Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kurt 20. 5. 2013 08:49

Dle jedné fotky na twitteru Tesco mobile zjistíš že tady bude za dobití s Clubcard taky dvojnásobek!!

Dvojnásobek jo, ale čeho. ;-)
Napovím: kredit to není.
Kurt
Junior

Odeslat příspěvekod Smells 20. 5. 2013 08:51

Simir007 píše:Prej utopie :D Dle jedné fotky na twitteru Tesco mobile zjistíš že tady bude za dobití s Clubcard taky dvojnásobek!! :))
To vidíš kde ?
Já tam vidím jen dvojnasobný počet bodů,o kreditu ani zmínka.
Smells
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 5. 2013 08:56

radim píše:A proč je pro ně ta Clubcard tak důlěžitá?

Monitorování spotřebitelského chování?
Já mám Tesco kousek od bytu, Clubcard mám tak jsem zvědav jestli to pro mne, resp. pro rodinu, bude mít význam.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 5. 2013 09:29

No uvidíme. Třeba za pár hodin ještě budeme sedět na zadcích a jen koukat na ty super ceny!!!!
Ale jestli za měsíční dobití třeba 1000,- do telefonu mám dostat dvojnásobek bodů, čili 200 a tím nákup v Tesco za 20,-..... tak to tedy bude pecka :-\
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lol7 20. 5. 2013 10:27

Smells píše:Tak toho se věru u nás jen tak nedočkáme.
Můj odhad je vlastní síť 1 kč,cizí 2.5 kč.

Muj odhad je vlastni 0.5Kc a cizi za 3.5, internet na itesco.cz zdarma :D
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 5. 2013 10:35

Zdravím a už se těším na první info.

Můj odhad je cena do všech sítí na 2.30 - 2.40 Kč za minutu. Do jejich sítě kolem 0,25 Kč. Majitelé Club karty volání zdarma.

Necháme se však překvapit.
anonymni

Odeslat příspěvekod vecerapl 20. 5. 2013 10:48

Od 14 hodin mají tiskovku, kde představí svoje ceny a služby. Pevně doufám, že konečně příjde virtuál, co přinese zajímavější internetové tarify. To že si budou honit triko s 2.5Kč nebo 2.3Kč za volání mě tolik netrápí :oops:
vecerapl
Junior

Odeslat příspěvekod Mariacek 20. 5. 2013 10:51

Volání do jiných sítí bude určitě dražší než 2, 50 za to ve vlastní síti to bude pod 2, 50... Net jako BM.
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod Daff.cz 20. 5. 2013 11:01

No jsem zvedav, zajimaji me hlavne data, internet...
Daff.cz
Junior

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 20. 5. 2013 11:38

Ipanema píše:Je potřeba přijít s max. 2,- za minutu.

Pokud by dali dvojnásobek kreditu za clubcard, nedovedu si představit, že by ceníková sazba byla pod 2,50, protože by pak reálná sazba byla pod 1,25 a to by na našem specifickém trhu O2 asi nepřipustilo.

Takže bych spekuloval spíš, že dvojnásobek kreditu nebude.
Základní minutová sazba bude 2,30 Kč/min, do vlastní sítě možná pod 2,00 Kč/min.
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod Lúcia Andrľová 20. 5. 2013 11:53

Tesco by mělo mít tarify kde určitý počet volných minut by byl pod 2,50 Kč já navrhuji 0,60 Kč i účtování 60+1 a nad rámec tarifu třeba 2,50 Kč a SMS skoro zadara. Internet by mohl být za 89 Kč 150 MB dat. No vím o jiné nabídce.
Lúcia Andrľová
Junior

Odeslat příspěvekod nezz 20. 5. 2013 12:01

Tady má někdo bohaté rodiče .... pro ty pomalejší .... :-)
Tesco může tarif i dotovat - ostatně clubbody už lidé zaplatili v nákupu, ztrátě soukromí - poskytnutí nakupovacích návyků a to vše ještě spojeno s mobilem představuje solidní marketingový nástroj a těch pár kaček případné dotace za minutu je lacinější než roznos letáků. A do budoucna to může být cenný soubor dat a možná i prostředek pro nějaký ten tah ... "dobrý tip na nákup" ... přesněji vtíravou reklamu na mobil při vstupu do obchodu.
nezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mariacek 20. 5. 2013 12:15

Furt me dojima, jak tady ocekavate prichod charity.. :-)
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod vicomt_cobra 20. 5. 2013 12:22

nezz píše:to vše ještě spojeno s mobilem představuje solidní marketingový nástroj

jasně, to je hlavní důvod proč to tesco dělá, ale jen malá část těch, co si clubcard pořídí kvůli tescomobile začne v tescu víc nakupovat, takže dotace minutové sazby nebude zásadní a hlavně si myslím ne hned teď. nějaké trumfy musí zůstat schované do příštího kola ;-)
vicomt_cobra
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 5. 2013 12:49

Ondřej Peroutka na Twitteru píše:#tescomobile nabídne základní sazbu 1,50 Kč/min do své sítě, 2,90 Kč/min do cizí sítě, 1,50 za SMS.
https://twitter.com/peroutka/status/336447809177927680
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků