Mobil.cz v síti T-Mobile - dotazy pouze k internetu

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod v8 28. 5. 2018 14:47

Na strance http://www.mobil.cz/internet-zdarma.aspx vidim tuto informaci:

Navíc po vyčerpání neomezeně dat rychlostí 32/16 kbps


Ja myslel, ze toto mobil.cz nedavno zrusil a po vycerpani uz ta pomala rychlost nefunguje. Kdy dojde k blokaci te rychlosti 32/16 ?
v8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 28. 5. 2018 16:22

To máš ale jen do konce těch 30 dnů, pak máš STOP. Dřív to běhalo zadarmo rok i víc.

EDIT 29.5. k následujícímu příspěvku vpe:
Šlo to až do zrušení čísla pro nedobití. Osobně vyzkoušeno, tuším, že to zhasli až asi 15. měsíc od aktivace (měl jsem jich tehdy pár na nějaké pokusy s vícero telefony, byly to sim nikdy nedobíjené, po vyčerpání kreditů a stopce těch dat zdarma určené k vyhození). Dnes další diskuze o tom irelevantní :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod vpe 28. 5. 2018 21:35

Vic jak rok to nebehalo, jen 12 mesicu od aktivace/dobiti...
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 6. 2018 23:55

Mobil.cz slaví 5.narozeniny. V soutěži rozdává telefony a SIM karty

https://www.mobil.idnes.cz/soutez-mobil ... ob_tech_jm

-- 8. 6. 2018 15:29 --

Mobil.cz slaví 5.narozeniny, startuje druhé kolo soutěže

https://mobil.idnes.cz/soutez-mobil-cz-druhe-kolo-d0p-/mob_tech.aspx?c=A180606_150739_mob_tech_oma
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 11. 11. 2018 11:18

Mám dotaz. Běžně jsem nakupoval bez problému v Googleplay, ale teď mi to hlásí: "Ve vašem zařízení není fakturace operátora k dispozici. Kontaktujte svého operátora". Co s tim?
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisl 28. 11. 2018 01:26

Mobil.cz má nový balíček Data 24 - za 14 Kč 60 MB (v rámci vánoční akce do konce ledna 100 MB) na 24 hodin od aktivace balíčku.

-- 2. 12. 2018 18:43 --

V prosinci ke každému dobití ve výši 300 Kč nebo vyššim bonusový kredit 100 Kč.
ladisl
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 5. 2019 11:17

Do 31.8.19 k nové SIM celkem 900MB dat: https://www.mobil.cz/novinky
anonyni

Odeslat příspěvekod Thom 21. 11. 2020 20:06

Nově dává Mobil.cz za dobití 1 GB (pak zpomalení na 32 kbps, až do 30 dní od dobití, ne vypnutí jako jinde).
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 22. 11. 2020 01:21

Zde ale píšou, že akce platí jen do 2.12.2020, takže to není stála nabídka.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 22. 11. 2020 09:12

Hmmm .. uvidíme, jestli to nebude jako u Oskarty (dočasná nabídka se prodlužovala, až se stala stálou). Protože těch 200 MB mají od počátku věků a vůbec nezodpovídá dnešku.
Mně už každopádně nebaví sledovat, kdy je dobíječka u Kaktusu, tak mě to zaujalo a kdyby to ustálili, asi bych to zvažoval.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 22. 11. 2020 10:06

Akce na 14 dní? To bude nějaká chyba.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 22. 11. 2020 11:21

Thom píše:Hmmm .. uvidíme, jestli to nebude jako u Oskarty (dočasná nabídka se prodlužovala, až se stala stálou). Protože těch 200 MB mají od počátku věků a vůbec nezodpovídá dnešku.
Mně už každopádně nebaví sledovat, kdy je dobíječka u Kaktusu, tak mě to zaujalo a kdyby to ustálili, asi bych to zvažoval.

Nemusíš to přece sledovat, jsou aplikace co to dělají za tebe, třeba aplikace s výstižným názvem Dobíječka ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 22. 11. 2020 11:57

Jo, taky jedno vlákno ve fóru anebo služby, které sledují změny na stránkách. Nic z toho nemusí trvat věčně. Vlákno ve fóru musím po mailu navštívit, jinak ten mail příště nepřijde, Follow that page občas spamuje, protože hlásí jakékoliv změny a aplikaci za měsíc nemusí někoho bavit vyvíjet a reagovat na změny a skončí.
Já mám navíc často i problém se k tomu samotnému dobití dostat a ještě obeslat (širší) rodinu, aby si laskavě dobili, takže bych uvítal něco zcela bezobslužného.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Letadlo 9. 3. 2021 15:12

Má někdo relativně čerstvé zkušenosti s vrácením kreditu při odportování čísla od Mobil.cz? Poslední rok jsem se tomu nevěnoval, teď se dívám, že Velká trojka zrušila poplatky za tuto transakci. Nicméně na stránkách Mobil.cz nemůžu nic moc kloudného najít, v dokumentu Všeobecné podmínky od 1.4.2020 se píše:

O proplacení nevyčerpaného kreditu můžete požádat do 1 měsíce ode dne ukončení Smlou-vy, jinak Vaše právo zaniká. Proplacení je zpoplatněno dle Ceníku. Operátor může odmítnout kredit proplatit v případě podezření na zneužití tohoto procesu.


Nicméně v ceníku o tom není ani zmínky. (Kdysi tam, myslím, tato zmínka byla a bylo to standardních T-Mobilích přes 100 korun.) Mám na tom čísle kredit kolem 1000 korun, dobíjených jen k udržování čísla při životě. Teďka z hlavy si myslím, že jsem jednou nebo dvakrát prošvihl ten 6 měsíční termín a dobil v okně 12 měsíců, což kredit oživilo.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků