Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 10. 2021 14:34

300 Kč měsíční útrata u Kaktusu...Kdo z těch co mají boží balíček a stojí ho to 100 s dobíječkou provolá 200 z dobíječky tj. 400 zbývajícího kreditu na hovory a SMS za měsíc? Někomu se možná může zdát že se nemusí otravovat s dobíječkama a má pro něj vyhovující tarif těmi neřešto. Kdyby tam byla cena o kilo nižší pak ano. Takto je to na Kaktus nezvyklá drahota.
Když to srovnám s mateřským T-Mobile tak mám 15GB + flat za 330 (60% sleva na retenci i když já to chytil jako akvizici pro 4 čísla- 2 po 330 s 15GB a 2 po 190 za 1GB Flat). Tady je na neřešto za 400 jen 100 minut a 100 SMS a o 1GB víc dat. Za mě nic moc :-|
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 28. 10. 2021 14:39

@hauzz Podle mě to je přesně jak píšeš. Pro lidi co nebaví řešit kdy a jak je dobíječka a že musí třeba 1x za 2 měsíce dobíjet v určitý čas.
Takhle si nastaví kartu a vše už si bere jen Kaktus a oni nic neřeší jen platí.. Holt za "pohodlnost" se platí víc a Kaktus to moc dobře ví..

Takže pro nás to rozhodně není.. 8-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod sNOWu 28. 10. 2021 17:08

člověk 200 kč, aby mohl volat mezi kaktusem zdarma, ani nevyužije. Možná, kdy by vyčerpal volné minuty nebo SMS, tak to asi potom odečítá z kreditu.
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 28. 10. 2021 17:52

16 GB je moc málo a 6 ještě míň. Nedal bych za to ani stovku. Ale určitě se najde dost vovcí, co za to 400 Kč dají a budou spokojeně békat. Kdyby to nikdo nechtěl, museli by zareagovat zlevněním.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 29. 10. 2021 04:02

Hele ty vovce, místo "moudrejch" keců dej tvou rozumnější nabídku.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 29. 10. 2021 06:21

Nejrozumější je z mého pohledu dualSIM, na volání a SMS Kaktus dobíječka bez balíčků, omezit zbytečné volání a SMS, žadný paušál, na data druhou SIM O2 Datamania (dokud nezačne ČTÚ regulovat velkoobchodní cenu dat pro virtuální operátory).
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 10. 2021 06:52

což nezačne ... čtú je tak pomalý, že než projde všemi kroky nutnými pro regulaci (3k test, analýza, nápravná opatření), tak je situace na trhu odlišná. Ve výsledku je to pouze tlak na oligopol k částečné autoregulaci, ale nikoliv regulace z pozice čtú.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 29. 10. 2021 08:03

ČTÚ ani regulovat nechce, jsou tam nejspíš podplacení, jinak by už několik let regulovat musel.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 29. 10. 2021 08:03

qxdxqxdx píše:SIM O2 Datamania

Kaktus sem trefil když sem hledal novou SIM a vyjde mi pro synka na 100kč měsíčně za 6GB. Měsíčně synek vyčerpá 4-5GB. Hovory a sms neřešíme vůbec, co má kaktus (téměř měsíc) tak mě jeho hovory "ochudily" o pětikorunu a to ještě dvakrát volal mě na moje přání. Za tu tvou bych dal 299kč a i pokud bude mít těch 100GB tak mě pořád vyjde na tři kila a data navíc sou nám k prdu. Takže sem podle tebe vovce? Spíš bych řekl že hodně kecáš a málo přemýšlíš.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 29. 10. 2021 08:06

No jen počkej, jak se bude podíl dat zvyšovat, dnes mu stačí 5 GB, zítra nebude stačit 50 GB, já už tím prošel.
:D
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 29. 10. 2021 08:17

Taky se vam "'ztratily" zbyvajici zasoby minut v balicku?
V samoobsluze mam nulu, v app je vsak zobrazuje ok.
Volal mi znamy, ze se mu to stalo (nema app), tak jsem kouk k sobe, a taky to mam. Zrejme to zas ajtaci nejak rozvrtali, tim jak v samoobsluze pridali doprava ty kreditkovy NERESTO.
Takze bud jen docasny falesny poplach nez se jim to zas nejak sesynchronizuje, nebo domrsi jeste i app, a bude mit fejsbukova potvora dnes honicky :-)
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod Ondrej1 29. 10. 2021 08:34

U mě vše v pořádku, je fakt, že v samoobsluze se to docela dlouho načítalo (vše ostatní bylo okamžité).
Ondrej1
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 10. 2021 08:35

Ano, minuty na webu už taky nevidím od úterý večera. To je klasika - bohužel. Až to opraví, na jaře to bude zase. Buď používat appku (i tam to může být vynulované) nebo klikni na "předplatné" nahoře v menu a stav balíčků uvidíš. Nebo pošli SMS na stav balíčku. Jak SMS vypadá, mají napsané na webu. Jiná pomoc není a tento stav je jistě 4x do roka. Podpora na Messenegeru možná hoňku bude mít, ale řešení a opravu stejně neudělají.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 29. 10. 2021 14:18

Jo je to schovany v tom predplatnym. V klasickym prehledu v tom nejvetsim okne ČERPÁNÍ BALÍČKŮ s kelimkem s brcky, ze prej nula minut, ackoliv jich mam pres 600 :-)

Fejsbukova potvora na to rika:
Ano, nejsou vidět kvůli Neřešto. �
Týna

Casem to snad doladi, do te doby DON'T PANIC! ^^
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 29. 10. 2021 22:42

Kdyby si to dali rovnou do okna chatu jako aktuální info o bugu tak by si ušetřili 90% zbytečných dotazů.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků