Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 10. 2021 09:35

Dokud to neudělají moderátoři nebo zakladatel tohoto vlákna, tak je to je plácání rukou do vody....
FollowThatPage nevím jak funguje nyní, ale asi před tím rokem to bylo vyloženě nepoužitelné. Většina lidí od toho jistě rychle utekla.

Osobně se nedivím, že když někdo uvidí tu změť nepřehledných datumu dobíječek, že vlastně raději napíše. Asi bych udělal to samé. Navíc, když to jsou 8 let staré informace.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jiri.filip 21. 10. 2021 11:03

Hauzz + Ipanema: Na FollowThatPage jsem si před cca měsícem založil profil zdarma a notifikace v případě změny konkrétní stránky uvedené zde v návodu v tomto fóru. Na zatím poslední dobíječku jsem dostal včas e-mailem upozornění. Takže za mne bych řekl, že FollowThatPage aktuálně funguje.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 10. 2021 11:21

Tak to je dobře. Kdysi to fungovalo skvěle, pak to asi 3 měsíce "bylo rozbitý" a bylo to možná vinou Kaktusu, že svůj web a info o Chceš přidat nějak (možná schválně) stále aktualizoval. Na mailové upozornění je už nová služba na https://dobijecka.vadimk.com/ a kdo chce upozornění e-mailem, tak je zde. Kdysi byla služba FollowThatPage super, ale doba je zase trochu modernější.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 10. 2021 13:34

Mě pro změnu poslední dobíječku apka Kaktus dobíječka po víc než cca 2 letech poprvé neupozornila. Budu muset mrknout jestli mi to šaomi nějak nesestřelilo že jsem nedostal upozornění.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod piiters 21. 10. 2021 14:02

Tak jsem minulý čtvrtek objednal simku 6GB+ a k tomu jednu zadarmo.... a zatim ani jedna nepřišla. Doufám že přijdou do příští dobiječky.
piiters
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 21. 10. 2021 14:08

Dobíječka bude asi v pondělí/úterý, takže snad stihneš.
Každopádně týden je dost. Na to, že jedna SIM jde doporučeně.... Přinejhorším, jestli to máš opravdu na sebe objednané a né na vymyšlené jméno, tak jim napsat, ať ti napíšou číslo dopisu, abyste se podívali, kde to může být.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod piiters 21. 10. 2021 14:28

Asi jim zkusím napsat, uvidím co odpoví.
Jedna simka je na manželku s adresou do práce a druhou mam na sebe a adresa domů.

-- 21. 10. 2021 17:00 --

Simka s adresou domů je na cestě....ta s adresou do práce je nějaká zaseknutá, prý předá na obchodní oddělení.... snad to brzy vyřeší
piiters
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brumak 21. 10. 2021 16:44

Lučavka má pravdu. Buď chcem pomoct, nebo ne. Ať už dotyčný/á četl všechno nebo ne. Když pomoct nechceš, můžeš mlčet, ale rozčilovat se nemá smysl �

-- 21. 10. 2021 17:52 --

piiters píše:Asi jim zkusím napsat, uvidím co odpoví.
Jedna simka je na manželku s adresou do práce a druhou mam na sebe a adresa domů.

-- 21. 10. 2021 17:00 --

Simka s adresou domů je na cestě....ta s adresou do práce je nějaká zaseknutá, prý předá na obchodní oddělení.... snad to brzy vyřeší


No zas neni úplně optimální jim odkrývat, kam všude si to posíláš, si myslim ;-)
Zaseklý zdarma bych prostě poslal znova jinam ;-)
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 10. 2021 22:43

Akorát ty zdarma posílají jen jednou na adresu tak je lepší objednat rovnou 2 jestli to teda ještě jde.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod piiters 22. 10. 2021 06:01

Právě že se zaseknula ta 6GB+....dnes se mají ozvat
piiters
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evelista 22. 10. 2021 08:54

je uz tato nabidka prekonana ?

nebo to je porad nej nabidka na data?
1,2 GB dat a SMS v síti VDF neomezeně za 99,50 Kč
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 22. 10. 2021 09:08

To je Vodafone Karta 26 pro mladé do 26ti let včetně. Zde se řeší jiný operátor a u něho lez pořídit výhodnější tarif, ale je to až pro lidi 30+ let. Zkus svůj dotaz položit i vedle.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 22. 10. 2021 10:21

Evelisto jestli ti přijde za 99,50 cena u Vodoucha adekvátní ke Kaktusí 6GB+neomezené socky+nekonečné převody nevyčerpaných dat do dalších balíčků za 100 měsíčně (při započtení dobíjení v dobíječkách) tak bys měl asi vrátit občanku nebo se asi nechat zbavit svéprávnosti. Možná kdo napíše stovky SMSek ale právě jen do sítě Vodafone stejně je to mimo. SMS už používá díky datům minimum lidí.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2021 11:06

evelista píše:je uz tato nabidka prekonana ?

nebo to je porad nej nabidka na data?
1,2 GB dat a SMS v síti VDF neomezeně za 99,50 Kč

Dávno! Za kilo 1,2 GB je moc. O SMS jen do Vodoucha nemluvím už vůbec ;-)
anonymni

Odeslat příspěvekod roy1 22. 10. 2021 12:23

Tak ono to je ve skutečnosti 3,2 GB což už je o něco lepší, a někomu to může vyhovovat, bo se nemusí prudit s dobijeckama
roy1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků