Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ze.us 14. 4. 2021 10:57

Stacilo cist forum a neuspechat to. Ja dobijel v 18:12 a probehlo to naprosto standartne.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MSwamp 14. 4. 2021 11:08

Nezlobte se, ale vždy to fungovalo. Nabíjím vždy na začátku dobíječky. Kdybych všude napřed kontroloval, že bude fungovat co má tak jsem se už zbláznil...
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 4. 2021 11:28

já když kdysi dobíjel v HD tak jsem po jedné negativní zkušenosti s přetížením systému na začátku u dalších HD raději počkal vždy cca hodinu a bez problému
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 14. 4. 2021 12:02

já zase od začátku vždy čekal alespoň tu hodinku v předtuše, že v prvních minutách bude nával a to vždycky zavání problémem, teď to bylo poprvé asi deset minut po spuštění a jak to dopadlo? poučení pro příště ...
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 14. 4. 2021 16:00

Taky po zkušenostech co jsem četl zde i na FB tak dobíjím vždy min. hodinu po začátku a bez problémů. :-) Lidi musí mít všechno hned a pak z toho Kaktusu padá systém.. :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod MSwamp 14. 4. 2021 16:20

MSwamp píše:K mému pokusu:
1.) Koupil jsem kartu za 100 Kč se 100% při prvním nabití (kredit 100 Kč)
2.) Nabil jsem v dobíječce za 500 Kč - získán triple (kredit 1600 z toho bonus 1100) - platnost bonusu rok od aktivace karty
3.) Na tuto sim jsem převedl číslo od Tesco mobile (údajně má být při nabití zase triple)
4.) V dnešní dobíječce sem dobil zase za 500 Kč. a triple se nekonal. (kredit 2600 z toho bonusový 1600) platnost rok od aktivace karty-
5.) na tuto sim zkusím převést sim s Božím balíčkem což si myslím, že nepůjde ale budu informovat.

Závěr triple jde získat jen jednou a provádět kejkle s přenosem čísla od jiného operátora nemá smysl

Edit: tak je to možná jinak i podle Facebooku bonus lidem nepřichází.


Takže se bonus, tedy druhý triple připsal.

Je to tedy tako:
1.) Koupil jsem kartu za 100 Kč se 100% při prvním nabití (kredit 100 Kč)
2.) Nabil jsem v dobíječce za 500 Kč - získán triple (kredit 1600 z toho bonus 1100) - platnost bonusu rok od aktivace karty
3.) Na tuto sim jsem převedl číslo od Tesco mobile (údajně má být při nabití zase triple)
4.) V další dobíječce sem dobil zase za 500 Kč a získal znovu triple. Kredit 3100 z toho bonusový 2100) platnost rok od aktivace karty.
5.) na tuto sim zkusím převést sim s Božím balíčkem což si myslím, že nepůjde ale budu informovat.

Závěr:
Díky přenosu čísla od jiného operátora jde získat 2x triple tzn. za svých 1000 Kč můžu dostat bonus 2000 Kč s platností na rok od první aktivace karty.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 14. 4. 2021 16:22

@MSwamp Tak paráda ještě dej pak info zda na tuto SIM pak jde převést Boží balíček. :-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 4. 2021 17:42

MSwamp - takže jsi zjistil, co už víme. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MSwamp 14. 4. 2021 19:18

Ano.

Ale pro sebe jsem si chtěl vyzkoušet, že to projde i na této sim kde je platnost kreditu rok. A svoji zkušenost sepsal, že to snad někomu pomůže. Je tu víc nesmyslů než tato moje zkušenost.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 14. 4. 2021 19:36

@Ředitel ČTÚ mě by teď zajímalo zda když udělám 2x tripl tak zda půjde na tuto SIM převést Boží balíček. :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 4. 2021 19:52

MSwamp - to je pravda, to zatím nikdo vlastně nezkusil, takže to máme potvrzeno. 8-)

Kezlab - to můžu zkusit. Teď mám sim z Experimentu s. 496 a mám volbu - buď na ni zkusím přenést sim od jiného operátora a nebo Boží sim. Zatím nevím, co z toho vybrat. :D

Jestli to někoho zajímá, tak může dát vědět co by chtěl, aby se udělalo a já k tomu přihlédnu, co potřebuje zdejší Kaktusí komunita zjistit. Je mi celkem jedno, jestli na to přenesu SIM odjinud nebo Boží sim.


Já mám nové poznatky k Experimentu s. 496 :

1. odpověď na otázku číslo 1. je ANO ( už mám taky připsaný tripl ) :D
(Momentálně je na sim kredit 1 048 Kč, z toho - standartní kredit 349 Kč s platností do 16.4.2022 a bonusový kredit 698 Kč s platností do 30.3.2022, v Dobíječčce dne 13.4.2021 bylo dobito 300 Kč na TRIPL)

(Zatím zodpovězeny otázky 1 a 4 - Experimentu s 496)

Teď se asi pokusím zodpovědět otázku č. 5. To by mělo být jednoduché zjistit. ;-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EvzenP 14. 4. 2021 20:39

Snazil jsem se to najit, ale je to tezky, kdyz poradne nevim, co vlastne hledat...

Mam limitovanou edici SIM za 50,- s uvodnim bonusovym kreditem 100,- na rok a 500+250 MB.
Uz nevim, kdy jsem ji kupoval... bude to vic jak rok (na obalu je psana expirace 12.7.2022, jestli to pomuze).

Vcera jsem ji aktivoval a dobil v dobijecce (a dneska konecne dostal bonus za dobijecku ;-) ).

Otazka - nemela by nahodou mit taky bonus za prvni dobiti?

Vim, ze to neni SIM za 10...
Ale tahle je vlastne puvodne za 100 a na https://www.mujkaktus.cz/simza100 pisou "100% bonus za prvni dobiti"...

EDIT:
Sakra, nemelo by to byt vlastne to samy, co ted udelal MSwamp?!
Jestli jo, tak mi jeden bonus porad chybi... tak to bych jim asi musel napsat na FB, co?
EvzenP
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 14. 4. 2021 21:00

SIM za 100 má 100% bonus k 1. dobití asi poslední 2 měsíce. "Staré" karty toto nemají.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EvzenP 14. 4. 2021 21:36

Aaaaa, makes sense...
Diky za nakopnuti, stihl jsem teda jeste objednat nejaky za 100,- nez zitra skonci akce ;-)
EvzenP
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 4. 2021 07:20

A nebo 100 Kč sim Spešl vyrobit z 10 Kč SIM přenesené na 100 Kč SIM obyč. :D


Experiment s 496

otázka číslo 5. - OKU je stejné jak bylo na přenášeném čísle původně.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků