Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod P1x3lo 25. 11. 2022 12:12

To si piš že tady někdo je.. Zdravíme a doufám že k tomu máte i popcorn.. 8-)
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 25. 11. 2022 20:46

Jasně že čtou. Nejraději mají otázku kdy už bude VoLTE :)
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldschooltrancer- 25. 11. 2022 23:13

Do 3 měsíců od položení dotazu / do konce roku. :-D
oldschooltrancer-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 26. 11. 2022 09:48

Co se týče VoLTE tak spíš do konce století. Nebo stačí zajet za hranice, tam se Kaktus připojí i do 5G...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 26. 11. 2022 13:28

technikus
s tím dalším dokupem balíčku to u akční ceny je trochu jinak, do konce platnosti akce můžeš balíček kupovat opakovaně za 250 a vždy budeš mít po dokupu nových 10GB přičtených ke starším (nebo i k 0) na dalších 30dní od dne nákupu, ale po skončení akce (od 1.1.23) už tomu tak nebude, tam to sice lze pořád takto provádět, ale cena bude už 350 Kč a to ne jen na to jedno zakoupení, ale jakmile si to pak jednou objednáš za 350,- bude to za 350 pořád dál a dál, což je pořád asi lepší varianta jak sypat do neřešta 300, tady by bylo 175 za 10GB a teoreticky to můžeš obnovovat po 20dnech a mít z toho 15GB za 262,50, což je pořád pod 300 u neřešta. A nebo dle tvé spotřeby udělat teď nákup balíčku třeba 3x navíc do zásoby a pak nechat žít životem automaticky a tím se vyhnout možnému přechodu na balíček za originální cenu. Pak je ještě možnost dokup dat 1GB za 100(50), ten lze udělat kdykoliv a balíček se tím nepřenastaví a bude pokračovat po 30dnech za původní cenu. Při provozování 10Gb balíčku za 250, stačí dobíjet 1x za 2 měsíce za 250 Kč, dobíječky jsou 2x měsíčně (cca okolo 11.dne a 22.dne), na to samozřejmě to chce si nastavit aplikaci či jinou formu upozornění a nemusíš se o nic starat.
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Derryk 26. 11. 2022 14:39

Třikrát jsem si v rámci Kaktusu převáděl číslo na novou SIM s roční platností bonusu. Pokaždé se se platnost bonusu zkrátila na půl roku a její prodloužení na rok jsem musel řešit přes podporu na FB. Je zkracovaní platnosti bonusu pravidlem (třeba někde "schovaným" v podmínkách) nebo jsem měl prostě smůlu?
Derryk
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 26. 11. 2022 16:34

Pulrok je obvykle nastaveni systemu, ty prenasis vse Z nejake karty a ta mela platnost bonusu jiste kratsi, takze bys vlastne nemel remcat.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 11. 2022 18:51

JayDeeSq: proč si to už nebude moct dokoupit za 250 Kč od ledna 2023? Podpora na FB tvrdí, že bude moct, když si to zaktivuje do konce roku a bez přerušení to bude využívat. Jedině, že by zase někde napsali něco nového.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 26. 11. 2022 18:55

Za 250 se nic nedokupuje, ale kupuje, a to nový balíček. A ten když už v nabídce za ty prachy nebude, tak se holt nebude dát ani koupit. Bude se pouze obnovovat těm, co ho již mají.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 26. 11. 2022 21:58

Aktuálně mám tyto možnosti v samoobsluze při aktivním balíčku Data 10 GB:
- změna balíčku - jediná varianta 10 GB za 250 Kč
- data navíc - jediná varianta Extra data 1 GB za 100 Kč

Chápu konverzaci správně, že od ledna 2023 tam bude změna balíčku 10 GB za 350 Kč i pro ty, co jej aktivují do konce roku 2022?
Pokud bych teď na volbu změnu balíčku 10 GB za 250 Kč klikl, po úhradě budu mít +10 GB:
- jen do konce již běžícího období 30d
- začne se počítat nové období 30d
- nebo se tato data kupí a pokud se nevyužijí celé v rámci odbdobí pak platí to, co psal @Elnc 25.11. ráno? Že si mohu nabít několik těchto balíčků do konce roku, data tím nasyslit za aktuálních 250 Kč/10 GB?

Aktuálně na moji potřebu nemám aktivovaný balíček na volání nebo SMS, troufám si říct, že mě případně nezabije nějaká minuta hovoru/poslaná SMS z kreditu. Kor když z dobíječky by to bylo za 50% ceníkové ceny.
Z předchozího Neřešto + neomezené socky jsem jen viděl, jak se mi minuty a SMS nesmyslně kupily a využití pro to bylo v mém případě nulové.

Díval jsem se na pravidla Dobíječky a dvojnásobný kredit "tzv. bonusový" je ve výši dobití, tj. v rozmezí 200 - 500 Kč a platnost tohoto bonusového kreditu je 30d s tím, že se prvně čerpá bonusový kredit. Má smysl dobíjet větší hodnoty, než je výše měsíčního balíčku?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 26. 11. 2022 22:13

Od ledna tam pro ty, co mají teď 10 GB za 250 Kč, nebude nejspíš nic. Jedině vypnout samoobnovení a pak teprve naskočí volba všech dostupných balíčků.

Platnost balíčku se počítá od data jeho zakoupení.

Dokud se bude balíček samoobnovovat, tak se budou nespotřebovaná data převádět do dalších období.

Každým dobitím od 200 Kč výše se také aktivuje "Mezi námi" neboli volání v síti Kaktus na 30 dní gratis, takže bych dobíjel jenom tolik, aby to celé dávalo smysl.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 26. 11. 2022 22:30

Z té první věty nejsem úplně nadšený.
Vím, že mám měsíce, kde spotřebuji i přes 10 GB dat. Ne vždy, ale jsou takové měsíce.
Vypnout samoobnovení je konečná s částkou 250 Kč, i když ono i 350 Kč s dobíječkou, tedy 175 Kč za 10 GB je pořád pěkných.
Pořád mám vidinu finanční úspory s dobíječkou proti Neřeštu. No čas ukáže.

Mezi námi není pro mě výhoda, popravdě o nikom známém u Kaktusu nevím. O:-)
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod polda 26. 11. 2022 22:53

Proč by teď v samoobsluze měly být věci které budou fungovat až od ledna? Že se najde spousta blbců, kteří to budou zkoušet a pak psát reklamace,že mají už balíček za 350 apod...........to určitě v Kaktusu mají dost jiných starostí.

Za 250 to bude mít ten kdo si zapne do konce letošního roku a pořád , do té doby než přestane obnovovat nebo balíček změní/zruší.
Naposledy upravil polda dne 26. 11. 2022 22:58, celkově upraveno 1
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 26. 11. 2022 22:56

technikus píše:Z té první věty nejsem úplně nadšený.
Vím, že mám měsíce, kde spotřebuji i přes 10 GB dat. Ne vždy, ale jsou takové měsíce.
Vypnout samoobnovení je konečná s částkou 250 Kč, i když ono i 350 Kč s dobíječkou, tedy 175 Kč za 10 GB je pořád pěkných.
Pořád mám vidinu finanční úspory s dobíječkou proti Neřeštu. No čas ukáže.

Mezi námi není pro mě výhoda, popravdě o nikom známém u Kaktusu nevím. O:-)

Ber to tak, že máš měsíčně 10 GB za 125 Kč (když využiješ Dobíječku) a pokud budou nějaká data chybět, tak buď je začneš čerpat z nastřádaných, anebo si holt dokoupíš. A když už nastane to, že si budeš trvale dokupovat za víc, než kolik bys dal za Neřešto, pak není nic snadnějšího, než na Neřešto znovu přejít. Nebo to řešit jinou cestou, např. datovou SIM od T-Mobile s tarifem 12x 2 GB za momentálně akční cenu 699 Kč na rok (jestli máš foun dual SIM s volným slotem).
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 26. 11. 2022 23:08

Technikus: vůbec neplaš. Podle mě nebudeš mit manuální obnovení za jednu cenu a automatické obnovení za cenu jinou. Před 2 roky byla taky akce na samoobnov. balíčky a pak to lidi měli vždy se slevou. Je možný, že to teď bude nastavené úplně stejně. Nebo taky ne, ale podle mě systém Kaktusu nemá na to, aby na 1 čísle nastavil 1 balíček za 2 různý ceny při dvou různých obnovení v měsíci.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků