Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 18. 10. 2021 15:36

Všeobecně známý fakt to je možná mezi kaktushujery, normální člověk očekává, že se mu samoobnovující balíček logicky sám automaticky obnoví v okamžiku, kdy je vyčerpán. Je to takový klamavý způsob prodeje, názvem balíčku uvést zákazníka v omyl.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brumak 18. 10. 2021 21:45

Tak těch 15gb je opravdu jen na první měsíc. Ale aktivace kdykoli do data, napsaného na kartě. Tj. dá se koupit víc karet a postupně aktivovat.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 19. 10. 2021 21:07

Lepší než nic. Díky za upřesnění podmínek. 15GB za 200kc je dobrá nabídka na otestování sítě. Běží Tesco plnou rychlostí jako O2?
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod brumak 20. 10. 2021 09:22

tescomobile pán v komentářích psal o 42 Mbps
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod kalujo 14. 11. 2021 13:27

tady máte něco z tesco mobile https://simple.cz/#jak-to-funguje
kalujo
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 11. 2021 18:19

Koukám že obšlehli Neřešto od Kaktusu. Pravda ten má jen 100 minut + 100 SMS zase má víc dat levněji. Stejně Datamanie je výhodnější. A zase láká Tesco na první akční měsíc za korunu, nutno aktivovat do konce roku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 15. 11. 2021 14:45

kalujo píše:tady máte něco z tesco mobile https://simple.cz/#jak-to-funguje

Tak jsem to lehce zkoukl a přišel jsem na to, že v ceníku mají jiné ceny než na webu. Tak jsem je zkusil otestovat, jak se postaví k případné námitce, že jsem si koupil SIM na základě jejich oficiálního ceníku. A že za ceny na webu ji nechci. Od solidního obchodníka bych čekal odpověď typu "omlouváme se za naši chybu v ceníku. Zašlete nám doklad o koupi, mi vám peníze vrátíme". Ale to by nesměl být Tescomobil.

Přeposílám část konverzace:
Ještě jste mi neodpověděli na dotaz "A jak to vyřešíme, když jsem si koupil vaši SIM s tím, že ceny jsou dle ceníku?"
Michaela, 14:09
Dobrý den, prověřím to.
Cena balíčku bude další období 399 Kč, brzy to bude upraveno i v ceníku. Za komplikace se omlouvám.
Vy, 14:13
Jenže já nechci vaši SIM s balíčkem za 399 Kč. Koupil jsem si ji s tím, že balíček bude stát 249 Kč. Takže jste mě připravili svými mylnými informacemi o peníze.
Michaela, 14:14
Omlouvám se, správné ceny jsou uvedeny přímo na hlavní stránce na našem webu.
Vy, 14:17
V obchodních podmínkách máte napsáno, že ceny jsou podle ceníku. U vás neplatí obchodní podmínky potažmo ceník? Co je psáno na webu je irelevantní. Právní platnost mají vždy obchodní podmínky a ceník. Při koupi SIM jsem se tedy řídil těmito dokumenty. Že tam máte chybu není moje věc.
Michaela, 14:17
Rozumím, ale z nějakého důvodu byly v ceníku uvedeny nesprávné informace, na jejich úpravě pracujeme.
Vy, 14:19
Rozumím. Ale já jsem podle těchto nesprávných informací jednal. Že na jejich úpravě pracujete je mi prd platný.
Michaela, 14:19
Znovu se za komplikace omlouvám.

Pořád dokola se jen omlouvali, ale o kompenzaci ani ň. Prostě pořád stejní zloději. Jsem rád, že jsem už jinde.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 15. 11. 2021 14:58

Klasika tescomobile, lži a podrazy, není se čemu divit.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 15. 11. 2021 15:10

Abych pravdu řekl, Kdyby to nebyli takoví zloději a podrazáci, tak bych ten balíček neomezeně s 2GB dat za 399Kč i bral. Ale se zkušenostmi, Jak se mnou poslední dobou u TescoMobile jednali, a jak vidím tak pořád jednají, bych do toho nešel ani za ceníkových 249 Kč.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 15. 11. 2021 22:02

milbust: A pro zajímavost, koupil jste si skutečně tu jejich simku, nebo jste reklamaci té ceny jenom testoval? Jen se ptám.
Tak v takovém případě by oni měli nabídnout vrácení sim karty za peníze, pokud byste si ji skutečně koupil. I když při internetové objednávce by ten nárok na vrácení v rámci 14 dní od nákupu měl být automaticky. Ale měli by umožnit to vrátit i při nákupu v prodejně - to bych viděl jako minimum, co by měli nabídnout.

-- 15. 11. 2021 22:05 --

Jinak jsem koukal, že na tom webovém chatu mají nově nějakého chatbota, který samozřejmě hlavně pěkně zdržuje, protože žádný trochu složitější dotaz nezodpoví, ale dá se přes něj i propracovat na živého operátora? Stále každý den včetně víkendů do těch 20 hodin?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 15. 11. 2021 22:21

Nekoupil. Jen jsem testoval, jak se zachovají.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 15. 11. 2021 22:45

jasně rozumím, měl jste tušení, že nebudou chtít dodržet své vlastní publikované podmínky, tak jste to otestoval a ukázalo se, že vaše tušení bylo správné.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod radim 16. 11. 2021 12:48

Ten Simple za 1 Kč, to by asi šlo koupit více simek a dycky po měsíci to vypnout, ne? Sice jenom 2 GB, no ale za kačku, no nekup to. No asi záleží, jak dlouho to za tu kačku bude, kolik těch simek by šlo aktivovat.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 16. 11. 2021 13:05

Ne uplne za 1Kc, ja vidim po pridani SIMky do kosiku cenu 49Kc.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 16. 11. 2021 13:09

Já mám při koupi karty v obchodě cenu 1+1 Kč (simka a balíček). A aktivovat to jde jenom do Silvestra. Ale při větší spotřebě asi v podstatě neomezený počet simek (na různé účty). Drbačka, no. Ale tak za ty prachy...
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků