Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marvy 1. 2. 2015 01:01

Ahoj, tak mam ted asi hodinu problém s Kaktusem. Nemužu odeslat ani jednu SMS a sámoška mi ukazuje ještě 16 ks volnejch SMS. Mají technickou chybu? 8-S
Kod na založení Twista s bonusem 300Kč pro oba je k dispozici u mne v profilu.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 12. 2. 2015 13:12

Právě dorazil nový email z http://www.followthatpage.com/

The page https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat has changed since the previous check.

Changed:
- Pokud si dneska 29.1. od 14:00 do 18:00 hodin dobiješ alespoň 200 Kč,
... into:
+ Pokud si dneska 12.2. od 14:00 do 18:00 hodin dobiješ alespoň 200 Kč,
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 2. 2015 13:34

Zrovna včera jsem jednoho Kaktuse aktivoval, protože tu mám Lumii 1520 a nemám jinou nanosim. Takže za chvilku bych ho mohl dobít. :)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tompr 12. 2. 2015 13:39

Jj od 14-18 hod.
Taky mi ten mail dorazil ale me staci dobijet jednou za 1/4 roku :)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 2. 2015 20:30

Z FAQ:
Co se stane po vyčerpání datového balíčku? Pojedou mi data do konce měsíce sníženou rychlostí?
Po vyčerpání balíčku se ti v prohlížeči zobrazí stránka, kde si vybrat můžeš jednu ze tří možností, jak chceš v datování pokračovat.
Pokud chceš datovat jako doposud, stačí si na stránce koupit balíček nový, což můžeš udělat i v průběhu čerpání toho předchozího.
Také si můžeš zvolit, že chceš do konce platnosti balíčku pokračovat zdarma sníženou rychlosti 64 kb/s (odesílání 32 kb/s). Po vypršení 30 denní platnosti balíčku ti data budeme účtovat podle základního ceníku 1 Kč/MB.
Můžeš se taky rozhodnout, že chceš datovat dál bez balíčku za 1 Kč/MB, účtováno po 100 kB. V tom případě ti i případný balíček nenávratně smažeme.
O vyčerpání balíčku tě informujeme i SMSkou, kde odkaz na stránku, jak chceš v datování pokračovat, najdeš také.

Defaultně je předpokládám zajištěno, že to pojede automaticky dál na těch pomalých 64/32, i když nikdo nebude na tu nabídku výběru (v browseru i SMS) jak pokračovat reagovat? Bude zapnut samobnovovací 80 MB balíček, data 80MB budou vyčerpána dejme tomu již desátý den. Jde mi o to, když SIM bude v modemu u PC bez lidské obsluhy. Může někdo potvrdit?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod Swejzi 13. 2. 2015 20:59

Omyl. Bez potvrzení volby na tý jejich úžasný stránce jsi totálně bez internetu a největší prča je, že se ta stránka načte jen na Androidu a iOS. Takže třeba na PC s klasickým browserem nemáš šanci zvolit jak bude internet pokračovat dál, to samý na starým hloupým telefonu. Už to někdo řešil na jejich fb. Tohle zatím beru jako největší nedostatek u kaktusu.
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 13. 2. 2015 22:03

Aha. Takže nutno kontrolovat přes www kaktusu na svým účtě stav vyčerpaných dat, a pak až se net zastaví (tam vidím snad online kdy dosáhnu hranice 80 MB) , tak musím fyzicky přehodit sim do android founu, zvolit variantu "pokračovat dál pomalu" a poté zase sim s rozjetym netem strčit zpátky do modemu? V tom účtě na www nic nezmůžu?
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod Swejzi 13. 2. 2015 22:57

Přesně jak píšeš. Bohužel...
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod CaPlanePourMoi 14. 2. 2015 01:33

Přes Android emulátor pro wokna by to náhodou nešlo?
CaPlanePourMoi
Junior

Odeslat příspěvekod redfox1 14. 2. 2015 16:55

Swejzi píše:Omyl. Bez potvrzení volby na tý jejich úžasný stránce jsi totálně bez internetu a největší prča je, že se ta stránka načte jen na Androidu a iOS. Takže třeba na PC s klasickým browserem nemáš šanci zvolit jak bude internet pokračovat dál, to samý na starým hloupým telefonu. Už to někdo řešil na jejich fb. Tohle zatím beru jako největší nedostatek u kaktusu.

To dělají schválně, aby si majitelé PC nebo "hloupých" telefonů museli koupit další datový balíček.
Je to prostě marketingový podvod, nic víc.
redfox1
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 14. 2. 2015 17:05

Taky mi to tak připadá.
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod kotrcka 14. 2. 2015 18:13

ani s nejakým browserom, ktorý vie "mobilné zobrazenie" by to nešlo?
kotrcka
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 14. 2. 2015 21:55

Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 20. 2. 2015 11:15

A dnes opět hepydej.
Právě dorazil nový email z http://www.followthatpage.com/

The page https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat has changed since the previous check.

Changed:
- Pokud si dneska 12.2. od 14:00 do 18:00 hodin dobiješ alespoň 200 Kč,
... into:
+ Pokud si dneska 20.2. od 14:00 do 18:00 hodin dobiješ alespoň 200 Kč,
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor

Odeslat příspěvekod Virtual2015 20. 2. 2015 15:06

Chápu to správně, že když do 18.00 hod. nabiju (jakýmkoliv způsobem) 500 Kč na nově aktivovanou kartu s kreditem 10 Kč, objeví se mi kredit 1510 Kč? Prosím o potvrzení.
Virtual2015
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka