Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod radim 25. 11. 2021 09:42

Persbrandt píše:
radim píše:Já mám při koupi karty v obchodě cenu 1+1 Kč (simka a balíček). A aktivovat to jde jenom do Silvestra. Ale při větší spotřebě asi v podstatě neomezený počet simek (na různé účty). Drbačka, no. Ale tak za ty prachy...

Jestli jste k dosažení té ceny využil nějaké vaše osobní bonusy, kupóny z vyúčtování Clubcard apod., tak to sem skoro ani nemusíte psát.

A proč ne? Clubcard má kdekdo, a jak vidno, využít se to dá pěkně. Tady pan kolega bude mít 4 GB za 4 Kč, což mi na naše poměry přijde více než solidní. (Jen to nesmí zapomenout deaktivovat. :mrgreen: ) A ani nepotřebuje různé účty (jako u Rekoly apod.), prostě jen šoupne simku do mobilu. Taky jich pár koupím, když to neprodlouží, tak se to třeba ještě někdy bude na něco hodit.
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 26. 11. 2021 03:10

Persbrandt píše:V jakém obchodě jste měl cenu 1 + 1 Kč za tu simku, v kamenném obchodě nebo na eshopu? Na eshopu vidím cenu 49 Kč, takže je to nějaké divné. Jestli jste k dosažení té ceny využil nějaké vaše osobní bonusy, kupóny z vyúčtování Clubcard apod., tak to sem skoro ani nemusíte psát.

Osobní bonusy ani kupóny z vyúčtování Clubcard nejsou potřeba, stačí členství Clubcard a zajít do hypermarketu. Tedy aspoň podle letáků platných do 23.11. a do 16.11., ve kterých je dále uvedeno, že nabídka "SIM karta SIMPLE za 1 Kč" platí do 31.1.2022.
(A že tarif lze aktivovat za 1 Kč do 31.12.2021, ale to pro nákup SIM není relevantní.)

Pak to ale chce silné nervy na informacích, protože všechny kasy včetně skenerů Scan&Shop (ano, opravdu se mi svěřily, že různé kasy můžou dávat různé ceny) je počítají po 49 Kč a v mém případě následovala manifestace ženské logiky, postupně ve třech úrovních velení, telefonování ze dvou telefonů naráz někam jednou z nich, pokusy přesvědčit mě, že to platí jen při nákupu nového mobilu, že si někdo přišel koupit deset kousků a že to není správné (já bral 2), že nabídka platná do 31.1. v letáku do 23.11. platí jen do konce platnosti letáku, že jim určitě přišla informace, že je nabídka zrušená, že se jedná o nabídku tarifu u Tesco Mobile a nikoli v prodejně, apod. A nakonec po vrácení rozdílu jsem nedostal ani klíčenku. ;)
Kaktus. O 72 % levnější než po (75% a 25%) slevě u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 5 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 26. 11. 2021 21:15

Tak to na mne pusobi tak, ze pokud nekdo pretrpi to nervovani s prodavackama na prodejne (a mozna ma i trochu stesti) tak ma potom mesic neomezenku vcetne 2 GB za hubicku, ale pak jeste nesmi zapomenout vcas odparovat nebo zablokovat platebni kartu, aby se mu nestrhl majlant, ze jo?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 26. 11. 2021 23:45

Přesně. Nebo mít třeba Revolut s virtuální kartou jen na toto a nastavit jí limit 10 Kč, kdyby snad jeden zapomněl. :D
Lomax
Junior

Předchozí stránka