Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 4. 2015 12:05

Tak dnes opět akce dobíječka ;)

pomohl by mi někdo s era účtem dobít? (chci to kvůli ještě dalšímu 50% bonusu za dobití z era účtu, jinak samozřejmě peníze ihned pošlu na bankovní účet)

Edit: teď jsem ještě pro jistotu pročítal podmínky https://www.mujkaktus.cz/documents/2855 ... 994dec4315 a vidím tam, že karta musela být aktivována do 31.3.2015, ale bonus při dobití platí až do 31.12.2015
má někdo zkušenost, zda bonus 50% za era platí i na později aktivované karty?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 13. 4. 2015 12:58

zeptej se rovnou u zdroje
https://www.facebook.com/Kaktus
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 13. 4. 2015 13:06

tam jsem se ptal po napsání dotazu taky, odpovídali, že tam bonus nebude ... ale víme jak to chodí, platnost bonusového kreditu má být taky jen 30 dní, ale dá se zařídit i roční platnost, takže se ptám na reálné zkušenosti
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod mmm9 14. 4. 2015 16:55

jak se da presne zaridit rocni platnost bonusoveho kreditu?

kartu mam doma, aktivuju na jejich cislo, nepouziju a v den 2x bonusu dobiju 500 a dostanu k tomu 2x500 bonusu s rocni platnosti?

a pote v klidu muzu prevest me stare cislo pod tento ucet a kredit s bonusem bude na mem cisle?

diky za info
mmm9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram58 14. 4. 2015 17:24

Ano, jde to i takto ale 2x bonus dostaneš jen u SIM zdarma s počáteční bonusovým kreditem 10Kč.
nitram58
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 14. 4. 2015 19:57

A nedostane nahodou trojnasobek?
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod CaPlanePourMoi 14. 4. 2015 21:33

Já dostal při dobití 500 kč v čase dobíječky dalších 1250 Kč jako bonus, takže s tou desetikorunou, co byla na SIM, jsem měl kredit celkem 1760 kč. 100% za první dobití, dalších 100% za dobíječku a dalších 50% za dobití přes ČSOB. Ale SIM jsem měl aktivní před koncem března. Akci Era nakonec neprodloužili, ani už Era SIM neposílají, udělal jsi chybu, že jsi jí neaktivoval před koncem března, těch 50% navíc nedostaneš.

Získaný bonus by měl být platný celý jeden rok, ale já chtěl využít ještě další "nedokonalosti" a sice, že data jdou do samoobnovovacího balíčku dokoupit ještě před vyčerpáním dat v balíčku a i opakovaně. Nemělo by to tak být, ale technici prý zatím nepřišli na to, jak to zařídit, aby to nešlo. Takže jsem za bonus koupil samoobnovující se balíček 80 MB za 50 kč a pak do něj dokoupil 12x za sebou 500 MB extra nášup. Takže mám od T-Mobile celkem 6080 MB zdarma a na kreditu mojí pětistovku, která vystačí až na 10 měsíců prodloužování platnosti zbývajících dat balíčkem 80 MB.

Tak a teď vymyslete výhodnější variantu. :-)
CaPlanePourMoi
Junior

Odeslat příspěvekod nitram58 14. 4. 2015 23:12

nnnokiaE52 píše:A nedostane nahodou trojnasobek?

Pokud dobije 500Kč, tak dostane 1 000Kč bonus, což je dvojnásobek dobité částky.
nitram58
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 4. 2015 23:50

s tím převodem čísla nevím, na novou sim rovnou převeď číslo, při převodu nevim jestli pak zůstane zachován bonus, já sem měnil simkratu kaktus za "ztracenou kakutís" a pořidil si tu za 10kč aktivoval jí s dočasným číslem a ptal se i jestli budu mit bonus tak prej na docasnem cisle ano, ale pri prevodu se bonus nezachova, nevim jak to je kdyz cislo de z cizi site
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod nitram58 16. 4. 2015 00:15

Při převodu čísla na již aktivní SIM se změní akorát číslo, vše ostatní jako bonusový i normální kredit, aktivované balíčky a přihlašovací údaje do samoobsluhy zůstanou zachovány.
nitram58
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kolous007 16. 4. 2015 09:23

nitram58 píše:Při převodu čísla na již aktivní SIM se změní akorát číslo, vše ostatní jako bonusový i normální kredit, aktivované balíčky a přihlašovací údaje do samoobsluhy zůstanou zachovány.

To potvrzuji. Ale když převádíte z Kaktus ztracené SIM na novou Kaktus ? Na obou bonusový kredit ... co zůstane zachováno ? A který login do samoobsluhy zůstane ? Píšou ve FAQ, že si má člověk zablokovat služby, napsat na FB a pak odblokovat služby. Z toho bych tipnul, že zůstane login do samošky z té ztracené SIM.
kolous007
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 4. 2015 12:41

zůstane login z původní sim to mám ověřeno, dle vyjádření kaktusu se kredit obou simkaret sečte ale bonus se nezachová (ptal jsem se na bonus za první dobití), ale jelikož na nové kartě byl "jen" bonusový kredit (cca 7kč) tak se přičetl k původnímu kreditu, který byl taky bonusový (opět úvodní ze sim za 100kč bylo cca 70kč) po převodu "ztracenéh" čísla jsem dobil a bonus za první dobití opravdu nebyl, jak by to bylo kdybych prvně dobil abych získal bonus za první dobití jsem nezkoušel, ale možná by se to sloučilo nevím, podle mě to ani na fb samy nevědí přesně
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 4. 2015 11:04

Tak dnea by mela byt dobijecka ... Prisel mail sledujici zmeny na webu
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 22. 4. 2015 11:05

tomasvlasak
si mě o minutu předběhl:)
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 22. 4. 2015 12:22

nitram58 píše:
nnnokiaE52 píše:A nedostane nahodou trojnasobek?

Pokud dobije 500Kč, tak dostane 1 000Kč bonus, což je dvojnásobek dobité částky.

Ale pokud dobije v akci Chceš přidat (dnes), tak snad bude mít trojnásobek.. Nebo.
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka