Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lumík930 16. 3. 2022 22:03

Řešíme, co je teď. Za měsíc se může klidně zhoršit i situace u Kaktusu a mohou vyhlásit od prázdnin výhodnější (pro sebe) podmínky :D stejně emtecko a podobně...
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 16. 3. 2022 22:27

Řešíme i neřešíme. Když si TEĎ pořídíš novou SIM kartu Tesco, tak k ní nebudeš dostávat bonusový kredit ;-) Kdy vlastně skončil prodej karet s 2x kreditem? V roce 2016?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lumík930 17. 3. 2022 19:24

Jasně, teď bych si Tesco nepořídil. Bez bonusu je na nic, případně je vhodné jen pro volání pro čtyři členy v rodině zdarma, stačí dobít jen jednou za půl roku
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod IvanT 24. 3. 2022 19:22

Zdravím, když volám z Tesco Mobile do sítě T-Mobile, kvalita hovoru je katastrofální. Zkusil jsem volat i z jiného mobilu a situace je stejná. Hovor vypadává, chvílemi neslyším nic a protistrana pak říká, že slyšela jenom nějaké chrastění. V podstatě se nedá realizovat normální hovor. Ale v rámci O2 (Tesco Mobile) vše OK. Máte podobnou zkušenost? Díky.
IvanT
Junior

Odeslat příspěvekod libol 25. 3. 2022 08:28

Volám Kaktus -> Tesco mobile minimálně 6x týdně a žádná změna v kvalitě. Tak buď je to problém lokální, nebo směru Tesco mobile -> Kaktus (ale výjimečně mám i tyto hovory a taky jsem problém kvality nezaznamenal)
libol
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 25. 3. 2022 08:43

Ma Tesco VoLTE nebo vola taky (jako Kaktus) jen pres 2G ??
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod intago 18. 5. 2022 20:26

lumík930 píše:Řešíme, co je teď. Za měsíc se může klidně zhoršit i situace u Kaktusu a mohou vyhlásit od prázdnin výhodnější (pro sebe) podmínky :D stejně emtecko a podobně...


U emtecka ticho po pěšině. Jak dobře jsem udělal, že jsem k němu přešel... :-D Měl jsem to udělat daleko dřív. To pohodlíčko, a ty ceny, a žádný změny... 8-)
intago
Junior

Odeslat příspěvekod Pierrosse 22. 5. 2022 05:54

anonymius píše:Ma Tesco VoLTE nebo vola taky (jako Kaktus) jen pres 2G ??


Zkoušeno a nemá VoLTE �. Nevíte někdo jak je to s Roamingem? Včera jsem byl na Slovensku a nabídlo mi to připojení pouze k 3G síti, ačkoliv na místě byla dostupná i LTE � (vyzkoušeno přes simku jiného operátora)
Pierrosse
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 23. 5. 2022 13:25

Zvažoval jsem, co na data na dovolenou - jednorázově 15 GB za 299 Kč je super - ptal jsem se, zda se nějak v EU krátí a nikoli.

https://tescomobile.cz/koupit-sim
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 23. 5. 2022 16:03

Na dovolenou (roaming) to je dobra nabidka. Pro dovolenou v CR by clovek vzal datamanii. Skoda, ze vodac uz nema 30GB za 200kc.
Tak nejak, tam a sem...hodnota dvoustovky se za posledni rok dost zmensila (v kupni sile).
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 24. 5. 2022 05:04

Tesco MOBILE nyní nabízí 3 varianty SIM ve výrazné akci. Například SIM s 15 GB na měsíc za 299 Kč místo původních 499 Kč. Nebo například neomezené volání, SMS a 1 GB dat za 249 Kč namísto původních 499 Kč. Celou nabídku najdete zde: https://tescomobile.cz/koupit-sim
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zurekmiroslav 3. 6. 2022 20:03

Mají tam nabídku 199kč neomezenko s 2GB,je to napořád nebo je v tom nějaký fígl?
zurekmiroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 3. 6. 2022 21:38

Na první měsíc
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 7. 6. 2022 05:35

davpro píše:Zvažoval jsem, co na data na dovolenou - jednorázově 15 GB za 299 Kč je super - ptal jsem se, zda se nějak v EU krátí a nikoli.

https://tescomobile.cz/koupit-sim


Tak prakticka zkusenost ukazala, ze data v EU si clovek musi vyzebrat u podpory na chatu, protoze standardne jsou zapnuta jen pro ČR a v te jejich apce neni pro mezinarodni datovy roaming zadna volba. Ale jede to. Jen jsem cekal, ze to bude automaticky. 8-D
O4 Dehet KeyLess FofrklacekLess Stajl Matrix Bufik Koule (2023)
davpro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2022 13:11

Jen je aktuálně výhodnější pro data na léto v roamingu Bleskmobil. Má na 4 měsíce 30GB za 3 kila měsíčně.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků