Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 7. 9. 2017 18:18

Mám to stejně trvalé přihlášení zapnuto a pokaždé musím vše ( kdyby zůstal vyplněn aspoň mail) zadávat znova.
Pouze jsem ukončil.aplikace na pozadí.
Psal jsem to podpoře do fb chatu a věřím že další drobný update tohle napravil.
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 7. 9. 2017 18:58

Funguje u Kaktusu voLTE?
Swejzi
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 8. 9. 2017 08:53

Zdravím, Kaktus tu všichni chválí a mně skončila smlouva na paušál ve kterém už nechci pokračovat (neomez. s 1,5 GB za 524 Kč), tak nad tímto virtuálem přemýšlím a chtěl bych si jen něco ujasnit. Hledám nějakou předplacenku hlavně na data s občasným voláním a pokud jsem dobře pochopil, tak u Kaktusu jsou každý měsíc nějaké "Happy Hours", během kterých když dobiji kredit, tak získám dvojnásobek. Takže když dobiji třeba 300 Kč, tak získám celkem 600 Kč a za kterých bych si mohl koupit dvakrát balíček 2500 MB dat (+1250 MB na FB), tedy za 300 Kč můžu mít měsíčně 5000 MB dat (+2500 MB na FB), je má úvaha správná :?:
PS: Popř. víte někdo o lepší nabídce než Kaktus pro využití hlavně na data?
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod k.eight.a 8. 9. 2017 09:00

Ahoj ziki, je to tak jak píšeš, jen se jedná o samoobnovovací balíček, který se každých 30 dní koupí znovu, pokud má klient dostatečný kredit. Pak se nespotřebovaná data převedou do dalšího období. Pokud kredit není, nespotřebovaná data propadnou.
Pokud jde o konkurenci, tak vůbec netuším. Pro přítelkyni, která volá i píše víc než já, taky budu muset pohledat nějakou vhodnou nabídku ...
The greatest trick the Devil ever pulled, was convincing the world he didn't exist.
k.eight.a
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 8. 9. 2017 09:45

ziki: jak píše k.eight.a, jedná se o samoobnovovací balíček, ale hned po koupi je možné v samoobsluze nastavit "už neobnovovat" a po vypršení Ti balíček skončí. Tudíž je vlastně možnost tímto postupem z něj udělat jednorázový. Stejně tak jde v průběhu platnosti balíčku dokoupit další data 500 MB za 100 Kč (i když stávající ještě nemáš vyčerpané). Efektivně se tak dá využít bonusový kredit.

Jestli jsi nyní platil 524 Kč měsíčně, tak si myslím, že aniž by ses musel nějak omezovat, tedy při stejném rozsahu odebraných služeb, nezaplatíš u Kaktusu více než 6.288 Kč ročně (stávající součet paušálů). Chce to dobíjet v Happy Day a efektivně pracovat s balíčky dat, volání a SMS tak jak aktuálně potřebuješ.

A mohu doporučit SIM zdarma s kreditem 10 Kč - objednávka na https://www.mujkaktus.cz/simzdarma - zde můžeš dostat 200% kreditu navíc při dobití v Happy Day (platnost bonusového kreditu je 2 měsíce od aktivace SIM karty).

Případně druhá varianta je SIM za 100 Kč (https://www.mujkaktus.cz/kosik) s kreditem 100 Kč a zdarma 500 MB + 250 MB na 30 dní (zde je platnost bonusového kreditu je 12 měsíců od aktivace SIM karty).
Naposledy upravil TrustNo1 dne 8. 9. 2017 10:45, celkově upraveno 1
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod polda 8. 9. 2017 10:35

Pokud chceš hlavně datovat, šel bych do emtecka, happy day byl naposled před měsícem, a už bych na to nespolehal.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TrustNo1 8. 9. 2017 11:18

polda: Zase tak černě bych to neviděl. Někde na FB po změnách 29.7.2017 uváděli, že očakávají Happy Day v intervalu minimálně jedenkrát za měsíc. Stránka https://www.mujkaktus.cz/chces-pridat také stále funguje. Přeložil bych si to pro sebe tak, že prostě bude už jen jednou měsíčně. Což mi vůbec nevadí - dobíjím jednou za dva měsíce. Akorát to už musím lépe hlídat.

Otázkou spíš je, co a jak to bude po 1.1.2018. Happy Day T-Mobile pro značku Kaktus kdysi dávno zavedl jako reakci na dvojnásobný kredit, který při každém dobití poskytoval operátor Tesco Mobile. Aktuálně je výhoda pro stávající zákazníky Tesco Mobile platná do 31.12.2017, pro nové zákazníky se nenabízí už asi rok a půl. Pokud by to v Tesco Mobile po 1.1.2018 již neprodloužili, nebude v tomto ohledu mít potřebu ani T-Mobile pro značku Kaktus... Ale spoléhám na to, že v rámci "konkurenčního boje" k tomu zatím nedojde.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 8. 9. 2017 12:30

Bez HD je Kaktus nezajímavej. Už HD jednou měsíčně je dost velkej vopruz...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 8. 9. 2017 13:13

HD bude, žádné rušení se neplánuje, ale v rozmezí 1-2x měsíčně.. nakonec se uvidí jak to pravidlem to bude (může to být i klidně jednou na začátku a podruhé na konci dalšího měsíce), ale kdyby zrušili HD tak to kaktus může zabalit toho sou si moc dobře vědomi, co se týká hlídání HD tak to je přeci jednoduché si nastavit je x-možností jak o něm včas vědět a přitom se sám o nic nestarat, spíše horší na omezených HD je dobře plánovat, tak aby člověk vždy vyšel do dalšího HD a taky je limitující max výše 500 za měsíc při 1x HD
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 8. 9. 2017 13:52

Ano, 1x měsíčně citelně zhoršuje plánování. Spravuju 5 čísel a budu muset změnit strategii -> dobíjet třeba několik měsíců po sobě a až se nastřádá dostatek nebonusového kreditu, tak třeba nějaký měsíc nebudu muset dobíjet...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 8. 9. 2017 14:07

Děkuji všem za info, jestli se nespotřebovaná data z balíčku přesouvají do dalšího měsíce, tak to zní dobře i když při mé současné spotřebě dat to asi nehrozí. A jestli je i možné nějakým postupem si ten velký samo-obnovovací balíček po spotřebování dat koupit znova, tak taky dobře. Ten flat + 1,5GB za 524 Kč už mám delší dobu a dřív mi vyhovoval, poněvadž jsem dost volal a méně čerpal data, neboť jsem byl většinu času i na wifi, ale nějakou dobu je to naopak, už moc nevolám a letošní rok permanentně vyčerpávám data (i ta bonusová). Vypadá to, že v pondělí si zavolám na infolinku a požádám o čvop a po šestnácti letech strávených u Oskara-Vodafonu pofrčím jinam.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod polda 8. 9. 2017 14:44

Já uvidím, ještě mám zásobu do dalšího měsíce - na 2 čísla. Pokud to bude u Kaktusu nějaké švédské, tak jdu k emtecku.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 9. 2017 17:19

aktualizace apky Kaktus, přináší opravu trvalého přihlášení
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 8. 9. 2017 17:44

Potvrzuji již je to po aktualizaci v pořádku.
Psal jsem včera přes chat na podporu, věděli o tom,dneska přečetl odpověď a následně stáhl update.
Cheetah007
Junior

Odeslat příspěvekod Tompr 8. 9. 2017 19:04

Mam Kaktus skoro od jeho začatku asi po3 mes. jeho vzniku a co maji HD jinak nedobíjím bez HD bych u nich asi nebyl.
HD se dá dobre pohlídat nekolika zpusobama a vždy si dobiju 500kč 500kč dostanu a nakoupim data a mam vystarano na pul roku a nemusím nic hlidat.nejnižší baliček jako samoobnovovaci aby nepropadly data a hlídat kredit aby se vzdy mel z čeho obnovit samoobnovovaci baliček.
Tompr
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka