Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 24. 9. 2021 00:18

Dobíjet při dobíječce 1x za 2 měsíce 200 kč.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 24. 9. 2021 11:51

https://www.mujkaktus.cz/web/guest/kosi ... quantity=1

u sim zdarma je teď taky 100% bonus.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 9. 2021 12:25

Ano, teď, před měsícem a i před 5 lety byl.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mangalica 24. 9. 2021 12:28

V podstatě vám bude stačit dobíjet v Dobíječce jednou za dva měsíce (pokud si vystačíte s 6GB na měsíc):

V Dobíječce 200 + 200 bonus, balíček stojí 200, takže jedno dobití vystačí teoreticky na 2 měsíce.

Samozřejmě je lepší vytvořit si polštář, takže možná na poprvé dobít první dobití při první Dobíječce v měsíci a další měsíc v druhé Dobíječce v měsíci (aby nepropadl bonusový kredit).

pider píše:Zdravím, jsem mezi Kaktusáky nový, tak bych vás chtěl požádat o radu. Zakoupil jsem u Kaktusu za 200 Kč SIMkartu se 6 GB dat + neomezené sociální sítě a 100 Kč kreditu. SIMku budu používat výhradně na data, tak bych potřeboval vědět, jak mám nejlépe dobíjet kredit, abych dosáhl co nejvyšší finanční úspory. Je mi jasné, že musím dobíjet při Dobíječce, ale chtěl bych vědět jak často a za kolik dobíjet, abych využil co nejlépe bonusový kredit a ten mi nepropadl. Balíčk je samoobnovovací za 200 Kč měsíčně. Předem moc děkuji za radu. Pider :-) :tleskani :-P
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 24. 9. 2021 13:50

Dobrý den,

právě jsem aktivoval SIM kartu od Kaktus 100,- Kč kredit a 500/500 MB.

Mám v plánu využívat balíček 6GB + neomezené sítě + 200 minut volání (oba dva samoobnovovací).
Přenos čísla bude 30.09.2021 (dobíječku asi nestihnu).

Po přenosu bych měl mít 2x kredit. Takže to vypadá na dobití na 200 Kč - celkem bych měl 500,- Kč (200 skutečný kredit, 200 bonus, 100 počáteční kredit). Koupil bych za to 200,- Kč internet balíček (6GB) a za 250,- Kč 200 minut a zbylých 50,- Kč bych měl na zprávy.

Půjde to takhle, jak jsem napsal? Nebo je ještě jiná možnost?

Děkuji
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 9. 2021 14:06

Po přenosu je 100% na první dobití 200-500 POUZE NA SIM TAKTO OZNAČENÝCH SAMOLEPKOU 100% bonus na první dobití nebo na SIM zdarma (ta zdarma má ale úvodní bonus jen na 2 měsíce). Jinak 100% bonus vždy při dobíječce na dobití 200-500 pro všechny a dá se zkombinovat se 100% na první dobití - tajemství triplu, který se dá zopakovat po přenosu čísla na tuto SIM.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 9. 2021 14:11

Explosion:
Bonusový/počáteční kredit na této SIM platí 1 rok. Takže 1. dobití klidně udělej za 500 Kč. Dobíječka bude asi až v říjnu, jestli je na SIM kulatá samolepka "100% bonus", tak dobít můžeš klidně už dnes a kredit ti na tvém čísle zůstane. Nebo budeš muset střídmě používat SIM mezi 30.9. až 1. dobíječkou v říjnu.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 24. 9. 2021 20:40

Explosion_CZ
na samoobnovovací se vykašli, kup jednorázový a dokupuj podle spotřeby dále, vedle si psal že provoláš cca 300 minut, tak to je mnohem lepší řešení..do mobilu si hodit widget s minutama a prostě kontrolovat jestli jich je dostatek..osobně kupuju nový balíček už když mi zbývá méně než 100minut. provolám cca 100-400 minut měšíčně..takže volám pořád za 0,75/min
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 24. 9. 2021 21:01

hauzz píše:Po přenosu je 100% na první dobití 200-500 POUZE NA SIM TAKTO OZNAČENÝCH SAMOLEPKOU 100% bonus na první dobití nebo na SIM zdarma (ta zdarma má ale úvodní bonus jen na 2 měsíce). Jinak 100% bonus vždy při dobíječce na dobití 200-500 pro všechny a dá se zkombinovat se 100% na první dobití - tajemství triplu, který se dá zopakovat po přenosu čísla na tuto SIM.


Ipanema píše:Explosion:
Bonusový/počáteční kredit na této SIM platí 1 rok. Takže 1. dobití klidně udělej za 500 Kč. Dobíječka bude asi až v říjnu, jestli je na SIM kulatá samolepka "100% bonus", tak dobít můžeš klidně už dnes a kredit ti na tvém čísle zůstane. Nebo budeš muset střídmě používat SIM mezi 30.9. až 1. dobíječkou v říjnu.


Děkuji za objasnění. Kulatou nálepku tam nemám. Takže nejlépe je dobít 500,- Kč v dobíječce a měl bych kredit 1000,- Kč s platností 1 rok. (Do doby přenosu 30.09 do dobíječky používat střídmě).

JayDeeSq píše:Explosion_CZ
na samoobnovovací se vykašli, kup jednorázový a dokupuj podle spotřeby dále, vedle si psal že provoláš cca 300 minut, tak to je mnohem lepší řešení..do mobilu si hodit widget s minutama a prostě kontrolovat jestli jich je dostatek..osobně kupuju nový balíček už když mi zbývá méně než 100minut. provolám cca 100-400 minut měšíčně..takže volám pořád za 0,75/min


Ano, dá se říct, že v průměru asi nějakých 200-300 minut měsíčně provolám. Kdybych si ale koupil jednorázový balíček 200 minut za 300,- Kč a za měsíc to nevytelefonoval, propadlo by mi to. Výhodnější mi tedy přijde koupit samoobnovovací baliček, protože neprovolané jednotky mi zůstanou třeba do dalších období, kde budu volat více. Chápu to správně nebo je zde nějaký háček?
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 9. 2021 21:16

Jednorázový mají výhodu v tom že lze kombinovat různé velikosti a jednotky vždy do 30 dní prodloužit dalším jednorázovým jakékoliv velikosti, což u Samoobnovujících nelze (u přechodu na menší bez ztráty nasyslených jednotek).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 9. 2021 21:54

Explosion:
Určitě jednorázový balíček na minuty! Každý 29. den si dej upomínku do kalendáře a nic ti nepropadne.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 25. 9. 2021 07:34

Dobře, děkuji moc za tip.
Vezmu tedy jednorázový a vždy ho prodloužím nákupem dalšího balíčku, abych nepřišel o volné jednotky (minuty).
Jinak na internet doporučujete 6GB + neomezená data? Asi se vyplatí ho mít, když se jedná o limitovanou edici, že?
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 25. 9. 2021 07:51

Jednorázových na minuty a SMS můžeš koupit klidně 3. Vše se to mezi sebou sečte. Pak jak psal hauzz, tak to jde kombinovat i s menším balíčkem a s ním to prodloužit když ti zbyde víc minut a třeba neprovoláš tolik, kolik jsi napsal. Samoobnov. nejdou takto kombinovat! Pouze u dat ano.
Datový samoobnov. balíček taky můžeš koupit klidně 3x naráz a datový objemy se sečtou. Pouze se prodlužuje sám stejným (nelze menším) balíčkem.

A odpověď je ano, jestli prodatuješ víc než 1,5 GB měsíčně, tak jedině ten 6 GB + neom. Ale pozor. Cca. 3 - 6 dnů od dobíječky ho musíš aktivovat. Pak už nebude.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 9. 2021 14:24

Jak píše Ipanema, datový balíčky se dají taky kupit, ale až se 6GB balíček za 200 nebude dát aktivovat tak ho už nejde dokupovat, jen se každých 30 dní sám obnoví z kreditu. Jen nevím jak je to s menšími, pokud koupí menšího Samoobnovujícího balíčku se vlastně přejde na nižší tak tím si fakt nejsem jistý. Dřív to platilo u Samoobnovujících dat stejně jako u minut nebo SMS že nešel koupit nižší, jen zrušit obnovu a po vypršení koupit menší ale tím se přijde o nastřádané jednotky. Obecně platilo že vyšší samoobnovující lze přikoupit a tím se přejde na vyšší ale obráceně to nešlo. Dá se u toho 6GB teď udělat zásoba že se víckrát aktivuje (někdy do půlky října?).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 25. 9. 2021 14:41

Je to tak jak píšeš. O jednotky se přichází stále.
Ale stejný datový balíček jde koupit několikrát. I ten boží balíček.
Když ho 3x koupím dnes a 1x zítra, bude mě to stát 800 Kč, ale samoobsluha mi bude ukazovat "24 GB + neomezeně GB". Platnost bude 30 dní od posledního nákupu.

Nejde koupit několikrát (třeba 3x...) samoobnovující balíček minut nebo SMS.
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron