Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kezlab 27. 4. 2021 22:46

EvzenP si asi plete tripl SIM a nový balíček (6GB + neomezené socky)..
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 4. 2021 05:38

Foto: Znovu bonus na této SIM už není. Prostě jen dobíjej v dobíječce a nastav si sledování tohoto tématu: viewtopic.php?f=1939&t=1298622 a neklesni s bonusovým kreditem (ano budeš mít na začátku 100 Kč a k němu se bude přičítat další po dobití) na 0 Kč!
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 4. 2021 07:51

Zdar kaktusaci, jen bych si zrekapituloval informace...

Mám 1 ks boží sim ještě z té vánoční akce. Expirace až někdy nevím kdy, takže stále leží v šuplíku nezaktivovana. Má cenu kupovat do foroty ještě další boží sim z té současné akce (popř aktivovat balíček na sim co tu mám zdarma, na ni je kredit tuším 10,-)?
A druhý dotaz- jak nejefektivneji naložit s dobitim v rámci dobíjecky, abych docilil co nejnižší ceny za 6GB dat? :-)

Díky moc za informace!
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 4. 2021 08:10

Nemá to cenu. Nebo má, ale opravdu minimální. Myslím, že za půl roku bude stále nějaká SIMza100 s roční platností kreditu...

Lepší je balíček aktivovat na SIM co máš doma z Vánoc, protože tam je bonusový kredit na 1 rok a né na 2 měsíce, jak tomu je na té SIM za 0 Kč.

Popř. můžeš složitě podstoupit tady ty přechody a "ztráty" karet, jak to tady dva lidi už popsali na předchozích stranách. Výhoda je jen v tom, že budeš mít bonusový kredit na 1 rok a mít ještě 2x trojnásobek. To je pak na zvážení. Podrobně to tady popsané je.

Nabij 500 Kč až bude dobíječka. Dostaneš dalších 500 Kč. Tím máš 1. měsíc zdarma (ihned po aktivaci SIM) a na dalších 5 měsíců máš kredit 1100 Kč. Jestli to chceš mít výhodnější, tak musíš "ztratit" kartu dřív nebo později a prodloužit si tak nějaký ty výhody. Otázka jestli se to vyplatí dělat kvůli času....
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 28. 4. 2021 08:20

Jak píše @Ipanema.

Pokud nechceš řešit žádné "tripl sim", tak nejlepší řešení je kartu aktivovat a počkat si na dobíječku tam nabít za 500Kč + 500Kč ti dají bonusový + 100Kč tam je základ, takže budeš mít 1100Kč a to ti vystačí na 5 měsíců bez jakéhokoliv placení. Možná by se ještě vyplatilo než ti klesne bonusový kredit na 0Kč dobít ještě jednou ať máš klid a aby ti bonusový kredit pak neplatil pouze 1 měsíc.

+ budou se ti hezky spořit data na horší chvíle :-D
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 28. 4. 2021 08:56

Kdyz si nyni objednam SIMku se sesti za 200,-Kc - a aktivuji ji az treba v roce 2022 - bude tam tento tarif stale ??
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 28. 4. 2021 08:57

Ano, můžeš ho aktivovat do expirace dané SIM karty.
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 4. 2021 08:58

Ano bude, až do listopadu 2023. Nebo až do datumu, které bude na SIM u tel. čísla.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 4. 2021 09:35

Jen ještě jedna technická co tu tak trochu zapadla. Boží SIM lze aktivovat kdykoliv později protože ten 6GB balíček jde jako akce momentálně aktivovat na všech kaktusích SIM. Tu boží SIM si nechám do zásoby, kdyby mi náhodou nezbyl kredit na obnovu. A pokud ne tak ke konci platnosti boží SIM provedu výměnu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EvzenP 28. 4. 2021 10:52

kezlab píše:EvzenP si asi plete tripl SIM a nový balíček (6GB + neomezené socky)..

Mel jsem za to, ze nova "SIM za 100", na ktere je 6GB + neomezene socky, je taky tripl.
Neni?

Vim, ze balicek 6GB + neomezene socky je neco jinyho nez SIMka s timto balickem.
Mel jsem za to, ze rec jde o te SIMce za 100 s tim balickem, ne o obycejne SIMce, na ktere si nekdo rucne aktivoval tento balicek...

-- 28. 4. 2021 12:09 --

Tak jsem se dival na web Kaktusu a u te SIMky se 6GB + neomezene socky nepisou bonus pri prvnim dobiti... tak to pak ano, to pak placam blbosti.
Byl bych se vsadil, ze jsem nekde zachytil info, ze ten bonus pri prvnim dobiti ma... :-\
EvzenP
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 28. 4. 2021 16:54

Ipanema píše:Foto: Znovu bonus na této SIM už není. Prostě jen dobíjej v dobíječce a nastav si sledování tohoto tématu: viewtopic.php?f=1939&t=1298622 a neklesni s bonusovým kreditem (ano budeš mít na začátku 100 Kč a k němu se bude přičítat další po dobití) na 0 Kč!

Ještě jednou díky za upřesnění...

Co je to ta: nová "SIM za 100", na ktere je 6GB + neomezene socky, co tu o ní stále píšete? Já znám jen tu co se dá objednat na webu kaktusu a za tu chtějí 200Kč. To je nějaká podpultová nabídka?
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 4. 2021 17:15

Není. Tak tomu říkají i oni. Je sice za 200 Kč, ale kreditu tam je 100 Kč.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pospa874 3. 5. 2021 13:39

Je teď ještě někde ke koupi / k objednání SIMka se 100% bonusem k prvnímu dobití a platností bonusu 12 měsíců nebo už je to jen historie?
https://www.mujkaktus.cz/simza100 na této URL to vypadá bez 100% bonusu k dobití a platnost kreditu je otázka.

Edit: cílem je vhodná SIMka na triple a dlouhou platnost toho bonusu
Naposledy upravil Pospa874 dne 3. 5. 2021 14:10, celkově upraveno 1
Pospa874
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milbust 3. 5. 2021 14:00

Pospa874. Toto je jejich klasická SIM za 100. Nemá 100% za první dobití, a bonusový kredit 100 Kč platí 12 měsíců.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod mario355 4. 5. 2021 19:39

Přátelé, jen otázka. Mám kartu 6GB+socky, ještě neaktivní. Chci tuto kartu převést na e-sim do telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra (umí to) jako další možnou použitelnou kartu kvůli datům. Čistě teoreticky, karta bude převedena na e-sim. Otázka zní: Půjde ještě znovu použít jako normální simkarta v jiném telefonu, samozřejmě Galaxy Note 20 Ultra bude vypnutý. Zkrátka a dobře, půjde použít jako normální sim v jiném telefonu nebo už je změna na e-sim nevratná?
Díky
mario355
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků