Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lembi 15. 5. 2013 18:44

škoda jen tý děsný rychlost :( mam o2 a po vyčerpání skoro ani nepoznam, že je to pomalejší. Až budou mít vyšší rychlost po FUPu, tak to bude stát za to, jinak asi nee
Naposledy upravil Fíla dne 20. 9. 2014 23:48, celkově upraveno 5
Důvod: upraven název tématu
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 15. 5. 2013 18:56

Má někdo už zkušenosti s oním připojením rychlostí 16kb/s a Androidem? Dá se stabilně provozovat IM (třeba v podobě oficiálního ICQ clienta nebo FB messangeru)? A umí to nějak rozumně načíst stránky bez obrázků v opeře mini?

Mobilní internet moc nevyužiju, stačí mi tu a tam napsat zprávu, kouknout se na spoje apod. Mám ale pocit, že android (bez použití nějakých firewallů apod.) bude chtít po připojení zuřivě sosat a co se stejným připojením zvládne hloupý telefon, tak smartphone ne.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 5. 2013 08:14

Tak co, už je někdo po FUP ? Jde pak přes to psát Viberem, Whatsappem nebo přes IM+ Pro ? ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod appofiss 19. 5. 2013 08:33

Me by zajimalo,jestli po FUP funguje Opera mini.
appofiss
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 19. 5. 2013 08:35

Kdyz jeste pockate tak 3 tydny, tak se vam na to mrknu :-D
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 5. 2013 08:40

Spíš než Opera Mini by bylo lépe vědět Opera Beta v režimu Off-road ;-] Tři týdny to nevydržíš :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod appofiss 19. 5. 2013 14:43

S Operou mini si vystacim i s 1MB/den.
appofiss
Junior

Odeslat příspěvekod rusticfawn 21. 5. 2013 17:32

Chtěl jsem se zeptat jestli někdo již překročil FUP ? Za tyden jsem již stihl překonat 200mb a nejde mi internet . Respektive mi po chvili nacitani presmeruje na T-mobile samoobsluha :/ Ma nekdo stejny problem ? Messenger a Gmail funguje ...
rusticfawn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rusticfawn 21. 5. 2013 21:13

Spis nejde :D to me teda Mobil.cz zklamal .. a zustanu u sveho BM. Tam mi internet jede tech 200kb/s i po vycerpani FUP ;-)
rusticfawn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 5. 2013 07:32

Kdo je po FUP ? Pls vyzkoušejte , jestli fungují Viber, Whatsapp nebo IM+ Pro - myšleno posílání textů/zpráv přes ně :-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 5. 2013 12:58

Včera jsem po 10 dnech vyčerpal FUP. Upozornění přišlo při vyčerpaných 80%. Po vyčerpání nejde http, přihlášení do app superforum, ani idnes. Nejde ani app free SMS sender. :twisted: Jediné co jde je imo - ICQ. Bída, ten datový tok je po FUP nepoužitelný. Používám to jen v práci a venku jinak WiFi a pro takové minimální použití (http, synchronizace, imo) to chce min. 500 MB.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 23. 5. 2013 16:50

Ta az takhle moc hrozny jsem to necekal :-(
Naposledy upravil Fíla dne 6. 6. 2013 14:03, celkově upraveno 2
Důvod: nepoužívej složené citace
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 5. 2013 17:52

Co chcete po T-Mobilu? Který si určuje podmínky...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kori.cz 24. 5. 2013 20:06

Mám dotaz zda nevíte kde může být problém. Když si prohlížím iDnes a to jen hlavní stránku a nikam dál nelezu,tak se mě odečítají MB.Měli by být tyto stránky Mafra zdarma. Špatně nastaven prohlížeč ? Děkuji za reakce.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 24. 5. 2013 20:43

Jaky prohlížeč?
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků