Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Swejzi 3. 12. 2021 07:58

V takovém případě je nejlepší si vynutit režim LTE only. Akorát si nezavoláš.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dwxx 3. 12. 2021 08:25

To na spoustě telefonů nejde, pokud se nemýlím. Vždy tam máme jen 2g, jen 3g, nebo Lte/3g/2g. Pokud to jde nějak jednoduše, taky uvítám návod :-)
Spíše mě zaráží, že někde kde bylo 3g je na tom Lte hůře, to je blbá situace..
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 12. 2021 08:47

Já si LTE only vynucuju přes NetMonster, je to tam celkem hluboko zahrabané.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 12. 2021 12:55

dwxx píše:To na spoustě telefonů nejde, pokud se nemýlím. Vždy tam máme jen 2g, jen 3g, nebo Lte/3g/2g. Pokud to jde nějak jednoduše, taky uvítám návod :-)

na GP je spousta app 4G LTE only
https://play.google.com/store/apps/deta ... zw-k_q_oCQ
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 3. 12. 2021 14:27

Díky za tip, to bude pro mě ideální, jednu SIM mám jen na volání a SMS (Kaktus), tam mám povoleno jen 2G, druhou SIM mám jen na data (O2 Datamania), tam teď vynutím jen 4G.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod peta809 3. 12. 2021 21:29

Ředitel ČTÚ píše:Pán je znalec. Takže tento týden to vypukne. :D

Dnes už se mohu oprávněně domnívat, že zřejmě nikoliv. Bohužel.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2021 10:44

Na vynucení 4G se mi nejvíc osvědčilo toto...https://www.google.com/url?sa=t&source= ... Vue7licNnl
anonymni

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 12. 2021 13:25

peta809 píše:
Ředitel ČTÚ píše:Pán je znalec. Takže tento týden to vypukne. :D

Dnes už se mohu oprávněně domnívat, že zřejmě nikoliv. Bohužel.


Njn členové Kartelu s náma asi hrají novou hru, kdo víc a dýl a hloub s náma vyj**e. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david2359 4. 12. 2021 13:42

jjrr píše:
Ředitel ČTÚ píše:Tak mám potvrzené od Kaktusa, že Vánoční akce bude. Akorát mi nechtěli říct, kdy to bude a co to bude. Kdy pls začala Vánočka u Kaktusu loni ? :D

Vánoční akce neznamená sleva, může to být i zdražení. Prostě reklama na předražené služby. U operátorú zásadně platí, že ani dárek se nedává zadarmo.

Ja byl minule spokojeny. Za stejnou cenu, jako jsem platil za 2 GB, jsem diky vanocni akci (stejna akce byla jeste pak nekolikrat zopakovana pod jinymi jmeny) dostal natrvalo 6 GB mesicne. V kombinaci s tim, ze obvykle potrebuji mnohem min a nevyuzita data se opakovane pricitaji, je to dobry. Aktualne mam 50 GB, coz se bude hodit, az budu nekde bez jineho pripojeni a zase si udelam z mobilu hotspot.
Pro moje potreby neomezeny internet za stovku. Pro obdobne vyuziti nema konkurenci.
Pro me to tedy byl darek zadarmo. Jeste pamatuju doby, kdy byly vanocni akce typu internet zadarmo na den (nebo na tyden) a kdyz si to zapomenes zrusit, budes za nej automaticky platit :-D
david2359
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 4. 12. 2021 14:52

Akce je pořád k mání na Aukru jsem viděl 6GB SIM okolo 3 stovek. Kdykoliv k dispozici 6GB+socky za 100 měsíčně je slušný.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 4. 12. 2021 19:39

Mimochodem, stále můžu nabídnout tu svou kde je aktuálně "nasysleno" 36 GB navíc... Pardon, já musel.. :-)
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 4. 12. 2021 20:00

Za kolik? Za 100 Kč beru. Za 300 Kč mám 100 GB O2 Datamánia.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ipanema 4. 12. 2021 21:09

Ten se poved. Za 100 (jistě včetně dobírky, že jo... Jak to tak cítím.) bych to raději nechal propadnout a vyhodil do smeťáku.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod eetg 5. 12. 2021 05:40

No větší hodnotu ta data prostě nemají.
eetg
osobne

Odeslat příspěvekod dwxx 5. 12. 2021 08:09

Jasně, nová sim se prodává za 300 a sim s 36GB má hodnotu stovku, to jsou mi panečku vtipné počty takhle po ránu :-)
dwxx
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků