Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 17. 4. 2021 14:23

bonus za první dobití je určitě u sim zdarma, u 100Kč to garantované není. Objednat lze, ale ne všude, někdy se to sice tváří jako, že lze, ale do košíku to pak stejně hodí sim s 6GB za 200,-.

milbust
i bez roční platnosti se dá využít i tripple (jako zužitkovat), ale to záleží jaký na sim bude provoz, každopádně při běžné dobíječce je zbytečnost dobíjet za 500, pokud se to nevyužije, jen z důvodu "nekup to za tu cenu", ty bonusy nikam neutečou i když se bude dobíjet třeba jen 1x měsíčně za 200,-
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 4. 2021 14:27

Nokia: Takže ani ty neuznáš, že tu SIM, už dnes nejde objednat? To je fakt vtipný.... Ale proč? Je to kvůli egu?

Omlouvám se všem, koho jsem mystifikoval. Podle Nokie prý lze tu SIM, po které tady byla poptávka, ještě koupit.

Jay: bacha na písmenka. Taky možná budeš mystifikovat, tím cos napsal :-D
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2021 14:33

Buď v klidu. A nemaž svoje příspěvky, abys bys to tady nemusel vysvětlovat.
anonymni

Odeslat příspěvekod sNOWu 17. 4. 2021 15:14

ani jsem nečetl co mi napsal, takže jsem klidný :-) Ale myslím, že je snad zbytečný se tady někoho napadat. Jen jsem to postnul, ale sám jsem nevím jestli je to to co chce.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod EvzenP 17. 4. 2021 16:17

Nestihl jsem si precist smazany prispevek, ale kazdopadne ze stavajici podoby stranky https://www.mujkaktus.cz/simza100 v zadnem pripade nevyplyva, ze by tam byl bonus za prvni dobiti (jako to tam bylo do 14.4.).

Uplne stejne jsem pred casem koupil SIMky za 50,- (to jsou ty, kterym rikate spešl?) - nic o bonusu za prvni dobiti nebylo ani na strance, ani na obalu SIMky... a taky se zadnej bonus za prvni dobiti minulej tyden nekonal.
EvzenP
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 17. 4. 2021 16:52

V tomhle dávám za pravdu. SIMka 100 Kč z odkazu není ta co byla do 14.4. chybí zde 100% na 1. dobití, které pokud dobře čtu @milbust požadoval.. :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 4. 2021 17:16

Smazaný příspěvek byl, že SIMza100, ta po které zde byla poptávka, už koupit nejde. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat... Ale to je jedno.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EvzenP 17. 4. 2021 18:36

Tak v tom pripade mel smazany prispevek naprostou pravdu.
Protoze poptavka byla skutecne po SIM za 100 s bonusem za prvni dobiti.
EvzenP
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 17. 4. 2021 19:18

omlouvat se mi nemusíš :-)
stejně nevím za co.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 17. 4. 2021 22:15

Ředitel ČTÚ. Jen jsem se zkusil zeptat, zda by ji nebyl někdo ochoten prodat. To víš, náhoda je blbec. A jak se říká "líná huba holé neštěstí". A za zeptání nic nedám.

-- 17. 4. 2021 23:30 --

Kaktusáci. Nechtěl jsem svým požadavkem rozvířit takovou diskusi. Předpokládal jsem, že se nikdo neozve, protože ji nikdo prodat nechce, nebo se někdo najde, kdo by ji prodal a pak dořešíme zbytek soukromě. Popřípadě ještě existuje nějaká možnost jak ji koupit a o té sem znalý dotyčný napíše. Jinak je zbytečné cokoli jiného psát a zaplevelovat toto téma.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 4. 2021 06:54

Mno takže mám ten balíček aktivhovnanej na té přeoperované SIM (Experiment s 496) a jelikož tam bylo asi 700 Kč bonusového kréda, tak by to mělo jet 3 měsíce jen za bonusový kredit. První dobití za reálné money bude někdy v půlce července. No a jelikož by mohlo být jako loni přes prázdniny data od T-Mobilu zdarma, tak aby mi to neběželo souběžně, tak bych pak ten Boží balíček vypl. A potom v září se uvidí, co bude. :D 8-) Když tak mám v záloze 2 x Boží SIM 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kezlab 18. 4. 2021 07:49

@Ředitel ČTÚ ale ty ten Boží balíček nedokážeš vypnout? Uspí se maximálně na 14 dní (až 1 měsíc tu někdo zmiňoval).

Jinak k tomu T-Mobile, jakou SIM kartu musím mít, abych si free internet mohl aktivovat? Myslím že jiný operátor to nedělá.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod formen77 18. 4. 2021 08:03

Zdravím,mám dvě a jednu prodám:Obrázek
NEAKTIVOVANÉ!
formen77
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 4. 2021 08:41

kezlab píše:@Ředitel ČTÚ ale ty ten Boží balíček nedokážeš vypnout? Uspí se maximálně na 14 dní (až 1 měsíc tu někdo zmiňoval).

Jinak k tomu T-Mobile, jakou SIM kartu musím mít, abych si free internet mohl aktivovat? Myslím že jiný operátor to nedělá.



Mno tak pokud vypnout nepůjde ani přes Kaktusáky na FB, tak to nevypnu no.

Ty data zdarma od T-mobilu jsou každý rok jinak, tak těžko říct. Každopádně asi není špatné mít nasysleno sim grátis co nejvíc. :D Zejména pak, když znáš "tajnou" (lépe řečeno 99,99999% BFU nepovšimnutou) výhodu. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 4. 2021 11:46

Jedině si přeposlat kredit na jinou SIM a vynutit si uspání balíčku ;-)
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků