Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 3. 2021 18:40

Píše 129 Kč na přenášené ale platnost nenapsal tak jsem odtušil že je to nová platnost. S tím balíčkem jsem to úplně napoprvé nepochopil zanikl tedy na čísle které zaniko. A na 777 (přenášené) byl nějaký aktivní balíček který by neměl přenosem zaniknout? To tu zajímá asi nejvíc lidí.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 3. 2021 19:01

Na 777 nebyl žádný bonusový.
129 Kč byl standardní kredit a měl platnost do března 2022.

Jak se udělala "půlroční" platnost přeneseného bonusového kreditu, nevím. Nevím, jak to vypočítali nebo proč je to tak, jak to je.
Myslím, že je lepší dobít novou SIM. Jsou tam jiný bonusy než na starých SIMkách.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MSwamp 23. 3. 2021 19:40

S tou platností kreditu se mi to stalo taky, kolem Vánoc. Reklamoval jsem to na chatu a prodloužili mně to na ten rok.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 3. 2021 19:53

Je to možný, že kdybych holkám napsal, tak mi nahodí i ty data navíc. Neřeším to, nepotřebuji to a ani delší platnost kreditu. Ale třeba to poslouží i ostatním jako informace.

Jsem přesvědčen, že kdybych měl na své hlavní SIM nějaký bonusový kredit (s platností do 10.4.2021), tak i tyto kredity se sečtou a platnost bude do září.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 23. 3. 2021 21:07

hauzz píše:Píše 129 Kč na přenášené ale platnost nenapsal tak jsem odtušil že je to nová platnost. S tím balíčkem jsem to úplně napoprvé nepochopil zanikl tedy na čísle které zaniko. A na 777 (přenášené) byl nějaký aktivní balíček který by neměl přenosem zaniknout? To tu zajímá asi nejvíc lidí.


Podle mě i co jsem pochopil z FB chatu, tak se celý balíček na původní 777 převede na novou sim 705 a zanikne ten balíček, který je na ni aktuálně (těch 500 + 500MB).

Pokud se pletu tak mě někdo opravte. :-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 3. 2021 21:26

Hauzz:
Na původním přeneseném čísle (v mém případě předvolba 777) všechny jednorázové i samoobnovující balíčky zůstaly nedotčeny.

Kezlab:
To pochybuji. To nikdy nebylo podle mě. Jedině by musela zasáhnout podpora Kaktusu a balíček internetu přidat manuálně. Myslím, že by to přidala bez problémů.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 23. 3. 2021 21:44

@Ipanema: Však tobě ten balíček internetu té "nové 705 SIM" zanikl ne? Ten se prostě přemaže tou převáděnou SIM, na které zůstane vše..
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 23. 3. 2021 21:53

Ano, ale myslím, že by to mělo jít pak "vyhádat" na Messenegeru. Já to nepotřebuju, tak to ani dělat nebudu.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 23. 3. 2021 21:56

Jojo naprosto rozumím. :-) Díky za tvůj názor a popis.. Během příštího měsíce taky budu měnit SIM tak napíšu poté mé zkušenosti, zda na tom budu stejně.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 3. 2021 15:30

Přesně tak jsem to myslel s těmi balíčky. Na SIM na kterou se přenáší a tím pádem zanikne její číslo zaniknou i služby s ní spojené jen kredity se přičtou. Naopak SIM která se přenáší tak z ní se přenesou balíčky a kredity. Jen kvůli té platnosti výsledných kreditů asi bude lepší výměnu SIM zadat přes podporu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 24. 3. 2021 17:27

@hauzz a na původní SIM pokud je nějaký balíček, tak ho můžeš třeba využít než převedeš číslo.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 3. 2021 12:20

Tak 7 a 8má Spešl sim dorazily. To bude asi stačit. :D Všechny mají stejnou expiraci 12.2.2024. Tak teď musím popřemýšlet, jestli budu konzumovat 8 x SIM Vodafone grátis 500 MB k Internet na rok od T-Mobile (12x1GB), který mám až do září 2021. Nebo jestli si dám Boží balíček. Ale zatím mi těch 1 GB měsíčně stačí. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 3. 2021 15:16

Řediteli tak to už je slušná karetní diskotéka 8-D
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 25. 3. 2021 15:17

@hauzz za chvilku na to bude potřebovat svoji místnost a kartotéku. :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 3. 2021 06:39

Ještě asi pořídím dva kousky SIM - O2 v Datart, páč mi přišly 2 kupóny na VIP účty na slevu 100 Kč při nákupu nad 110 Kč. Jinak nevím, co bych tam koupil za to. :D

https://www.datart.cz/predplacena-karta ... do-o2.html

Aha, tak asi nekoupím, páč mi to nepošlou. No tak za to koupím nějakou kávu. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků