Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ipanema 5. 12. 2021 08:44

eetg: To ne. Nemají. Ale nevím proč bych měl dwxx někomu dát tuto kartu za 100 a ten se pak u piva v hospodě bude smát s kamarády, jak to skvěle obešel a vyhrál. Karta už koupit nejde. Tady má hodnotu ta vlastnost SIMky a né ty nastřádaný data. Podle me.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 5. 12. 2021 09:15

Spíš pro někoho, pro koho je 6 GB trošku hraniční, ale zároveň nemá spotřebu např 20 GB. Při spotřebě třeba 6-10 GB měsíčně to může někomu pomoct. Na jednorázové spotřebování to samozřejmě smysl úplně nemá. Tak jako to nemá pro mě smysl prodat za stovku. Tím bych to asi uzavřel, nechci to tu "čeřit" a někomu to nutit, to jen tak, kdyby to pravě někomu vyhovovalo... :-) peace :-)
Btw ta karta samotná poběží z bonusu až do půlky ledna.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 5. 12. 2021 10:01

jjrr píše:36 GB spotřebuji do dvou týdnů.

Na mobilu?

-- 5. 12. 2021 10:06 --

dwxx píše:nová sim se prodává za 300 a sim s 36GB má hodnotu stovku

Tech 36GB něco stalo a to si prodávající nechá zaplatit. Kolik na to vydal peněz neresim. To je jeho know-how...Něco mi říká, že to bude víc než 100kc.
K tomu navíc prémie za hodnotu tarifu (6GB ta kilco), který od kaktusu 'momentálně' koupit nelze.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod cz01 6. 12. 2021 06:48

Zdravím, je možné převést kaktus jednotky (data, minuty) na jiné kaktus číslo (o kreditu vím)?

Mám nasbírané data a minuty a přemýšlím, že bych možná šel do neomezených dát na stejné číslo, co mám teď kaktus.

Díky
cz01
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2021 07:29

Ne, to nijak nejde.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 12. 2021 07:57

A to je problém mít na data nové číslo? Pokud bych měl nasbírané jednotky na volání a SMS tak bych si ho pro to volání raději zachoval (teda za předpokladu že mám dual SIM).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 6. 12. 2021 11:30

Raději se zeptám, než něco zkazím:
- mám simkartu zdarma A, nyní s velkým nastřádaným bonusovým 30tidenním kreditem a 6gb balíčkem
- neaktivovanou simkartu B za 100kč, tedy s ročním bonusovým kreditem

Abych je sloučil, musím akci Výměna Sim provést v samoobsluze simkarty A (předpokládám), nebo B?
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2021 11:39

Přihlásíš se do samoobsluhy se SIM A. Předpokládáš správně. Proč ale sloučení děláš? Po sloučení se zruší vše ze SIM B. Kromě kreditu a platnost bonusového kreditu z obou SIMek bude půl roku. Kvůli roční platnosti budeš muset psát na podporu na Messenegeru nebo to za půl roku celé znovu opakovat. Tel. číslo (jestli o ně vůbec jde) se na SIM B zruší. Před celým procesem je potřeba mít SIM B aktivní - https://www.mujkaktus.cz/aktivovat-kartu .
Naposledy upravil Ipanema dne 6. 12. 2021 11:42, celkově upraveno 1
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 6. 12. 2021 11:41

Dělám to proto, abych měl balíčky a bonusový kredit, co je na simkartě A, s platností 1 rok. Nebo je na to jiný postup? Počítám s tím, že číslo B zanikne, to nepotřebuju.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2021 11:44

Není jiný postup. Napsals to tak, jak se to dělá, ale jen s tou roční platností budeš muset "prosit" někoho na Messenegeru. Po posledních negativních zkušenostech z předchozích stran, je to tak na 70-90%, že ti to prodlouží. Kdyby ne, nic se neděje. Pokud nezmění systém, za 5,5 měsíce uděláš znovu to, co jsi tady napsal. Kvůli dalšímu 1/2 roku.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 6. 12. 2021 11:45

No, momentálně mám bonusovej jen na 30 dní... tak kde bereš půl roku?
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heavy71 6. 12. 2021 12:26

... to je pořád dokola
Heavy71
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 12. 2021 12:35

Je to dokola a bude. Napíšu to krátce a jasně. Jak uděláš to, co jsi napsal (a napsal jsi to přesně), tak 30ti denní platnost na SIM A a 12ti měsíční platnost kreditu na SIM B se zruší a po výměně SIM bude 6ti měsíční platnost kreditu na vyměněné SIM. Proč to tak je, není otázka na nikoho z tohoto fóra.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 6. 12. 2021 15:13

Ok díky.
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brumak 6. 12. 2021 18:28

Nick Cave píše:
dwxx píše:To na spoustě telefonů nejde, pokud se nemýlím. Vždy tam máme jen 2g, jen 3g, nebo Lte/3g/2g. Pokud to jde nějak jednoduše, taky uvítám návod :-)

na GP je spousta app 4G LTE only
https://play.google.com/store/apps/deta ... zw-k_q_oCQ


Na tohle pozor, jednou jsem si takovou nainstaloval, bo v Indii má smysl jenom 4G, a už se mi nepodařilo to vrátit. Ani po továrním nastavení. Servisní menu telefonu je rozhodně lepší volba, i když u dualsim telefonů je potřeba si s tim pohrát, aby neskákaly obě sim do toho, co zvolíš naposled. Buď přes netmonster nebo vytočit *#*#4636#*#* (jen Android a ne všechny).
brumak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků