Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kezlab 16. 4. 2021 17:58

Jak jsem psal v předchozím příspěvku. Mě bylo řečeno 14 dní, ale očividně to ještě nemají na pevno.. Škoda že informace jak dlouhá tato doba bude není v obchodních podmínkách.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 16. 4. 2021 18:56

Zdravím Kaktusáky. Po zrušení Clubcard balíčku u Tesco Mobile, který jako poslední umožňoval využití dvojnásobného kreditu, se poohlížím, kam bych přešel. Nejvíce mým potřebám vyhovuje Kaktus. Vše jsem si dnes pročetl a doufám, že i pochopil, Takže vás nebudu obtěžovat neustále se opakujícími dotazy. Spíš mám jednu prosbu. Bohužel jsem propásl SIM za 100 Kč. s bonusem při dobití. Nemáte náhodou někdo k prodeji dvě tyto SIMky? Tripl by celkem bodnul. Vím, že bych to mohl nějak zkombinovat se sim zdarma, ale přeci jen ten rok platnosti bonusového kreditu mě láká víc. Díky.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 4. 2021 19:21

takže opravdu suspendace bude platit i pro boží balíček z vánoc? zrovna zítra mám obnovení, tak přemýšlím jestli teď neaktivovat ten nový rovnou, to uspání se pro případ nouze může hodit, měsíc nepotřebuju, ale kdyby byl 1 den na dobití a nepřišlo se o balíček, tak je to super

milbust
a je opravdu nezbytné, aby bonus platil rok? už jen samotný balíček 6GB+neomezené socky bez žádné další útraty zajistí 100% utráty bonusu v každém měsíci, navíc díky balíčkům se dá platnost v případě potřeby "protáhnout" jakoby na 2 měsíce
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 16. 4. 2021 19:56

Pracuji z domu. Takže skoro pořád na Wifi. 500 MB mi bohatě stačí na měsíc. Takže 6 GB bych nevyužil. Pokud by se mi podařilo sehnat SIM za 100 Kč. s bonusem při dobití, bylo by to pro mě nejideálnější.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 4. 2021 20:17

i 500MB je polovina bonusu za měsíc, pokud neplánuješ žádné další služby, tak by to s bonusem nevycházelo..ale jinak lze aktivovat ručně třeba 2balíčky, nebo třeba první měsíc volat bez balíčku a na druhý aktivovat na konci bonusu balíček
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 16. 4. 2021 20:34

Pokud jsem dobře četl, tak pokud využiji dobíječku a dobiji 500 Kč., budu mít 1000 Kč bonusového kreditu. Na 500 MB internetu, ho jistě nespotřebuji. A mám v plánu využít tripl i po přenosu čísla. Tedy dalších 1000 Kč bonusového kreditu. Proto bych preferoval SIM s platností bonusu 1 rok.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 16. 4. 2021 21:41

dobíjení pro bonus stačí 200, dobíječka je 2-3x v měsíci, takže pro malou útratu je nerozum tam cpát 500, ale dobíjet po 200, pořád budou služby proti ceníku za polovinu a nikomu nic neuteče..triple za přenos je jediný, kde to má význam, při běžné dobíječce však dobíjet tolik je zbytečnost, když pro to není využití
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 4. 2021 21:44

Jak vyrobit tripl SIM s platností bonusů 12 měsíců z 10 Kč SIM zdarma jsem popsal v mém Experimentu s 496
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milbust 16. 4. 2021 22:12

JayDeeSq. Proto chci SIM s bonusem za dobití. Abych mohl 2x využít tripl. A to je lepší ta za 100 Kč s bonusovým kreditem s platností 1 rok.
Ředitel ČTÚ. Přesto nejjednodušší je mít rovnou tu SIM s platností bonusu 1 rok. Pokud ji neseženu (doufal jsem, že by ji zde někdo mohl mít), budu řešit přes sim zdarma.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 4. 2021 07:35

Pozor, ale ještě asi nikdo neověřil, že na 10 Kč sim přeoperovanou (přenesenou) na normal sim jde pak přenést číslo od jiného operátora. :D Já to možná ověřím brzo, ale zatím se mi to úplně nehodí :D

Tak Spešl sim tu jistě má každý druhý, ale těžko ji bude někdo prodávat že. Proč by to dělal. Já jich mám například 8 a tu jednu přeoperovanou 10 Kč na Spešl 100 Kč. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sNOWu 17. 4. 2021 08:41

myslíš tuhle SIM? Tak potom si ji kup

https://www.mujkaktus.cz/simza100
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 4. 2021 11:36

(Smazáno pro nízký tlak krve)
Naposledy upravil Ipanema dne 17. 4. 2021 12:54, celkově upraveno 1
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2021 12:39

Nešiř dezinformace a otevři si desktopovou verzi. Koupit samozřejmě jde.
anonymni

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 4. 2021 12:53

Ještě se na mě rozkřič. Tam nemáš nikde napsané, tak jak tomu bylo do 14.4., že na té SIM je 100% bonus za 1. dobití. Odkud ses na mě obořil nevím, ale já čerpám z http://www.mujkaktus.cz/nase-simky a neřekl bych, že aktuální SIMza100, je ta stejná, co šla koupit do 14.4., ale to ty jistě budeš vědět líp.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2021 14:19

Když nebudeš psát blbosti, tak nebudeš muset mazat svoje příspěvky. Místo aby ses omluvil to sNOWu, tak to smázneš a reaguješ uraženě na mě.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků