Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod brumak 26. 9. 2021 02:46

Takže teoreticky si takhle můžu na pár free simkartách po prvním dobití "nasyslit" 6GB balíčky po 66,60 a pak to jenom udržovat za 100/dalších 6GB/měsíc, než se nasyslené vypoužívá?
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 9. 2021 06:23

Teoreticky i prakticky ano. No ale k čemu tolik dat? Každá SIM by musela být stejně každý 2. měsíc dobita minimálně za 200 Kč. K nasysleným datům by se musela každý měsíc přidat nová porce 6 GB.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brumak 26. 9. 2021 17:00

Ipanema píše:Teoreticky i prakticky ano. No ale k čemu tolik dat? Každá SIM by musela být stejně každý 2. měsíc dobita minimálně za 200 Kč. K nasysleným datům by se musela každý měsíc přidat nová porce 6 GB.

Protože doma nemám outů signál, a nevím, jestli budu potřebovat 6, 12 nebo 18 GB za měsíc. Tj. jestli bude třeba 1, 2 nebo 3 sim. Teď na datamanii tu stovečku protočim, ale netuším, kolik to bude bez videí a stahování.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 26. 9. 2021 17:06

Taková drobnost, boží balíček jde koupit do zásoby jen po dobu akce, kdy je možné ho aktivovat, tzn. teď aktuálně do 15.10. Jen pro jistotu ať tě to nevypeče.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod brumak 27. 9. 2021 15:34

dwxx píše:Taková drobnost, boží balíček jde koupit do zásoby jen po dobu akce, kdy je možné ho aktivovat, tzn. teď aktuálně do 15.10. Jen pro jistotu ať tě to nevypeče.


To je mi jasný, jenom jsem nevěděl, jestli si můžu k nevyčerpaným datům jen tak koupit hned další do zásoby, nebo jestli to jde znova aktivovat, až když jsem na nule.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Explosion_CZ 28. 9. 2021 08:17

Ipanema píše:Jednorázových na minuty a SMS můžeš koupit klidně 3. Vše se to mezi sebou sečte. Pak jak psal hauzz, tak to jde kombinovat i s menším balíčkem a s ním to prodloužit když ti zbyde víc minut a třeba neprovoláš tolik, kolik jsi napsal. Samoobnov. nejdou takto kombinovat! Pouze u dat ano.
Datový samoobnov. balíček taky můžeš koupit klidně 3x naráz a datový objemy se sečtou. Pouze se prodlužuje sám stejným (nelze menším) balíčkem.

A odpověď je ano, jestli prodatuješ víc než 1,5 GB měsíčně, tak jedině ten 6 GB + neom. Ale pozor. Cca. 3 - 6 dnů od dobíječky ho musíš aktivovat. Pak už nebude.
hauzz píše:Jak píše Ipanema, datový balíčky se dají taky kupit, ale až se 6GB balíček za 200 nebude dát aktivovat tak ho už nejde dokupovat, jen se každých 30 dní sám obnoví z kreditu. Jen nevím jak je to s menšími, pokud koupí menšího Samoobnovujícího balíčku se vlastně přejde na nižší tak tím si fakt nejsem jistý. Dřív to platilo u Samoobnovujících dat stejně jako u minut nebo SMS že nešel koupit nižší, jen zrušit obnovu a po vypršení koupit menší ale tím se přijde o nastřádané jednotky. Obecně platilo že vyšší samoobnovující lze přikoupit a tím se přejde na vyšší ale obráceně to nešlo. Dá se u toho 6GB teď udělat zásoba že se víckrát aktivuje (někdy do půlky října?).
Ipanema píše:Je to tak jak píšeš. O jednotky se přichází stále.
Ale stejný datový balíček jde koupit několikrát. I ten boží balíček.
Když ho 3x koupím dnes a 1x zítra, bude mě to stát 800 Kč, ale samoobsluha mi bude ukazovat "24 GB + neomezeně GB". Platnost bude 30 dní od posledního nákupu.

Nejde koupit několikrát (třeba 3x...) samoobnovující balíček minut nebo SMS.



Děkuji moc za pomoc a rady. Nakonec zůstávám u původního operátor - u T-Mobilu. Po zahájení přenosu čísla mi volali z retenčního oddělení a připravili mi akceptovatelnou nabídku.

Každopádně ještě jednou díky.
Explosion_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 9. 2021 08:31

Ten se poved.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 28. 9. 2021 08:43

Od rijna jiz jen volani pres 2G :hm T-M zacne vypinat 3G na Morave...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 28. 9. 2021 08:45

Pres 3G se stejně volat nedá, to je jen na data.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 28. 9. 2021 09:02

A na to si přišel kde? UMTS, zkus se zamyslet co ta zkratka znamená.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 9. 2021 09:14

A nebo už konečně zapnou VoLTE v době 5G sítí...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 28. 9. 2021 09:50

No doufejme konecne v zapnuti VoLTE...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 28. 9. 2021 10:51

přes 3G s právě volat dá
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 9. 2021 13:06

Přesně pokud je tel na 3G dá se zároveň i datovat ve 2G se prostě při probíhajícím hovoru odpojí od sítě. Nehledě na kvalitu hovoru to je jak když voláte z cizí sítě do O2. Plechová huba.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peta809 28. 9. 2021 13:25

Explosion_CZ píše:
Ipanema píše:Jednorázových na minuty a SMS můžeš koupit klidně 3. Vše se to mezi sebou sečte. Pak jak psal hauzz, tak to jde kombinovat i s menším balíčkem a s ním to prodloužit když ti zbyde víc minut a třeba neprovoláš tolik, kolik jsi napsal. Samoobnov. nejdou takto kombinovat! Pouze u dat ano.
Datový samoobnov. balíček taky můžeš koupit klidně 3x naráz a datový objemy se sečtou. Pouze se prodlužuje sám stejným (nelze menším) balíčkem.

A odpověď je ano, jestli prodatuješ víc než 1,5 GB měsíčně, tak jedině ten 6 GB + neom. Ale pozor. Cca. 3 - 6 dnů od dobíječky ho musíš aktivovat. Pak už nebude.
hauzz píše:Jak píše Ipanema, datový balíčky se dají taky kupit, ale až se 6GB balíček za 200 nebude dát aktivovat tak ho už nejde dokupovat, jen se každých 30 dní sám obnoví z kreditu. Jen nevím jak je to s menšími, pokud koupí menšího Samoobnovujícího balíčku se vlastně přejde na nižší tak tím si fakt nejsem jistý. Dřív to platilo u Samoobnovujících dat stejně jako u minut nebo SMS že nešel koupit nižší, jen zrušit obnovu a po vypršení koupit menší ale tím se přijde o nastřádané jednotky. Obecně platilo že vyšší samoobnovující lze přikoupit a tím se přejde na vyšší ale obráceně to nešlo. Dá se u toho 6GB teď udělat zásoba že se víckrát aktivuje (někdy do půlky října?).
Ipanema píše:Je to tak jak píšeš. O jednotky se přichází stále.
Ale stejný datový balíček jde koupit několikrát. I ten boží balíček.
Když ho 3x koupím dnes a 1x zítra, bude mě to stát 800 Kč, ale samoobsluha mi bude ukazovat "24 GB + neomezeně GB". Platnost bude 30 dní od posledního nákupu.

Nejde koupit několikrát (třeba 3x...) samoobnovující balíček minut nebo SMS.



Děkuji moc za pomoc a rady. Nakonec zůstávám u původního operátor - u T-Mobilu. Po zahájení přenosu čísla mi volali z retenčního oddělení a připravili mi akceptovatelnou nabídku.

Každopádně ještě jednou díky.

A prozradíš nám jí? :)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků