Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod brumak 23. 9. 2022 20:25

Ředitel ČTÚ píše:Zajímavý paradox. Na jedné sim mám bonusový kredit 105 Kč s platností do 15.11.2023 :D Má platnost delší o 2 měsíce (skoro) jak standartní kredit.


U mě taky tak. Drží ti standard kredit i po platnosti? Osobně jsem vyměknul a dobil, než se pak dohadovat na fejsbuku, kde každej z nich tvrdí něco jinýho :-)

PS. jede vám dneska sámoška? Už od rána mi appka i mk.cz vůbec nejde načíst...
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 9. 2022 06:01

No to zkoušet nebudu. A jak bude dobíječka to dobiju a převedu na ni sim s Božím. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aheloj 24. 9. 2022 07:37

slavo963 píše:@Aheloj
The minimum required speed for streaming Netflix is 3 Mbps for SD (standard definition) quality. Netflix recommends at least 5 Mbps for HD quality



Informace přímo ze stránek Netflixu. Nejnižší volba je cca 170MB za hodinu tj. cca 0,4 Mbps. Takže Netflix stejně jako jiné platformy s přehledem! Ostatně jak už jsem psal.

-- 24. 9. 2022 08:56 --

Aheloj píše:Neresto 300 používám už 14 dnů a přesně na na takovou službu jsem čekal. Super cena, 2 Mbps naprosto stačí na většinu mých aplikaci - banka, mail, web, Spotify. Občas nějaké to videjko na YT, Streamu apod. to taky zvládne. Hotspot není zářízlý takže taky pohoda. Dlouhé hovory odbývám přes FaceTime, takže 100 min a SMS s přehledem stačí. Roaming je příjemný bonus oproti Datamanii. Rychlost je +- 1.9/1.8 Mb. Ikdyz zajímavé je, ze ve městech stabilita rychlosti je o poznání horší. Jediná nevýhoda je v tom, ze 2Mb nestačí na FaceTime video. A až bude VoLTE/VoWiFi budu spokojený na maximum. Rychlost je aktuálně z Pardubic. Na vesnici podobně. V Pze trosku problémy.



Změna. Včera se mi podařilo uskutečnit už i video přes FaceTime. A to i přesto, že se rychlost nijak nezměnila. Takže za mě luxus služba. Ještě to VoLTE a je to dokonalé.
Přílohy
74FBC451-EB89-430C-A291-9091AA922996.jpeg
Aheloj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4rk3J 24. 9. 2022 16:36

Netuší někdo, jestli má T-Mobile nějaký speedtest, který se u Kaktusu nezapočítává do FUPu?

U Vodafonu se dříve nezapočítával jejich speedtest.net server + ten speedtest v appce, ale u TMO jsem nic nenašel.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 9. 2022 17:36

Jak je to u Neřešto s Mezi námi (volání do Kaktusu)? Měl jsem za to že strhnutí částky z platební karty se bere jako dobití SIM a tudíž je tam volání do Kaktusu? JayDee tvrdil ve vláknu retenčních nabídek T-mobile opak. Tak teď fakt nevím.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 24. 9. 2022 17:41

Mám za to, že musíš dobít kredit, jinak máš peška. Právě kvůli tomuhle schizofrennímu rozdělení na platbu kartou a dobíjení kreditu je pro mě Neřešto nepřijatelný.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 24. 9. 2022 19:48

Co je na tom schizofrenního?
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 9. 2022 21:16

A co máte teda v apce uvedeno kdo má nové Neřešto? Je tam možnost Mezi námi neaktivní a je tam uvedeno že lze aktivovat dobitím nad 200? Nebo to tam vůbec nevidíte?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 24. 9. 2022 23:36

Citace z webu:
"Výhodu Mezi námi můžeš čerpat i s Neřešto a získáš ji za dobití kreditu nad 200 Kč na 30 dní."
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Aheloj 25. 9. 2022 06:31

hauzz píše:A co máte teda v apce uvedeno kdo má nové Neřešto? Je tam možnost Mezi námi neaktivní a je tam uvedeno že lze aktivovat dobitím nad 200? Nebo to tam vůbec nevidíte?


Normálně to funguje, mám to aktivní. Ale jak píšou výše, Neresto se odečítá z karty, takže ti to Mezi námi nezaktivuje. Já si dobil 200 korun ještě predtim než jsem si aktivoval Neresto.
Aheloj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 9. 2022 08:14

Prodlužuje platba Neřešto alespoň platnost kreditu? Nebo je třeba kredit jednou ročně stejně dobít?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Aheloj 25. 9. 2022 09:20

jjrr píše:Prodlužuje platba Neřešto alespoň platnost kreditu? Nebo je třeba kredit jednou ročně stejně dobít?


Jelikož mi SIMka platí ještě rok od aktivace Neresto tak bych řekl, ze prodlužuje.
Aheloj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 9. 2022 09:26

Alespoň něco. V tom případě je zbytečné mít na SIM kredit. Nevím vůbec, k čemu by se dal využít, data jsou neomezená a 100 minut a SMS bych nikdy nevypotřeboval, zvlášť jestli se převádějí do dalších měsíců.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 25. 9. 2022 10:50

AttaliaCZ píše:Co je na tom schizofrenního?

No ta nesmyslná kombinace placení za útratu z účtu a kreditu. Kdyby se tan balík služeb Neřešto strhával normálně každý měsíc z kreditu jako další balíček, tak pak by mi to dávalo smysl. Využiješ dobíječku i volání mezi kaktusáky zdarma. A chovalo by se to jako jakýkoliv jiný samoobnovovací balíček. Pak by mi to dávalo smysl i v kontextu dosavadních balíčků. Tohle mi přijde jako uměle naroubovaná vymyšlenost.

-- 25. 9. 2022 11:52 --

jjrr píše:Prodlužuje platba Neřešto alespoň platnost kreditu? Nebo je třeba kredit jednou ročně stejně dobít?

Vůbec bych se nedivil, kdyby tě nutili si jednou za rok dobít kredit.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 25. 9. 2022 12:14

Kdyby se tan balík služeb Neřešto strhával normálně každý měsíc z kreditu jako další balíček, tak pak by

..to bylo az moc vyhodne!
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků