Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Brůča1 6. 3. 2015 17:41

Vždy po zadání deaktivace mi přišla sms s tím, že požadavek byl přijat a balíček nebude obnoven.
A teď mi přišlo jen tohle: Vas pozadavek byl prijat ke zpracovani. O vysledku zpracovani budete informovan SMS zpravou. Nestane-li se tak do 24 hodin, poslete prosim Vas pozadavek znovu.
Po 2 dnech jsem odeslala znovu a opět to samé.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 6. 3. 2015 18:28

Jak tomu rozumet ze nejde deaktivovat? Internet350 mi plati tusim do 28.3 mam jej vycerpany a chci se vratit zpet na internet 150 no zkusim to treba se povede.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 6. 3. 2015 18:33

Za hlaska "ceka se na zpracovani" tam bude viset az do konce mesicniho datoveho balicku. Pak je ale pri dalsim pouziti dat aktivovan denni datovy balicek, na to pozor.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 6. 3. 2015 18:35

Takze Internet350 jelikoz jsem mel uz vycerpany FUP jsem si ted deaktivoval a zaroven aktivoval zakladni Internet 150 netrvalo to ani minutu a vse hotovo, bez jedineho problemu.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 6. 3. 2015 18:38

Jardo, u me se denni balicek neaktivoval, jak jsem psal vyse. Ale dalsi den uz by se asi zapocital za 19,-
Jinak opravdu pri deaktivovani to tam visi do konce obdobi a pak se balicek neobnovi. Maji to trochu neprehledne udelane to zobrazeni.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malejjara 6. 3. 2015 19:32

Jo to potvrzuji, take jsem mel den zdarma a dalsi den to strhlo 19 Kc do minusu, protoze jsem mel nulovy kredit a po dalsim dnu se data zastavila nadobro. SIM karta je pripravena na vyhozeni do popelnice s dluhem 19 Kc, uz nejde ani odesilat aktivacni SMS. Za ty dva dny jsem ale stahl asi 20 GB, protoze to jelo plnou rychlosti i po prekroceni FUPu. Mel jsem tu SIM v USB modemu pripojenou do PC. :mrgreen:
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 7. 3. 2015 14:05

Sem chodím jednou za čas, nečtu a číst nebudu všechno,,, takže chci jen říct že jsem si včera dobil za 200,- a dostal jsem všechny staré výhody,,, (volání zadara + bonus kredit),,, takže to vypadá že do konce roku se nemusíme obávat že oně příjdem,,, a pak se uvidí... GO TESCO GO...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 3. 2015 15:35

do konce roku se nic nemeni,pokud clovek sam nic nezmeni,to snad je jasne od okamziku kdy to bylo zverejneno.vsadim se ze ale do konce roku bude ve vlakne tak 100 prispevku kdy se o tom bude diskutovat.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod malejjara 7. 3. 2015 15:58

No to aktualne ani zmenit nejde, jak uz jsem psal, ze samoobsluhy moznost zmeny na novy tarif zmizela a pres SMS se ozve chybova hlaska.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod Draper130 7. 3. 2015 17:24

Ví někdo, jestli fungují aplikace Youradio a Evropa 2 u starých tarifů za stejných podmínek jako u nových?
Draper130
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CaPlanePourMoi 7. 3. 2015 18:00

malejjara: Jestli chceš dobrovolně a za plného vědomí přejít na nový tarif a nechce se ti platit za infolinku, tak se přihlaš do svojí samoobsluhy, klikni na záložku Podpora, svoje přání napiš do kolonky Popis požadavku, zvol možnost telefonický kontakt, odešli požadavek a čekej. Zavolají ti sami v pracovní den a přechod si domluvíš.
CaPlanePourMoi
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 7. 3. 2015 20:05

To je ovsem problem, ten telefonni kontakt, kdyz tu SIM pouzivam jen v USB modemu. Nebo mi zavolaji i na cislo u jineho operatora? Pak ale neoveri, ze hovori s vlastnikem SIM.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod mipsulin 7. 3. 2015 20:22

Tak v samoobsluze požádej emailem o změnu.
A připrav si PUK
mipsulin
Junior

Odeslat příspěvekod malejjara 8. 3. 2015 07:00

No budu to řešit zas až za měsíc na další SIM, až mi uplyne datový balíček na aktuální SIM, snad už to půjde i jinak.
malejjara
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 17. 3. 2015 23:38

pm81 píše:No a abych se dostal k té nové nabídce TescoM, když pominu rychlost internetu po vyčerpání FUP, ClubCard, volání a sms do vlastní sítě, tak při dobití za 300,-Kč - jiné sítě volání a sms, tak je podobná nabídce SazkaMobilu. Ten nabízí volání do všech sítí za 1,50 Kč a SMS za 1,30 Kč. A nebo kombinace, ale to by více bylo na vlákno SazkaMobil. Pěkný večer. ;-)

Pekne receno ja mam tesco kratce a zatim uzivam vyhod co nabizi a uz prestavan resit to co prvni tri dny.
Plati to do konce roku pak se uvidi a muzu vybrat neco jineho.
WolfN
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka