Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 9. 2021 20:30

balíček volání lze kupovat opakovaně, třeba 500x najednou..takže proč by měl provolat 200 minut a zbytek z kreditu? v tomhle kaktus vede naprosto na plný čáře..v podstatě se nejede na nějaký zúčtovací období a to i při menší spotřebě..takže to bude mít 6GB za 100 (s nekonečným převodem jednotek, což se pak hodí na nějakou nárazovou spotřebu) a pak minutu volání za 0,75 při tarifikaci 1+1 a prostě kolik provolá tolik zrovna zaplatí - 300minut vyjde na 225, ale tarifikace to sníží tak na 260-270 minut v reálu
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gloom83 11. 10. 2021 20:11

Zdravím, hledám tarif pro tchýni (senior) s neomezeným voláním za co nejlepší cenu.
SMS nepíše, data nepoužívá.
Zatím má obyč Twist kartu od t-mobile.
Děkuji za tipy.
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 10. 2021 20:38

300 u virtuálů (Emtéčko, Erbia, ČEZ...). Levněji na 3 měsíce přenosem k T-Mobile za půlku z ceníkových cen to by bylo s meziskokem třeba k Tesco. Ten teď dává neomezenku s 1GB za 249 na půl roku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dave_no 11. 11. 2021 10:01

Hledám náhradu za Emtéčko. Bohužel jejich tarif MINI už delší dobu neumožňuje čerpání dat po MB a je možný jen balíček. Když jste v terénu a potřebujete např. zaplatit parkovný, tak nemáte šanci. Nepodporují ani SMS nákup. Využívám u nich volání a sms zdarma mezi jejich čísly, jinak jsou útraty velmi malé (4 SIM, celkem 100-200 minut mimo).

Existuje aktuálně nějaký operátor nabízející VPN zdarma (volání i sms), má nízký nebo nulový paušál (ne předplacenka), umožňuje využívání dat po MB a ostatní volání je za rozumnou cenu?

EDIT: Když tak koukám na možnosti, tak mě nic nenapadá. Volání v síti zdarma je většinou spojený s paušálem 100-150+ Kč, což se moc nevyplatí. Emtéčko je fajn, jen prostě nevím, jak zprovoznit internet mimo Wifi (byť těch 50 mb za dvacku).
dave_no
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 11. 11. 2021 12:45

Tak jedině asi DualSIM a druhou SIMku mít T-mobile 12x1GB za 499 Kč.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod dave_no 11. 11. 2021 12:48

499 Kč nezaplatím dohromady za všechny 4 SIM, tohle by byly jen data... Emtéčko má i 50 MB na den za dvacku, jenže se to aktivuje přes operátora, což je hodně user friendly... Možná bude ve finále nejjednodušší zapnout data u dvou čísel po 110 Kč za měsíc za 1 GB.
dave_no
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 11. 2021 12:59

499 Kč je za 1 rok. 12 x 1 GB na měsíc.
Jo a Premium SMS Emtéčko normálně podporuje - musí se aktivovat přes operátora.
Naposledy upravil anonymni dne 11. 11. 2021 13:03, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod lumík930 11. 11. 2021 13:00

Těch 499 korun je za rok! Nejvíce člověk ušetří s dualsim...
Jinak VPN (bez těch požadovaných dat) má Tesco. Až mezi čtyřmi čísly zdarma. Stačí dobít 200 korun na půl roku a kredit lze využít na volání a sms ostatním mimo ta čtyři čísla....
lumík930
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 11. 2021 15:48

Jo Tesco je 200 korun/6 měsíců/SIM na VPN. A internet 1GB měsíčně za 490 v akci, stačí na SIM zdarma dobít 350 přes apku a roční net je na světě. Na 4 SIM na rok 1400 net a 1600 za VPN u Tesco.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Fery54 12. 12. 2021 18:58

Zdravím všechny rádce. Chtěl bych vás poprosit o názor :) V lednu roku 22 mi končí tarif o 02 Family (neomez volání a sms, 2 gb dat za 400 Kč) a hledám nějakou adekvátní náhradu :) Za ty dva roky, co jsem tarif měl, jsem přišel na to, že neomezené volání a sms je dobrá věc, ale u mě zůstává trochu nevyužita. Zas tolik toho neprokecám a spíš než sms používám Massenger nebo Whatsapp. 2Gb dat mi celkově stačí :)
Celkem mne zaujala nabídka Kaktusu, jak NEŘEŠTO, tak i možnost nabít si někdy za dvojnásobek, nicméně nevím, co se vyplatí spíš. Fórum jsem si pochopitelně četl, ale stále v tom mám celkem galimatyáš.
Chci se zeptat, zda je možné zde najít ještě něco lepšího na trhu :) S cenou bych šel rád max na 300.
Děkuji všem za pomoc!

PS. Chápu správně, že pokud si u Kaktusu v jistý čas nabiji za 500, dostanu kredit za 1000, který mohu rozdělit podle sebe, třeba do balíčků nebo na kredit?
Fery54
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 12. 12. 2021 23:47

U Kaktusu se vyplatí dobíjet právě kvůli tomu dvojnásobku v dobíječce. Já bych si zkombinoval u kaktusu volání a sms z jednorázových balíčků (pokud nepoužíváš sms, tak ty bych vůbec neřešil balíčkem) a zapnul si samoobnovující datový balíček dle potřeby (nespotřebovaná data se nekonečně převádí, Messenger a WhatsApp ti data nežerou vůbec). Nejlepší by bylo vychytat ten 6GB za 200 Kč, až (jestli) bude zase v nabídce. Sám doufám, že ho teď přes vánoce zase na chvíli nahodí. Takže objednat např. Kaktusí sim zdarma, tam máš 100% bonus na 1. dobití a když ho uděláš zároveň v dobíječce, tak dostaneš 3x tolik. A po převodu čísla na tuto sim opět 3x tolik na první dobití po převodu. Takže bych dobil v dobíječce 500 Kč, zapnul vybraný datový balíček, za zbytek bonusu nakoupil ty největší minutové balíčky a pak každých 30 dnů prodlužovat minuty tím nejmenším balíčkem za 50 Kč (to je potřeba si hlídat, abys o nasyslené minuty nepřišel). To samé zopakovat po přenesení čísla. A pak už si jen hlídat dostatek kreditu a jednou za měsíc, za dva dobít v dobíječce (dobiješ 200 Kč - za bonusových 200 Kč se ti obnoví balíček internetu, za 50 Kč prodloužíš minuty a 150 Kč normálního kreditu máš do dalšího měsíce). Standardní platnost bonusového kreditu je 30 dnů od dobití (pokud nemáš na SIM bonusový kredit s delší platností, pak přebere platnost toho delšího).
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 12. 2021 11:07

Akorát na té Kaktus SIM zdarma má úvodní kredit (ten je vždy bonusový) 2 měsíce tak by mu ten (byť dvojnásobný) triple po 2 měsících propadl co by mu z něho zbylo. Buď do 2 měsíců rozpustit do balíčků nebo si pořídit druhou SIM Kaktusu a než propadne bonus provést výměnu SIM a oba kredity (klasický i bonus) bude mít na 6 měsíců. U Kaktusu je to tak že buď za 3 kila si pořídí Neřešto a nemusí nic hlídat každý měsíc se strhnou 300 z platební karty a má 6 GB + 100 minut (tarifikace 1+1) +100 SMS s tím že vše nespotřebované se mu neustále kupí do dalších měsíců. Pokud by mu nevadilo pro to udělat pár věcí (objednat 2 simky,nainstalovat si apku co mu pohlídá dobíječku a do apky Kaktusu si uloží platební kartu na dobití 1 kliknutím), pak se může dostat na provozní náklady 100-200 měsíčně podle toho kolik provolá.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dragonz 13. 12. 2021 14:47

Zdravim, potreboval bych poradit s vyberem noveho virtualniho operatora.
Pozadavky
Mesicni pausal zadarmo nebo 1kc.
Ceske telefonni cislo, pouze na prijem hovoru. Volani z tohoto cisla je minimum.
Nejaky rozumny datovy balicek, ktery se da prubezne menit a funguje roaming v ramci eu.
Momentalne mam tarif u cezu, ale nejsem s nima spokojen, protoze jejich datove balicky, v nekterych zemich eu proste nefunguji.
Predem diky vsem za poskytnutou radu
dragonz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 13. 12. 2021 16:04

Kaktus. Nepíšeš požadavek na data. Má 6GB SIM (třeba z Aukra) a při dobití 1x za 2 měsíce 200 v dobíječce tě datový balíček vyjde na 100 měsíčně včetně EU roamingu. Nespotřebované jednotky včetně dat vše Kaktus neustále převádí nejen do dalšího měsíce jako ostatní ale pořád dál.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod odlisny 14. 12. 2021 02:19

to je hezké, ale on to chce zadarmo :-D
odlisny
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků