Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2022 14:47

Třeba to tak bude, až zruší Nášup. Bude tento týden Nášup?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 9. 2022 15:36

Tak jsem právě u dcery aktivoval Neřešto. Stejně jsem 5bábu na triple dobíjel za 2-2,5 měsíce. Dnes si vycucla zbytek kreditu 1kč/MB po spotřebování božího balíčku. Tak akorát bude bez Mezi námi které stejně nevyužila, a aspoň si nevycucne kredit daty. Má minusový kredit a těch 100minut/SMS určitě bude stačit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2022 17:52

Jde přenest SIM Neřešto na SIM s kreditem s Nášupem ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 9. 2022 17:58

Proč by to nešlo? Nevidím ale jedinou výhodu, budeš tam mít kredit, který nevyužiješ, protože tarify Neřešto platíš kartou a ne kreditem.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2022 18:12

Jestli zruší Nášup, tak to bude oukej ne ? A půjde to z kreditu. Tedy alespoň pro ty co sysli Nášupové SIM.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 9. 2022 18:19

Myslel jsem, že Nášupen nazýváš bonus kredit z dobíječek. Jinak nevím, co to je.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2022 18:25

Jasný to tím myslím. Máme Dobíječku a máme SIM s Nášupem (100% na první dobití). Tedy Tripl. Když nebude Dobíječka, furt ještě bude Nášup na první dobití až 500 Kč. Pak kdyby bylo Neřešto (i) z kreditu, tak by se přeneslo.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 9. 2022 18:41

No z kreditu ale Neřešto nezaplatíš, jedině z karty. Kredit ti bude k ničemu, standardní můžeš převést na jinou SIM, ale bonusový propadne.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2022 18:50

Jo ale když nebude Dobíječka a nebudou ani Nášupové SIM, tak už je jedno jestli to bude z kreditu nebo z karty.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 9. 2022 19:09

Pokud by to Neřešto ve vzdálené galaxii dali z kreditu tak by IMHO nešlo platit z bonusu (stejně jako u Tesco). Takže případný bonus by se vyplácal max. na minuty/SMS přes 100 jednotek nebo na roaming a jiné služby operátora. Nic víc mě nenapadá (data navíc asi netřeba zmiňovat vzhledem k 2Mbit poFUPu).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 9. 2022 20:04

A kde by se měl ten bonusový kredit jako brát ? Moje úvaha je založená na tom, že projde čtvrtý pokus o regulaci a pak ty ceny za balíčky budou / by vypadaly komicky, kdyby s nima Kaktus nic neudělal. A kdyby je snižil / když je sníží, pak určitě nezachová Dobíječku. :D To by pak dostával komické peníze, kdyby dobíječku nezrušil. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 26. 9. 2022 02:26

Tak Neřešto prodlužuje platnost SIM každou aktivací (samoobnovením) balíčku. Takže Neřešto netřeba dobíjet, jen pro prodloužení platnosti případného kreditu je třeba jednou za rok dobít alespoň 50.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TiborKopytko 26. 9. 2022 10:53

Lidi, jak je to s tou rychlosti 2 mb/s. Na co to stačí? Hudba? Videa? Mapy? Zkoušel někdo, prosím?
TiborKopytko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 26. 9. 2022 10:57

To je takovy problem si to precist par vlaken zpet?
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 9. 2022 10:57

Tibor:
Myslíš za poslední 2 týdny tady v příspěvcích? Jestli někdo netestoval rychlost na různých službách v reálu? Ne, nikdo.
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků