Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 10:34

Mno tak nějak. Různým kombinacím se nyní meze nekladou. :D Tak za 26 minut je odpoledne. Jdu čekovat appku, ať sem první, co si to aktivhovnuje. :D Pak asi přenos a další tripl. 8-)

Jaké jsou pls zkušenosti s datama u Kaktusu ? Když si přenesu číslo a budu na něm mít data, tak když budu datovat, tak se mi nikdo nedovolá že ? :?: Asi bude lepší to plácnout na mé sekundární diamantové číslo. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 16. 4. 2021 10:37

předpokládám, že by k tomu měli vydat obchodní podmínky, tak jak k tomu bylo u boží sim
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 10:51

@Ředitel ČTÚ takže počítáš s tím že to budeš každý měsíc platit jo? Nebo jak plánuješ využít i tu tripl sim?

Asi si taky počkám na obchod. podmínky a pak případně objednám SIMky
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 10:54

Tak za 66 Kč nebo kolik ať se to klidně hromadí ne ? Jsem sice kolenovrt, ale zase 6 GB za 66 Kč mi přijde jako fér nabídka. Až budu potřebovat mít kvanta dat, budou po ruce. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 16. 4. 2021 11:21

pokud opravdu půjde 6 GB dat za 200 kč aktivovat na jakékoliv kaktusí sim, tak je to pro obyčejného smrtelníka krásná nabídka.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 11:25

Však to šel aktivovat i Boží balíček v zimě.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 11:33

Na webu v sámošce už to jde aktivovat. :D 8-)

Chystáš se nastavit službu:
- 6 GB + neomezené soc. sítě (200 Kč každých 30 dní automaticky z kreditu, dokud si nevypneš obnovu)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 16. 4. 2021 11:40, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 11:40

@Ředitel ČTÚ budeš teda aktivovat tripl + poté aktivuješ tento balíček?
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 11:41

Tripl krédo už tam mám a balíček už aktivovaný taky :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 11:44

Zaujal mě bod "dokud si nevypneš obnovu".. Takže tento balíček je výhodnější než ten Boží, jelikož tam pokud se nepletu tak se balíček celý vymaže?

-- 16. 4. 2021 13:03 --

Tak jsem se poptal přímo u Kaktusu, aby bylo jasno. A odpověď, zda je rozdíl mezi aktuálním novým balíčkem 6GB + neomezé soc. sítě a Božím balíčkem je následující:

    Ahoj, ty podmínky jsou u Božího balíčku a tohohle úplně stejné :-) Je potřeba, aby se ten balíček obnovoval řádně. Jakmile ho vypneš nebo bude moc dlouho suspendovaný, přijdeš o něj a mimo akci nepůjde aktivovat znovu :-)

Ještě jsem se poté poptal jak dlouho je balíček uspaný. Mělo by to být podle holek 14 dní a měla by také dorazit SMS s upozorněním, že nebyl dostatek kreditu a abych účet dobil a aktivoval balíček jinak o něj přijdu.

A ještě jedno info.. Při uspání balíčku přijdete o nasyslená data a pojedete znova od 0.
Naposledy upravil kezlab dne 16. 4. 2021 12:40, celkově upraveno 2
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 16. 4. 2021 12:36

mě zase napsali, že se balíček na nějakou dobu uspí a potom ti přijde SMS, že si musíš dobít kredit, aby se ti balíček znovu aktivoval.

Je omezená doba, kdy je možné mít ten balíček uspaný. Když bude uspaný moc dlouho, přijde ti SMS, že je potřeba ho obnovit a když v té lhůtě nedobiješ, o balíček přijdeš. Barča

a takhle by to mělo být i u původní boži sim.

-- 16. 4. 2021 13:40 --

tady jsou už podmínky
https://www.mujkaktus.cz/documents/2855 ... ersion=1.0

-- 16. 4. 2021 13:51 --

https://www.mujkaktus.cz/nejcastejsi-do ... mkasesesti
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 12:55

Konečně to vidím napsané i z jejich strany v FAQ.. :-) Asi jsme jim zaspamovali chat..
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 16. 4. 2021 15:00

Takže aktivace božího balíčku na jakékoliv SIM do 31.5. to je fajn aspoň se nemusí pořád objednávat další a další SIMky.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 16. 4. 2021 16:51

Jak už zde někdo psal, balíček lze na nějakou dobu uspat a platí to i pro původní Boží balíček z konce minulého roku. Ta doba možného uspání by dle holek z podpory mohla být až měsíc.

-- 16. 4. 2021 17:59 --

Něco pro vykuky :D
Přílohy
Screenshot_20210416-175714_Acrobat for Samsung.jpg
Screenshot_20210416-172524_Messenger.jpg
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 16. 4. 2021 17:04

pro vykuky to je i v podmínkách pro boží sim :-)
sNOWu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků