Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 29. 8. 2017 19:34

dá to na výběr, resp. píšou že by mělo osobně to u nových balíčků ještě vyzkoušené nemám, nejlepší řešení je si balíček zrušit a aktivovat znovu

kdo má problém s daty?
opět stejní co už jim tenkrát kdysi přistálo více dat aniž by proběhla obnova a pak to všechno vzalo za svý? já už mám 4GB ale "obnova" neproběhla, u manželky ale bez problémů

na druhou stranu sem už za data u kaktusu neplatil někde od května:D tak to má i své výhody
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 29. 8. 2017 20:58

vždyt jde dokupovat data na webu za 100kč/500MB....když ti nestačí mesiční balíček tak si prostě přikoupíš data...
ja mam ten nejmenší a vždy si přikupuji když mám ten měsíc víc potřebu sosat :)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 29. 8. 2017 21:50

Dokup u nových balíčků už není výhodný, lepší je reaktivace, obzvlášť při využití vyšších balíčků
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod polda 29. 8. 2017 22:37

Jj
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cappen 30. 8. 2017 07:05

Totálně se zmrvili.
Hlavně služby ale i nabídka jde do kopru.
Doprobendím, co mám kredit (300,-) a jdu pryč...
cappen
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 30. 8. 2017 08:28

A kam odejdes? I pres ty problemy je kaktus porad jeden z nejlevnejsich. Nabidku dat ted vylepsili, tak neni co resit. Jednou jsem zapnul samoobnovujici balicek a nic neresim. Me osobne se zadne problemy netykaji.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 8. 2017 09:08

nabídka není tak špatná, je prostě jiná a je potřeba si v ní najít to svoje a cestu k nejefektivnějšímu výsledku, což jak koukám na diskuzi zde i na fb kaktusu je ten největší kámen úrazu, u dat ted neplatí to co platilo dříve a to sice dát si nejmenší balíček a dokupovat, to je ted ta nejdrazsí varianta, mnohem lepší jsou vyšši balíčky (a to opět bez případného dokupu, ale dělat reaktivace) nebo i u nejnizsiho reaktivace balicku nez dokupovat, dokup dat je 500MB za 100, reaktivace je 500+250MB za 100, u dalších balíčků je to vůbec jasný.. aneb než 2x dokoupit 500MB po 100 je lepší za 150 mít 1000+500MB..cím vyšší tím lépe..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 8. 2017 09:10

Podmínky jsou samozřejmě výhodnější, jen měli nechat možnost volby dokupu dat za bonusový kredit v jednorázovém balíčku a taky volbu pro ty, co nevyužívají v samoobnovovacím balicku soc. sítě dát možnost je využít na běžné surfování
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 8. 2017 09:26

Nick Cave
v jednorázovém balíčku dokup nebyl nikdy, na druhou stranu pokud někdo chce více dat tak se vyplatí si koupit vyšší balíček než rešit dokup a bonus se využije tam, spíše co je horší že to opravdu vypadá, že došlo k omezení HD na 1x měsíčně? v pátek cca kdy by měl být byla představena soutěž, takže to asi bylo za HD..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 8. 2017 09:58

To já vím, že v jednorázovém nebyl, myslel jsem tak, že to teď mohli umožnit, aby se dala za bonus dokoupit data i do toho jednorázového..
HD jestli nebude zítra, tak to vypadá na jeden měsíčně
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 30. 8. 2017 10:44

ale proč utrácet bonus za dodatečná data, když je možno za bonus koupit normálně více dat? 80MB+500MB za 150, kdyz za 150 je mozno mit 1000+500MB? nebo 1080MB za 250,- kdyz je mozno za 200 mit 1500+750MB?
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod tristazmista 30. 8. 2017 12:14

Kurna uz mam 10 giga dat a jeste nezmizela ani koruna... v patek pred obnovou balicku sem mel jen 3gb... to by me zajimalo jak by to resili, kdybych ty daty nekde vyuzil, jestli by me je pak strhli zpetne z novych budoucich balicku bo co :)
tristazmista
Junior

Odeslat příspěvekod zntznt 30. 8. 2017 12:31

Mě přibylo asi 5.5 GB dat :-D
N3210->N3410->N6600->N6230i->N5800 XM->N8->N9->iNew v3->OnePlus X
zntznt
Junior

Odeslat příspěvekod k.eight.a 30. 8. 2017 12:34

JayDeeSq píše:ale proč utrácet bonus za dodatečná data, když je možno za bonus koupit normálně více dat? 80MB+500MB za 150, kdyz za 150 je mozno mit 1000+500MB? nebo 1080MB za 250,- kdyz je mozno za 200 mit 1500+750MB?

Třeba protože bonus ti platí jen jeden měsíc a nedobíjíš každý měsíc kredit, nebo pokud potřebuješ umořit bonusový kredit, kterým zkrátka nedisponuješ neomezeně dlouho (rok), jako u nových stokorunových SIMek s 500 MB.

Pořád nechápu těch tvých 80MB+500MB za 150. K jednorázovému balíčku 80MB za 50,- Kč nejde dokoupit 500 MB dat. Právě na tom jsem si vylámal zuby před obnovou samoobnovovacího balíčku, protože na informaci o dokupu dat jsem nikde nenarazil. Na webu nikde o dokupu dat k jednorázovým balíčkům nic nebylo a tady, kde to poctivě sleduju od dubna, také ne. Faktem je, že na to měla zásadní vliv i změna podmínek, která vše pro mnoho lidí značně zkomplikovala a chvíli potrvá, než se s tím sžijeme.
Naposledy upravil k.eight.a dne 30. 8. 2017 13:10, celkově upraveno 1
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior

Odeslat příspěvekod cappen 30. 8. 2017 12:55

Spike26 píše:A kam odejdes? I pres ty problemy je kaktus porad jeden z nejlevnejsich. Nabidku dat ted vylepsili, tak neni co resit. Jednou jsem zapnul samoobnovujici balicek a nic neresim. Me osobne se zadne problemy netykaji.

V okamziku, kdy zhruba vim, kolik probendim, pujdu k EMTecku nebo k nekomu, kdo me nabidne tarif vic na miru...
V tom byl pro me kaktus dobrej. Oykousel jsem si, kolik dat asi tak potrebuju a to pomerne za levno.

A ani tak nejde o cenu +- par korun ale o to, jakej opruz to u Katusu posledni dobou je. Porad nejakej problem.
Na volani mam GoMobil (sice trosku drazsi - platim kolem 60,- mesicne) ale za 3 roky jsem o nich neslysel. Jen jednou mesicne SMS, kolik si strhnou z inkasa.
cappen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka