v pekle z toho lhaní zákazníkům.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 27. 4. 2021 14:30

Mě poslali: Informujeme Vás o ukončení tarifní nabídky, kterou aktuálně využíváte. S účinností od 18. 5. 2021 proto měníme Váš tarif na FAMILY 4 GB za zvýhodněnou cenu 399 Kč včetně DPH. Nově tak získáte hodnotnější tarif s neomezeným voláním a SMS a 4 GB dat. Pokud se změnou nesouhlasíte, máte právo ukončit službu bez sankce ke dni účinnosti změny.

Jak lze za stejnou nebo nižší cenu docílit 5GB ? Nebo kde jinde?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davsopl 28. 4. 2021 11:44

Zdražovali vám až po vypršení smlouvy na 24 měsíců nebo ještě před?
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod AndyUK 30. 4. 2021 22:13

2 davsopl V mem pripade po roce, ale mel sem smlouvu na dobu neurcitou.

2 radim Zobrazil sem OKU nekolikrat a nikdo nezavolal. Takze asi zkusim osobne na O2 prodejne.
AndyUK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 1. 5. 2021 09:39

@AndyUK Na zobrazení kódu v samoobsluze nereagují. Musí se zavolat na jejich infolinku ohledně konkurenční nabídky, poté přepojují na retenční.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod AndyUK 4. 5. 2021 22:24

2 davsopl Na prodejne take asi nic nevyresim vid.
AndyUK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrumSession 13. 5. 2021 12:40

Poptávám jedno č. v O2Family - info do SZ.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hakec 23. 6. 2021 07:10

Tak jen pro info, aktuálně změněn tarfi od O2 - z family 5GB na family 12GB - cena navýšena ze 499,- na 549,- po telefonátu na O2 cena změněna zpět na 499,- a 8GB. Takže takové win - win.
Hakec
Junior

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 23. 6. 2021 09:21

Jen pro info. Kolega v praci ma uz asi rok nebo dva family tarif flat s 3 GB za 349. Automaticky zvysovat se mu to zatim nijak nesnazili, jen se mu v samoobsluze ( nebo app?) zobrazuje, ze muze prejit kliknutim na vysssi tarif flat s 20 GB za 499. To on nepotrebuje, ale je to vcelku na dnesni dobu zajimava nabidka, na to ze jde o O2. Treba se to info nekomu hodi pro vyjednavani, co jsou schopni sami bez nejakych odchodu nabidnout.
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 6. 2021 09:56

Občas zkuste mrknout i vedle -retenční nabídky... Já mám (naštěstí už ne u kyslíku) za 330 flat+15GB. V létě jsem si to vyjednal jako akvizici přenosu 4 čísel, konkrétně sleva 60% na víc tarifů (např. flat+1GB á 190) na 5 let. Jako třešnička na dortu lepší pokrytí i kvalita hovorů, tady kyslík fakt zaspal.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků