Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod libol 16. 3. 2021 10:00

:-) to není nafurt, to je na jeden měsíc :-)
A ty prachy se ti nestahnou z kreditu, stáhnou se ti z karty, kterou musíš přiřadit k účtu.
libol
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 16. 3. 2021 10:58

Aha, to v letáku nepíší, že je to max na měsíc. Takže další klamavá reklama.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod libol 16. 3. 2021 11:02

Můžeš zkusit ČOI, ale ani ta proti Kellnerovi nepůjde.
libol
Junior

Odeslat příspěvekod radim 16. 3. 2021 11:03

Ale tak jsme v Tesku! To je přece jasné, že na měsíc! V letáku nikdy nenapíšou všechny vlastnosti, protože by po tom neštěkl ani pes.


hgfdsa píše:Tak to by nevadilo nabít jednou 300 Kč a pak mít neomezené volani za 1 Kč měsíčně nafurt.


:mrgreen: Vůbec necítíš tu blbost, cos napsal? Za tři kila flat navždy??? To by si okamžitě všichni pořídili a Tesco by to nenabízelo takto pokoutně a psalo by se o tom všude na světě.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 3. 2021 07:31

Jo za kačku je to první měsíc druhý už za plnou palbu tak si případně ihned po aktivaci balíčku za korunu zrušte přiřazení vaší platební karty.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 17. 3. 2021 08:14

Máte taky v Samoobsluze nabídku na neomezenku + 3 GB za 399 Kč?
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod intago 17. 3. 2021 09:38

A že vás to ještě baví.... Jak tady koukám na tu nekonečnou debatu, říkám si, že jsem dobře udělal, že jsem odešel k Emtečku. Tam se nic neděje, ale ceny jsou výtečné, starosti žádné... vše jede samo bez dobíjení. 4 mobily na jednom účtu, A 300.- za flat máme taky... :-))
No ale jestli to máte jako hobby, prosím... :roll:
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 3. 2021 22:15

To já přešel s rodinou na paušál u Téčka. Když jsme měli všichni Tescomobile tak jsem si chrochtal že na paušál už nikdy jenže postupně Tesco začal utahovat šrouby a z pomalu nejlepší datové nabídky na trhu se stalo cosi téměř nepoužitelného a vzhledem k tomu že jsem hledal minimálně 2x flat Tak jsem kývl na retenční 60%slevu na 5 let. 190 flat +1GB a 330 flat+15GB.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 19. 3. 2021 07:23

To už je zajímavá nabídka, ale jistě ji nedají každému...
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 3. 2021 09:55

50% slevu na 3 měsíce jo. https://t-mobile.cz/prejdete sjedeš dolu na stránce zadáš email pošlou ti kód který zadáš na této stránce a je to. Zbytek už je na tobě viz vlákno retenční nabídky T-Mobile.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 21. 3. 2021 18:14

To je celý Tesco. Tři měsíce je vábnička na naivy... Zlatý Emtéčko!
intago
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 3. 2021 18:52

Jaký Tesco? To láká na neomezenku za korunu na 1 celý měsíc. Já mluvil o T-Mobile kde opravdu může mít každý kdo k nim přenese číslo na 3 měsíce paušál za půlku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 21. 3. 2021 19:36

Takže Tesco debile ještě horší než T-debile.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 3. 2021 16:52

Tak současný simky určitě. Ještě jakž takž pro někoho zajímavá nabídka od Tescomobile, ovšem na SIM 2xkredit, která už nějaký rok není v prodeji. Tam se dá zkombinovat při dobití na pokladně za 220 Kč reálných nejdřív aktivovat Clubcard balíček po provolání minut z balíčku a zbylého bonusu (max po 30 dnech) aktivovat 200 štědrých. Tak za 220 Kč lze mít až 372 minut mimo síť + po dobu aktivních balíčků VPN do Tesco. Data jsou u TESCO úplně mimo třeba Kaktus a jeho Boží SIM (byla v prodeji do konce roku, lze sehnat na Aukro atd.) má 6 GB dat po započtení dobíječky jen za 100 Kč měsíčně (!) + neomezená data na vybrané soc. sítě.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod intago 23. 3. 2021 08:40

Šmarjá Josef, úplně mi vstávají chlupy na hlavě, když to čtu... A to jsem to kdysi ovládal dobře, ač to připomíná manuál na Javu :-| Mám už od toho svatej klídek... :lol:
intago
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků