Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 3. 2023 17:18

Tesco Mobile zavádí 5G a mění ceny datových balíčků
https://www.dotekomanie.cz/2023/03/tesc ... h-balicku/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 28. 3. 2023 17:45

2 GB za 200 Kč. :-D
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 3. 2023 19:38

Tesco Mobile válí! Nabídne větší porci dat za stejnou cenu a ultrarychlou 5G síť

Operátor Tesco Mobile přichází se zajímavými novinkami
Svým uživatelům zpřístupňuje ultra-rychlou 5G síť
U nejoblíbenějších balíčků navíc navýší objem dat při zachování ceny

https://mobilizujeme.cz/clanky/tesco-mobile-vali-nabidne-vetsi-porci-dat-za-stejnou-cenu-a-ultrarychlou-5g-sit
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 3. 2023 19:45

U Tesco mi přijde zajímavá jen SIM za 249 s 20GB dat. Na 1 měsíc po aktivaci a pak do šuplíku (nebo spíš koše). S EU roamingem celkem zajímavá SIM kdo nemá rozumný FUP po EU.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 8. 4. 2023 11:17

Tato karta a jine se daji koupit na pobocce jeste se slevou asi 30 Kc
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 8. 4. 2023 19:18

20GB za 250 Kc je asi nej nabidka mezi datamanii za 300, neresto za 300 a 10GB kaktus za 125Kc (ta akcni). Nebo je tam jeste neco jineho?
Skoncila mi simka vodafone 30GB za 175Kc (pulrocni za 1000Kc), tak hledam, co dal.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 4. 2023 13:39

Ano ale použitelné je to jen na 30 dní po aktivaci pak už vyjde podle ceníku podstatně dráž. Takže na půl roku koupit 6 SIM :-(
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jenik3 9. 4. 2023 13:44

U ciste datove karty mi jeji vymena po mesici prijde jako jednoducha zalezitost.
Otazkou je, zda ta akce za 249kc neplati jen behem dubna.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 4. 2023 14:47

Tesco uvádí akci na SIM do konce dubna.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 9. 4. 2023 16:37

Do konce dubna je sleva na kartu 50 %, ale těch 20 GB je možné aktivovat kdykoliv do konce příštího roku (na kdykoliv koupené kartě).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 9. 4. 2023 18:42

Nemáte někdo zkušenost, zda jde aktivovat i v zahraničí? Tj. budu víc než měsíc někde v EU roamingu, a budu chtít oživit novou SIM.
Obecně tuším, že to asi u žádné v ČR předem neaktivované předplacenky nepůjde, většinou se aktivují přihlášením (nebo i nutným prvním hovorem) do své mateřské sítě, a v roumingu takovou neznámou SIM tedy asi tamní operátor neuvidí/nedokáže přiřadit.
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 4. 2023 20:14

Samozřejmě řeč je o slevě na SIM karty. Koupená SIM se dá kdykoliv do data expirace aktivovat. Proto jsem psal kdo potřebuje data na déle než měsíc musí si je koupit do zásoby a dle potřeby postupně aktivovat.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pierrosse 10. 4. 2023 09:47

Bacha na ten Roaming, mi šlo se připojit v roamingu pouze v Polsku a na Slovensku a to jenom do GSM a 3G sítě (a ty se vypínají). Třeba v Itálii jsem se nepřipojil vůbec nikde:( tak nevím jak moc je ten roaming použitelný, spíše bych řekl že není než je...
Pierrosse
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 10. 4. 2023 10:16

Nezkoušel jsi to reklamovat či řešit s operátorem? Třeba to je jen nějaká chyba u tebe a nikoliv obecné chování.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pierrosse 10. 4. 2023 10:53

Já právě o tom četl v diskusích, že i u ostatních se to projevuje stejně... Takže na ten roaming pozor.
Pierrosse
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků