Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod Cheetah007 10. 8. 2017 18:39

Tak jsem u Kaktusu, trvalo to dva dny přenos takže spokojenost.
Na kartě je přednabito 100kc a aktivní balíček 500MB + 250MB na sociální sítě.

Měl bych dotaz, v smsce psali tento mám aktivní a že se balíček 10.9 tedy po měsíci obnoví.
Obnovuje se to tedy samo vypnout to asi nejde a strhnou si 100kc za těch 500MB pokud nenastavím.balicek jiný.
Těch 250MB tam bude také?
Jak je to když během měsíce vycerpam data, pojede to jakou rychlostí a když nebude na kartě dostatečný kredit a oni se to po měsíci bude chtít obnovit ale nepůjde to pojede to šnečí rychlosti nebo se data vypnou?

EDIT:
Tak samoobsluha je aktivní, netrvalo to ani deset minut.
To samoobnovovani lze vypnout, když to vypnu a uplyne měsíc pojede to pak nízkou rychlosti nebo mi data vypnou úplně jako mobil.cz?

Tak co čtu tady https://www.mujkaktus.cz/kaktusite samoobnovovani raději vypínat nebudu, neprevedli by mi zbývající data i ty na sociální sítě do dalšího měsíce a ta stovka měsíčně za 500 nebo 150 za 1GB je dobrá nabídka.
Mám telefon prakticky jen na internet,hudbu a občas hry, volám z firemního.
Naposledy upravil Cheetah007 dne 10. 8. 2017 18:52, celkově upraveno 1
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 10. 8. 2017 18:52

Po konci balíčku automaticky přejdeš na 1Kč/1MB.
Dobij si v hepydeji 200-500, a obnovu neruš. Tak budeš mít až na 4-10 obnov bez obav z propadnutí,, u této nové stovkové sim platí bonus rok (od aktivace sim).
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 10. 8. 2017 19:42

Ok takže když balíček vycerpam a do konce měsíce pojedu pomalou rychlosti (jaká je prosím?) na konci měsíce se mi těch 500+250 obnoví za 100kc nebo 1GB za 150 strhne naše Dana částka z kreditu.
Když nebude dostatečný bude se účtovat 1MB za 1Kc.
To vše v případě že nechám nastaveno samoobnovovani každý měsíc což také chci nechat.

Každopádně děkuji za informaci.
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 8. 2017 19:49

Pofupová rychlost je 64/32, pomalý internet je možné aktivovat jen u jednorázových balíčku 200MB za 100kč a 80MB za 50kč, které si sám každý měsíc obnovíš
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 11. 8. 2017 20:10

64/32 není žádný zázrak ale na fb chat to stačí a je to tuším vyšší rychlost nezbude Mobil.cz od kterého jsem ke kaktusů přešel.
Myslím že mi těch 500/250 na měsíc bude stačit a když ne ta poFUPova rychlost do konce měsíce postačí, samoobnovovaci balíček určitě nechám, za stovku jsou tyhle databslusna nabídka a děkuji za info Nicku
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 11. 8. 2017 20:42

poFUPova rychlost tě u samoobnovovacího nepůjde zapnout (tato bývalá možnost je u nich od 29.7. již zrušena). Čti Nicka pořádně :-)

btw. a další diskuze o Kaktusu prosím řešit v tématu o Kaktusu viewtopic.php?f=1939&t=1200358
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirys 3. 9. 2017 07:48

Chtel bych se zeptat ktery z virtualu ma nejnizsi cenu za volani na slovenska mobilni cisla ?
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 3. 9. 2017 08:50

Mezinárodní hovory jsou pořád drahý. Tipuju že nejlepší bude pořídit si O2 SK s O2 Fér nebo Volnost, co v Česku funguje jako na Slovensku. Pokud máš dualsim, tak je to myslím nejlepší řešení.
smajlik2
Junior

Odeslat příspěvekod jirys 3. 9. 2017 09:16

Jenže ta slovenská simka - kdyby se sní volalo jenom z čech tak to by se asi moc nelíbilo slovenskému operátorovi ...
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 3. 9. 2017 11:01

To jsi na omylu! Slovenskou SIM O2 můžeš používat v Česku full time. Ověřeno na infolajně. Nejlépe Volnosť, volání za 10 centů ne za minutu ale za hovor. Klidně kecáš hodinu a platíš jen 10 centů. Jo a nejen na slovenská čísla ale po celé EU. Dobré co? ;-)
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 6. 9. 2017 07:48

Ahoj, hledám nejlevnějšího virtuála na volání a SMS s tarifem bez smlouvy, kde si můžu koupit kartu ve volným prodeji a dobíjet za hotovost (např. na terminálu Sazky, Fortuny apod.).
Je Koruna Mobil nejlepší volba nebo to má nějaký muchy? Nevím ovšem jak je to u KM s pořízením SIM karty, na WWW uvádí jen eshop a poštou.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 9. 2017 08:39

Franz Ferdinand:https://www.korunamobil.cz/volani-a-sms/ Nestudoval jsi ceník? Měsíčně 25Kč, účtování 60+60? S Kaktusem nejsi spokojený nebo sis ho ještě nepořídil? U KM platí - nechci slevu zadarmo. :mrgreen:
anonyni

Odeslat příspěvekod Franz Ferdinand 6. 9. 2017 08:58

Kaktus raději ne ;), na datech už netrvám a volání i SMS mají dražší než MobilCZ.
Franz Ferdinand
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 6. 9. 2017 09:09

SMS stojí u MOBIL + KAKTUS a u většiny virtuálů 1,50Kč. Co se týká volání, tak si osobně nemyslím, že rozdíl 0,30Kč je závratný (účtování 1+1 vs. 60+1 vs. 60+60). Pak ještě je vhodné na volání používat Odorik Callback (volání 1,18Kč na mobily v CZ, na pevnou o něco levnější). Občas před Odorik volávám, používám i na linky 84x, atd. Mám tam účet cca 7 let.
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků