Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dwxx 9. 12. 2021 10:44

Osobně tipuji, že už boží nebude, protože udělali neřeš to, a na tom "vyvaří" o pár kaček víc, takže by to bylo kontraproduktivní. Tak snad se pletu... :-)
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 12. 2021 14:40

To je dobrá úvaha. Mě zase napadlo, že Boží balíček už nebude proto, že oni prvně udávali max. dobu na uspání balíčku 14 dní (jestli si to dobře pamatuju). A nyní je to 2 až 3 měsíce.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 10. 12. 2021 13:04

Za mě VoLTE by byl nejlepší dárek...
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 10. 12. 2021 15:46

U kaktusu jsem naměřil nejvyšší rychlost 19/19 Mbs, coz na moje užívání stačí. Latence se pohybuje kolem 45ms, a to není žádný zázrak. Lze z toho parametru usoudit k jakému frekvenčnímu pásmu jsem připojen?
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 10. 12. 2021 15:52

To nepřisoudíš. Kaktus rychlost škrtí sám. Musel by sis stáhnout apku třeba NetMonster. Nebo jiné, abys viděl na jaké BTS jsi připojený. Každopádně drtivá telefonů ukazuje nahoře u signálu jen třeba 4G. Na jaké frekvenci jsi, na to už potřebuješ nějakou sofistikovanější apku.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 10. 12. 2021 17:50

netmonster ukáže i frekvenci případně CA, ale Kaktus má rychlostní omezení 20/20, takže se z toho ani ne lepším spojení víc nevytříšká..nedávno to teda jelo asi týden bez omezení, ale pouze některé karty
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aldred 11. 12. 2021 18:55

Ahoj, platí na nové tarify neřešto taky dobíječka? tzn dvojnásobné dobití?
aldred
Junior


Odeslat příspěvekod peta809 11. 12. 2021 19:50

aldred píše:Ahoj, platí na nové tarify neřešto taky dobíječka? tzn dvojnásobné dobití?

Ne.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod paulusek 12. 12. 2021 09:12

Budu potřebovat přejít z eSIM zpět na fyzickou kartu. Řešil jste to již někdo? Mám ještě původní fyzickou SIMku v šuplíku.
paulusek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 12. 2021 09:32

Potřebuješ kódy z eSim ,dojít na prodejnu tam založí novou čistou SIM.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 12. 12. 2021 10:04

Kaktus má prodejny? :hm

Normálně si to přes samoobsluhu převede i s číslem na jinou SIM Kaktusu, ne na původní. Jinou SIM si musí nejdřív obstarat a aktivovat. Převáďěl jsem už u Kaktusu jedno a to samé číslo z SIM na eSIM, pak z eSIM na jinou aktivní SIM a pak z SIM znovu na eSIM, vždy sám přes samoobsluhu a převod byl vždy okamžitý. Kredity sloučili (měl jsem na obou číslech jen bonusové s platností pár dnů) a jejich platnost dali po sloučení půl roku.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod paulusek 12. 12. 2021 10:23

Díky moc za zásadní informaci. Přes víkend je Kaktus chat mrtvý a FB nemám.
paulusek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 12. 12. 2021 11:10

jjrr píše:Kaktus má prodejny? :hm



U TMO Kaktus vydávají. Kdesi v hloubi tohoto tématu o tom x lidí už psalo.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků