Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kezlab 10. 3. 2021 19:04

Jojo myslel jsem si to..

No to je otázka zda po převedení Boží SIM budeš mít znova nárok na tripl nebo ne a osobně si myslím že moc lepší nabídku vymyslet nemůžou, ale rád se nechám překvapit. :-)

Chápu teda správně že kredit i nějaký zbytkový bonusový kredit jde vždy s tou kartou? Takže z Boží SIM se převede a přidá se k tomu triplu.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 10. 3. 2021 19:36

Asi mi něco uniká, ale... Opravdu to takto lze praktikovat, když Boží balíček už není možné aktivovat? To jako lze stávající Boží balíček převádět mezi SIMkami na které se vztahuje triple bonus?
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 3. 2021 19:43

Na to jsem se zrovna chtěl zeptat...
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dwxx 10. 3. 2021 19:49

Podle kolegů zde ano... Aktivuješ boží sim, případně už používáš a jakože poškozenou ji preneseš na novou kaktusí sim.. Tudíž používáš původní služby...

Akorát si myslím že tak jak je to popsáno 2x tripl na jednu sim nepůjde.. Protože pokud na kaktusí sim převedeš číslo z venku, tak ta sim už nepůjde přenést na kaktusí, protože už nebude jakože nová, ale je to jen má domněnka..
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod formen77 10. 3. 2021 20:10

Zdravím,pro přenos čísla potřebuji OKU,ale ten nemám,jde nějak zjistit?děkuji.
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 10. 3. 2021 20:12

formen77 píše:Zdravím,pro přenos čísla potřebuji OKU,ale ten nemám,jde nějak zjistit?děkuji.


Stačí zavolat svému operátorovi, případně ve většině aplikací pokud od nich máš.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod formen77 10. 3. 2021 20:23

Po přihlášení na můj kaktus,jsem tam nic o mém OKU nenašel,a to číslo operátora?děkuji
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 10. 3. 2021 20:26

U Kaktusu to je po přihlášení v nastavení.
Přílohy
2021-03-10 20_25_36-Window.png
2021-03-10 20_25_36-Window.png (13.22 ) Zobrazeno 869 krát
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod formen77 10. 3. 2021 20:33

Děkuji za nakopnutí,je to ok.
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 10. 3. 2021 20:51

Nevím zda si rozumíme. Ten přenos o kterém jsem mluvil já je v podstatě výměna sim a ne přenos sim jinam. Na to není ten ocu kód potřeba. Nejlépe to řešit s operátorem na messengeru nebo v samoobsluze mujkaktus je položka výměna sim.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 10. 3. 2021 21:11

Já myslel že chce OKU k něčemu jinému, ne k přenosu, který aktuálně řešíme..

-- 10. 3. 2021 21:52 --

dwxx píše:Podle kolegů zde ano... Aktivuješ boží sim, případně už používáš a jakože poškozenou ji preneseš na novou kaktusí sim.. Tudíž používáš původní služby...

Akorát si myslím že tak jak je to popsáno 2x tripl na jednu sim nepůjde.. Protože pokud na kaktusí sim převedeš číslo z venku, tak ta sim už nepůjde přenést na kaktusí, protože už nebude jakože nová, ale je to jen má domněnka..


Tak jak to tedy je? @Ipanema @Ředitel @MSwamp
Půjde tripl použít dva krát na "jednu" SIM. Poprvé při aktivaci dané SIM a po druhé když si tam převedu Boží balíček. Děkuji.. :oboze
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Lomax 11. 3. 2021 02:23

Když jsem v roce 2019 neteři, která skutečně ztratila SIM, zařizoval výměnu, tak po převedení původního čísla na novou 100Kč SIM už bonus neměl platnost jeden rok.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 11. 3. 2021 06:48

Na které SIM jde udělat 2x tripl, víte. Jak se dělá 2x tripl taky. Jak se dělá výměna SIM po ztrátě jste tady celou středu řešili. Nemá cenu to opakovat i ve čtvrtek. Na jedné SIM tohle (tripl a boží balíček a další rok bonusu) prostě nejde. A příspěvek nade mnou od Lomaxe vám to navíc potvrdí.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 3. 2021 06:57

Takze včerejší scénáře s dobijenim triple a následným provedením SIM na boží byl plany poplach....
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 3. 2021 07:12

Sorry za OT, ale tady se snad sešla celá vláda. Přečtěte si ty poslední strany ještě jednou. Nebo dvakrát.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků