Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 9. 2016 14:32

Poplatek za přechod čísla od Kaktusu není žádný, SIMky můžeš zrušit
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 9. 2016 14:33

re : stubby
casu hlidanim travim asi tak 2 minuty za mesic. urcite min nez kolik mi trvalo si kontrolovat vypis u pausalu.
Prijde mail ze je happyday - spustim widget abych zkontroloval stav, kolik mam dat a kolik mam penez. Behem dalsich 10 vterin se rozhodnu jestli a kolik zaplatim pres kartu.Pri dalsim HP si tuto 30 vterinovou etudu zopakuji.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod sNOWu 30. 9. 2016 20:59

Otázka je, jak dlouho ta hra bude bavit Kaktus :-)
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 30. 9. 2016 21:01

Já si myslím, že dlouho. Jen díky tomu mají tolik zákazníků, kolik mají :-) a T-Mobile je kdyžtak zadotuje, případně sníží počet Happy Hours na 1 v měsíci. Tuším, že dříve byly dokonce 3. A i ten jeden HH v měsíci by mi bohatě stačil. Většinou dobiju 500 (dostanu litr) a stím naprosto v pohodě vydržím minimálně 2 měsíce.
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green | Apple Watch 4 | Vodafone OneNet
Můj referal pro Twisto: PETRM264 (500,- pro oba)
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 9. 2016 21:28

Jo, bývaly 3 HD, ale co letos zavedli odměnu za dobití-volání mezi Kaktusama zdarma, tak jsou dva..
Jinak i ty Happy daye můžou zrušit, u operátoru a virtualu nebývají žádné výhody navždy
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mangalica 1. 10. 2016 00:05

Velká výhoda u předplacenky: zruší - odejdeš... problem solved ;)
Naposledy upravil Nick Cave dne 1. 10. 2016 00:15, celkově upraveno 2
Důvod: odstraněn opakující se příspěvek
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 1. 10. 2016 01:02

re : sNowu
Coz je uplne fuk, protoze mne neni znamo ze by tady byl nekdo za poslednich dvacet let kdo ma stale stejnou nabidku, neboli ho hra bavi jak to nazyvas. Ani firemni tarif, muzu si vzit v praci, neni stejnej. Volat muzu doaleluja ale data bida.Vzhledem k tomu ze 1000 monut volani a nekonecne sms si umim poresit skoro zadara jinak ,je pro mne kdokoliv s minimem dat a defakto neomezenym volanim drahej. Navic smlouvy po tech letech velmi rad uz neresim, nevazu se.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod stubby 4. 10. 2016 09:44

takže včera mi přišly dvě simky s 10kč.
od stávajícího operátora mám číslo pro přenos.
A informace: nejbližší možné datum přenosu je 13.10.2016, novému operátorovi mám sdělit nejpozději 3 pracovní dny před přenosem.

Co tedy doporučujete:
dnes aktivovat novou kartu, nahlásit jim číslo pro přenos, a s dobitím počkat na HD?

můžu nějaký čas fungovat bez čísla, mám ještě služební, takže nebudu uplně blackout
jinak z toho kaktusu mám hlavu jak pátrací balon, vůbec nevím, jak postupovat...holt internetová demence na mě už pomalu sedá 8-D
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 4. 10. 2016 10:25

Potřebnou SIMku zaktivuj s dočasným číslem, druhý den zadej přenos čísla ... až bude HD, tak dobij a je fuk, co na té simce bude zrovna za číslo :-) o kredit nepřijdeš. Číslo je vlastně aktivní stále, jen v noci se přeleje na SIM kaktusu.
dj.kure
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 4. 10. 2016 10:27

Udělal bych to jak píšeš, kartu aktivuj a zahaj přenos. Dobiješ až při HD pokud nespěcháš.

Jinak ono je to vše vlastně jednoduché, ze začátku jsem z toho taky nebyl moudrý, ale časem už vše budeš dělat automaticky. Dělal jsem to pro dceru, byla předtím u Tesco a Kaktus si nemůže vynachválit 8-)
Schiit Asgard 2, Project Polaris, Sennheiser HD 600, Sennheiser HD 58X Jubilee, Hifiman He4xx, Meze 99 Classic
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc, Hifiman Edition S, Audio Technica ATH-MSR7, Sony wh-1000xm3.
iceman27
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 4. 10. 2016 10:37

Taková zajímavá otázka, mám u Kaktusu pěkné tel. číslo, ale rád bych si koupil druhou kartu (s 10 Kč) pro ten větší bonus, ale chtěl ponechat stávající číslo. Myslíte, že jde přenos Kaktus-Kaktus? :D
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 4. 10. 2016 10:42

Sežeň si třeba Oskartu nebo T-mobile sim s 10 kč kreditem. Na ni přenes číslo- ale až po dobití nové Kaktus sim. Novou sim Kaktus aktivuj a dobij v HD. Pak přeneseš číslo zpět. Toto je trochu komplikované, ale zcela legální.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stubby 4. 10. 2016 11:09

z jakého důvodu mám zadat přenos až další den? nemůžu to provést hned? je to z nějakého důvodu?
stubby
Junior

Odeslat příspěvekod empty2 4. 10. 2016 12:24

O ten přenos můžeš požádat hned, jak je simka aktivní...
empty2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 4. 10. 2016 13:01

Druhý den jsem psal z toho důvodu, že trvá pár hodin (asi 4), než se SIMka zcela aktivuje a máš funkční přístup do samoobsluhy. Nedoporučoval bych dělat oboje najednou (aktivaci SIM a hned na to i přenos), protože už se pár lidem stalo, že se přístup vůbec nevytvořil a museli žádat podporu na FB, nebo v úplně nejhorším případě bylo číslo ztraceno.

Takže bych třeba alespoň půl dne počkal, než půjde samoobsluha a pak řešil přenos.
dj.kure
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka