Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 3. 7. 2020 08:06

Dvojitý kredit tam mají uvedený, že poskytují do 30. 4. 2020. Zatím pořád to funguje.

Jinak ceny služeb jsou ala specifický trh - s cílem pořádně podojit zákazníka. Nechápu kdo to ještě používá.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 7. 2020 09:27

Koukám že balíček 1+1 je nejen na Extra ale i na Neomezeně s 1 GB dat. 2. měsíc v ceně prvního. To se fakt předali. Opět platí že se musí aktivovat v app do konce července.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 5. 7. 2020 10:40

ze.us píše:Pro sporivce - 150 Kc kreditu na bilych kartach za 69 neni bonusovych...


Kredit není bonusový, na jízdenky (aspoň v Olomouci) ale použít nejde, ještě jsem se i zaregistroval do samoobsluhy a PR SMS a vůbec vše je tam povolené.

(Kod 64) Nemate dostatek kreditu nebo Vas kredit nejde pouzit na platebni sluzby a transakce. Prosime, dobijte si kartu a objednavku opakujte. Kredit na nove SIM karte a kredit ziskany z marketingovych ci jinych akci je mozne vyuzivat pouze na telekomunikacni sluzby. Vase O2.


Grrrrr. A 1,50 Kč za SMS to ale radostně odečítá.

Update: Psal jsem si v samoobsluze s infolinkou, vybírám:
Na Vaši sim kartě se nachází přednabitý kredit, který nelze využít na platební transakce.
Na nákup jízdenek a další platební transakce lze využít pouze standardní kredit.
----
Je třeba brát přednabitý kredit jako bonusový. Rozdílem je pouze jeho platnost.
Tato informace je také uvedena na obale sim karty.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod reznicekjan1 13. 7. 2020 21:10

Tak jsem zvědav, jak to bude se starými internetovými balíčky od srpna. Ty nové nejdou hradit z bonusového kreditu. Sice to nebyla žádná hitparáda, ale z bonusu to bylo reálně za půlku....jestli nám to skončí, tak asi papa Tescomobile.
reznicekjan1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 7. 2020 15:15

Budu provádět hromadnou portaci k Téčku. Jelikož jsem měl cca 12 Kč kreditu propadlý asi týden tak jsem naposledy investoval a za 65 Kč koupil v Tescu SIM se 150 kreditu. Víc už od nás Tescomobile neuvidí.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 5. 8. 2020 14:05

Tak jsem se dočkal,,,se setrvačností jsem se pomalu blížil k rozchodu s Tesco-mobile,,,kredit + - 12,- kaček,,,nová karta jiného oppa už připravena v šuplíku,,,byl jsem u Tesco-mobile od samého začátku,,,ale to co předvádí už dlouhou dobu je tragédie,,,docela pěkný dárek k dnešním narozkám,,,"SBOHEM TESCO"... :-)
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej190 6. 8. 2020 06:42

Taky odejdu,Tesco uz je o nicem.
Poplatek za vraceni kreditu 198,- Kc.
Ze me to vubec udivuje.
ondrej190
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 6. 8. 2020 07:11

To jako vážně, když velká trojka od toho upustila už v červnu?!
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/mo ... e-40327606
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 8. 8. 2020 01:18

Mám aktivovanou ještě nedobitou kartu TM s prednabitym kreditem 150 Kč, edice Štědroň, která se dle obalu měla aktivovat do konce roku 2018. Prednabity kredit by na ní měl být bonusový.
Dnes mi má tento kredit vypršet. Tu kartu nechci dobíjet, ale rád bych ten kredit využil.

Nevíte jestli když si teď zaktivuju některý datový (nebo případně i jiný) balíček se slevou 100 Kč (dárek), zda mi bude ten balíček fungovat i po expiraci kreditu? Provolat ten kredit už nestačím, nehledě na to že se to nevyplatí.
Nebo když bych požádal o těch 100 MB na měsíc zdarma, zda by mi fungovali i po expiraci kreditu? Tam ještě možná (nejsem si jist) existuje možnost že připsání těch 100 MB by prodloužilo platnost kreditu, to by situaci vyřešilo.
Jestli ale expirace kreditu všechny balíčky utne, tak bych je nestihl využít a tudíž pro mne nemá smysl je aktivovat. To bych si radši za těch 150 Kč kreditu koupil třeba kredit na stahování z ulož.to.

Nemá někdo zkušenost s chováním těch balíčků? díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod befele 8. 8. 2020 14:31

Tak po letech odchod jinam. Datový balíček už nejde hradit z bonusového kreditu :-( Dobití 100 MB už není za 10,- ale za 29,- :-( Takže jsem využil aktivaci balíčku EXTRA za 199,- 7,5 GB a po vyčerpání předplacenka O2 se 100GB za 300,- měsíčně. Tedy pokud přijde, před týdnem mi napsali, že je na cestě a zatím nic. Možná, že je na cestě kolem světa :-) :-) Pozor na využití nabídky EXTRA! 199,- je jen jednou, balíček je samoobnovovací a další je za 499,-!!
befele
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 8. 8. 2020 15:42

"Dobití 100 MB už není za 10,- ale za 29,- " to ale není těch 100 MB, které poskytují na zkoušku zdarma, že? Teď jsem se lekl.
A v tom Extra za 199 Kč je i nějaké volání nebo jen těch 7,5 GB dat?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod PD 8. 8. 2020 15:56

Mám dotaz, když mi vyprší platnost kreditu, jak dlouho bude telefon schopnej přijímat SMS než to úplně zablokujou? Díky.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 8. 8. 2020 17:35

Řekl bych že rok.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferda123 8. 8. 2020 18:11

Já mám zkušenost s T-mobilem, že po vypršení platnosti kreditu, karta ještě týden byla tzv. na příjmu a potom byla úplně deaktivovaná. Potom jsem ji asi po dvou měsících normálně dobil, karta byla v podstatě ihned aktivní a přičetl se mi i ten propadlý kredit.
ferda123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 9. 8. 2020 02:16

To se mi teda hodně nezdá.

-- 9. 8. 2020 03:40 --

Persbrandt píše:Jestli ale expirace kreditu všechny balíčky utne, tak bych je nestihl využít a tudíž pro mne nemá smysl je aktivovat. To bych si radši za těch 150 Kč kreditu koupil třeba kredit na stahování z ulož.to.


Tak jsem to celkem projel. Balíček se mi nepodařilo zaktivovat a nakonec jsem před expirací ani nestihl poslat premium smsku na to ulož.to. no jo no.
Hlavně ale stále nevím, jestli by objednaný datový balíček dál běžel i po expiraci standardniho počátečního kreditu, informace od podpory byly dost rozporuplné, to mne nejvíce štve
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků