Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 1. 8. 2021 19:23

Za 399 Kč, plus pošta to máš na Aukru. A bez čekání na zprávu.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 1301 9. 8. 2021 16:06

Klidne ti ji prenacham.Kredit 294kc,Data ode dneska 6 GB.Cena 200 kc za kartu,100kc postovne.Cena celkove 594kc.

-- 9. 8. 2021 17:11 --

Pro EvzenP.Pokud nedobijes vcas o nasporena data prijdes.Ale balicek po dobiti pojede dal se 6GB.
1301
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 11. 8. 2021 10:55

Ředitel ČTÚ píše:Růžová a zelená ladí. Vyjezděte si na Rekole SIMku od Kaktusu se 6 GB dat.
Virtuál T-Mobilu Kaktus připravil společnou akci s poskytovatelem bikesharingových služeb Rekola. Stačí odjezdit na růžových sdílených kolech 5 jízd a získáte předplacenou SIM kartu Kaktusu s balíčkem 6 GB dat a neomezenými daty využitelnými na sociální sítě nabitou na 100 Kč.

https://mobilmania.zive.cz/clanky/ruzov ... fault.aspx

https://www.rekola.cz/



děkuji za tip, funguje to, po odjezdu 5 jízd, nabídne appka kód k objednání této sim karty :-D A když si dáte na jejich appce rekola předplatné na 4+1 jízdy, tak to odjezdíte zadarmo. Odjezdil jsem si dvě simky ;)
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 8. 2021 19:44

:D :D :D :D :D :D :D :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 12. 8. 2021 17:36

a první simka je doma :tleskani


Obrázek
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 17. 8. 2021 09:21

Je to ta sim s 6gb+socky za 200/měsíc?
Chystám se na vyjížďku �
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 17. 8. 2021 10:36

omezuje nějak kaktus využití dat v zahraničí (EU)? Mám sim, kde se data nečerpají v tuzemsku téměř vůbec, ale je tam cca 60GB nasysleno, je možné je využít celé, nebo se to kaktusu nebude líbit?
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 8. 2021 12:03

Teď na 1 SIM mám prodatováno přes 25 GB za 4 týdny v Řecku. Naprosto v pohodě.
Loni 7 týdnů tamtéž a prodatováno asi 18-20 GB.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 17. 8. 2021 14:42

Dneska je krásně, co? ;-)
Naposledy upravil radim dne 17. 8. 2021 16:46, celkově upraveno 1
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 8. 2021 16:02

Nemusí a budou tam. Hlavně se tu blbě neptej, ať si toho BFU nevšimnou a stihneme najezdit stosy SIM. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 17. 8. 2021 16:05

Začínám jezdit, a jsou tam jen 4 jízdy. Možná to tu pátou pak nabídne... Dám vědět. Podle jejich podpory ještě "nějaké" simky jsou, jestli jdou vyjezdit takhle zadarmo, jsem se na férovku neptal :-)

-- 17. 8. 2021 17:06 --

Jinak fyzicky ho musíš odblokovat zadáním qr nebo čísla a pak růčo zamknout a vyfotit, kdes ho nechal :-)
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod radim 17. 8. 2021 16:34

Ředitel ČTÚ píše:Hlavně se tu blbě neptej, ať si toho BFU nevšimnou a stihneme najezdit stosy SIM. :)


:D :D :D


Ty kráso, du na to, mám to za barákem.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 8. 2021 19:02

brumak píše:Jinak fyzicky ho musíš odblokovat zadáním qr nebo čísla a pak růčo zamknout a vyfotit, kdes ho nechal :-)

hmm, už jsem si říkal, jestli bychom si nenasdíleli ty kódy z rámů, ale asi to nepůjde :-D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 17. 8. 2021 19:43

brumak píše:Začínám jezdit, a jsou tam jen 4 jízdy. Možná to tu pátou pak nabídne... Dám vědět. Podle jejich podpory ještě "nějaké" simky jsou, jestli jdou vyjezdit takhle zadarmo, jsem se na férovku neptal :-)

-- 17. 8. 2021 17:06 --

Jinak fyzicky ho musíš odblokovat zadáním qr nebo čísla a pak růčo zamknout a vyfotit, kdes ho nechal :-)


Tak pecka, za 20 minut hotovo, a ještě jsem navíc dostal 3 poštovné do Zásilkovny zdarma za 3 jízdy. Za mě teda super akce.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 18. 8. 2021 23:31

Jen mě zajímá, fungují ty Kaktus simky bezproblémově v LTE routrech např. TP-Linku /tj. zasunout SIM a hned internet jede/.
dinkylinky
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků