Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Elnc 26. 11. 2022 23:20

Žádné manuální obnovení není! Je pouze možnost koupit nový balíček, a to stejný nebo vyšší. A pak je samoobnovení aktivního balíčku. Neboli přesně totéž, co třeba u limitky 6 GB + neomezeně socky, kdy se dal tento balíček i opakovaně kupovat pouze v době, kdy ho Kaktus nabízel a po této době už volba na koupi v samoobsluze nebyla, a to ani v době, kdy se socky ještě neřešily skrz síťovou neutralitu (kdo tedy chtěl nějaký balíček jiný, tomu nezbylo nic jiného, než ten limitovaný vypnout a pak teprve mohl koupit jiný - samozřejmě se ztrátou naspořených dat).
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 27. 11. 2022 00:01

Pokud budou v prosinci 2 dobíječky a já v každé z nich dobiji 500 Kč a při každé dobíječce hned vyčerpám bonusový kredit 500 Kč formou 2x 10 GB za 250 Kč, měl bych mít v prosinci:
- nasysleno celkem 40 GB dat
- bonusový kredit 0 Kč
- kredit 1.000 Kč na 4 měsíce dopředu

Pochopil jsem to dobře?
Má to vůbec smysl, nebo je lepší ty dobíječky používat průběžně?
Jde mi o to, že v prosinci je ještě jistá cena 10 GB/250 Kč a bylo by možné si tím data nad rámec 10 GB/měsíc nasyslit na několik měsíců dopředu.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 27. 11. 2022 01:04

Pochopil jsi to dobře, to prosincové nasyslení dat můžeš klidně udělat.
Lepší je používat dobíječky průběžně, dobíjet jednou za dva měsíce (první měsíc se uhradí z bonusového kreditu a druhý měsíc se uhradí ze standardního kreditu).
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod iguka 27. 11. 2022 08:40

Chtěl jsem převést ke Kaktusu jedno číslo z předplacenky T-Mobile na balíček 6GB+neomezenky a zajímalo by mě jestli balíček na kaktusu změnou čísla zůstane. Má někdo vyzkoušeno?
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 11. 2022 08:52

Jestli je na SIM s balíčkem Kaktus původní tel. číslo a vždy tam bylo, tak zůstane.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 27. 11. 2022 09:00

Milos píše:Pochopil jsi to dobře, to prosincové nasyslení dat můžeš klidně udělat.
Lepší je používat dobíječky průběžně, dobíjet jednou za dva měsíce (první měsíc se uhradí z bonusového kreditu a druhý měsíc se uhradí ze standardního kreditu).


A co je na tom lepšího? Je to úplně jedno. Ja mam třeba nasysleno 2 tisíce bonusového kreditu.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 27. 11. 2022 09:03

Ipanema píše:Jestli je na SIM s balíčkem Kaktus původní tel. číslo a vždy tam bylo, tak zůstane.



To si právě myslím, že už tam není původní telefonní číslo. Ale kdysi mi řekli na infolince, že když bude číslo od jiného operátora, tak že balíček zůstane. Pak tedy jedině převést na chvilku třeba k o2 a jít ke kaktusu.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 11. 2022 09:13

To je jedno, jestli prejedes s T-Mo nebo O2 SIMkou...

Si to klidně vyzkoušej bez dokončení, jestli to systém vezme: https://www.mujkaktus.cz/prenest-cislo/ ... InUnlogged
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 27. 11. 2022 09:40

Milos píše:Pochopil jsi to dobře, to prosincové nasyslení dat můžeš klidně udělat.
Lepší je používat dobíječky průběžně, dobíjet jednou za dva měsíce (první měsíc se uhradí z bonusového kreditu a druhý měsíc se uhradí ze standardního kreditu).


Jak bude syslit? 10GB za 250 je balíček na 30dni jako každej jinej. Navíc leda 1GB za 100
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 27. 11. 2022 09:44

Prostě si ho koupí 4x, aby měl 40 GB dat do začátku, co na tom nechápeš? To, že je na 30 dní, neznamená, že mu ty nevyužitá GB zmizí, když se mu ten balíček bude dál obnovovat.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 11. 2022 10:03

AttaliaCZ píše:
Milos píše:Pochopil jsi to dobře, to prosincové nasyslení dat můžeš klidně udělat.
Lepší je používat dobíječky průběžně, dobíjet jednou za dva měsíce (první měsíc se uhradí z bonusového kreditu a druhý měsíc se uhradí ze standardního kreditu).


A co je na tom lepšího? Je to úplně jedno. Ja mam třeba nasysleno 2 tisíce bonusového kreditu.

Pro volání na kaktus zdarma
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 27. 11. 2022 10:13

AttaliaCZ píše:A co je na tom lepšího? Je to úplně jedno. Ja mam třeba nasysleno 2 tisíce bonusového kreditu.

K čemu je bonusový kredit v takové výši, pokud platí 30d? To měsíčně využiješ služby v takové výši?
Nebo není bonusový kredit jako bonusový kredit? Nějaká starší/jiná akce, kdy má bonusový kredit delší platnost?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 27. 11. 2022 10:16

Simky, které mají kredit (tj. ne "kaktusi simka zdarma") maji platnost bonusoveho kreditu ROK OD AKTIVACE SIM, poté je to těch 30 dnů.

"Uvítací kredit na SIM zdarma má platnost 2 měsíce, na SIM za 100 12 měsíců. Pokud máš v momentě získání bonusového kreditu na SIMce ještě nějaký uvítací kredit, bonusový kredit přebírá jeho platnost (pokud je delší)."

Jinak nevyužiju, ale je to moje pojistka, kdyby náhodou Kaktus v kontextu zdražování zhoršil nebo dokonce zrušil dobíječku. S bonusovým kreditem nabitým na rok mám vlastně zajištěny stávající poloviční ceny pro následující dva roky (první rok využívám bonusovy kredit, poté ten "skutečný").
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod polda 27. 11. 2022 10:53

AttaliaCZ píše:Prostě si ho koupí 4x, aby měl 40 GB dat do začátku, co na tom nechápeš? To, že je na 30 dní, neznamená, že mu ty nevyužitá GB zmizí, když se mu ten balíček bude dál obnovovat.


Jak si jej koupí 4x ? Si dnes můžeš 4x koupit 6GB?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 27. 11. 2022 11:02

Kaktus FAQ

Datový samoobnovovací balíček se ti každých 30 dnů aktivuje sám z kreditu. Balíček stejné nebo vyšší hodnoty si můžeš do platného balíčku aktivovat opakovaně, data se ti sečtou a datum obnovy vždy posune o 30 dnů.
technikus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků