Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kulla 18. 10. 2021 23:10

Tak to je fajn. Dal bych trvalý příkaz platby přes banku a bude vystaráno. Díky. :)
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 10. 2021 23:13

No jo jenže jak se trvalým příkazem trefíš do dobíječky která je pokaždý jindy? Pak tě to opravdu bude stát 200 měsíčně a ne jednou za 2 měsíce. Bonus 100% dostaneš jen v dobíječce! Doporučuju uložit při dobití přes aplikaci Kaktusu kartu a pak když je dobíječka tak je to dobití na 1 klik.
Případně doporučuji přečíst 1.příspěvek na 1.stránce tohoto vlákna.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kulla 18. 10. 2021 23:22

Safra, tak bez pohodlíčka si to budu přes aplikaci hlídat. Stojí to za to.
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 19. 10. 2021 05:00

Pokud máš telefon s androidem, tak si dobíječku můžeš hlídat třeba pomocí této aplikace: https://play.google.com/store/apps/deta ... zek.cactus ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 19. 10. 2021 09:09

hauzz píše:Balíček je součástí aktivace SIM a jelikož stojí stejně jako úvodní bonus který je s roční platností tak by to chtělo dobít v dobíječce do 29 dní, aby byla zachována dlouhá platnost úvodního bonusu a dalo se dobít víc (až 500 pro maximální bonus). Anebo se balíček prostě druhý měsíc obnoví z úvodního bonusu takže bude na nule a nový bonus z následujících dobíječek bude platit vždy 30 dní od dobití a to stačí 200 v dobíječce jednou za 2 měsíce (první měsíc se balíček obnoví z bonusu a druhý z kreditu. Za mě je lepší do 30 dní dobít víc aby později byla rezerva klasického kreditu na vynechání nějakých dobíječek, prošvihnout se to dá vždycky a když je rezerva kreditu tak není potřeba honem dobíjet mimo dobíječku kvůli zachování balíčku a nasyslených dat.


Myslim, že úvodní bonus je jenom 100, takže se ani neobnoví.
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 10. 2021 09:16

Obnoví, pokud dobije hned v 1. nebo 2. následující dobíječce.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 10. 2021 09:17

Jo díky za opravu já myslel že tam jsou 200 tím pádem se musí do 29 dní dobít, ideálně v dobíječce.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 10. 2021 09:26

Však to jsme psali oba "max do 29. dne od aktivace dobít". Právě kvůli nízkému počátečnímu kreditu. Pak jestli dobije 200 nebo 500 Kč je asi buřt. Čistě kvůli klidu na následujících 5 měsíců jsem doporučil dobít za 500 Kč.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kulla 19. 10. 2021 15:07

peta809: Ano, tu aplikaci jsem si již stáhnul a ještě jednu. :)) Ipanema: Až si kartu aktivuji, tak tam fláknu to pětikilo. Teď jsem ještě u Oskarty. Až mi tam dojdou kredity, tak si Kaktusáka aktivuji. Jsem rád, že s případným problémem poradíte. ;)
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 10. 2021 17:33

Určitě kvůli pohodlí je lepší dobít hned při první dobíječce 500 a pak než se vyčerpá bonus tak znova v dobíječce 500. Pak až se vyčerpá bonus tak čistě na data stačí 200 jednou za 2 měsíce v dobíječce. Víc by zbytečně propadlo když nový bonusy pak už jsou na 30 dní když už není žádný starý bonus s dlouhou platností,tj. rok od aktivace SIM.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 19. 10. 2021 20:47

Můžu na jednu kaktusí sim přenést číslo zvenku víc než jednou, pro vícenásobný triple?
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 19. 10. 2021 20:58

Ne. Pouze 1x. Triply jdou jen dva.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kulla 19. 10. 2021 23:23

hauzz píše:Určitě kvůli pohodlí je lepší dobít hned při první dobíječce 500 a pak než se vyčerpá bonus tak znova v dobíječce 500. Pak až se vyčerpá bonus tak čistě na data stačí 200 jednou za 2 měsíce v dobíječce. Víc by zbytečně propadlo když nový bonusy pak už jsou na 30 dní když už není žádný starý bonus s dlouhou platností,tj. rok od aktivace SIM.


V první dobíječce dám 500, získám bonus na mesíc? Tak ještě před ukončením do 30 dnu zaplatit dalších 500? Nebo ten první bonus má delší platnost?
Můj mobil: OnePlus 5
Nováčci čtěte první příspěvek v tomto vlákně, který je pořád aktuální. ;)
Kulla
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 20. 10. 2021 06:53

1 rok. Až po roce to bude 30 dní.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 10. 2021 09:10

Všichni nováčci povinně přečíst 1. Příspěvek tohoto vlákna na 1. Stránce, tam je to hezky vysvětleno co se týče platností kreditů a vůbec většiny věci ohledně fungování Kaktusu.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků