Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 1. 12. 2022 15:08

Vůbec bych s ní neztrácel čas.

Cislo zruš.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 1. 12. 2022 16:29

Přesně tak, není důvod řešit nějakou nánu, která o to číslo sama přišla. Prostě bych napsal na Kaktus žádost o změnu a hotovo.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 1. 12. 2022 18:29

JayDeeSq píše:AttaliaCZ
tak já jí whatsapp nevědomky odhlásil tím, že jsem ho přihlásil na tom mobilu, může být aktivní jen jedno mobilní zařízení a ona to zřejmě rok a půl měla na mobilu už bez vlastnictví čísla, takže při výměně mobilu by o to stejnak jednou přišla, ale to neřeší ty desítky zpráv co na to chodí, jelikož nemám její konktakty, tak to ani nelze nějak hromadně bloknout nebo všechny vyrozumnět o změně čísla, i ten účet lze zrušit, tím se vyčistí, ale stejnak jen od fotky atd., chtěl bych to dát synovi k užívání, je pro něj whatsapp novinkou a to že tam pořád píšou a posílají fotky cizí lidi není ono, proto jsem chtěl zkusit využít jednu sim kaktusu co tu mám v šuplíku. Ale ještě jsem s ni v komunikaci o tom, že bych ji teda nechal prihlasit u sebe a ona si udelala vymenu cisla tim by vsem kontaktum prisla hromadna zprava o zmene a mohl by byt klid

To můžeš udělat sám , jestli znáš její nové tel.č. ne?

Obrázek
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod tomik2012 1. 12. 2022 18:39

Screenshot 2022-12-01 at 18-38-49 Messenger.png
tomik2012
Junior

Odeslat příspěvekod Arguhelio 1. 12. 2022 18:54

Ahoj, jsem u Kaktusu novy, vim, ze tu spousta informaci uz byla, ale presto me to neni uplne jasne:

1. Mam SIM1 - nova sim 10GB, neaktivni
2. Mam SIM2 - nova sim zdarma, neaktivni
3. V den dobijecky aktivuju SIM2 a nabiju za 500Kc, bude na ni celkem 1510Kc
4. Aktivuju pak i SIM1, docerpam balicek 10GB, ktery na ni je
5. Az balicek skonci (at ho vyuziju), napr. 6.1.2023 tak u SIM2 pozadam na webu o prevod cisla na SIM1, z duvodu ztraty SIM2
6. Po prevodu bude na SIM1 balicek 10GB za 250Kc, bude tam kredit 1510 s rocni platnosti a bude tam cislo ze SIM2, platnost kreditu bude mozna jen 1/2 roku, pozadam na Messengeru at me daji 1 rok

Je moje uvazovani spravne ?
Cilem je mit 10GB za 250 s rocni platnosti co nejvyssiho kreditu.
Diky za odpovedi.
Arguhelio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 1. 12. 2022 20:05

Buď to musíš udělat do konce prosince s tím, že přijdeš o číslo sim1 i balíček a aktivujes ho znovu např 31.12. ať ho máš za 250, nebo to musíš udělat naopak, na sim1 požádat o převod na sim2, tím zanikne číslo sim2 a balíček poběží dál.

!!! Vždy zanikne číslo a služby simky na kterou to převádíš !!!
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod P1x3lo 1. 12. 2022 22:07

O balíček a data nemusíš přijít. Když si převedeš na SIM 1 tak si nechaš zažádat i o přesun těch dat. Nebo se pletu?
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod Arguhelio 1. 12. 2022 23:16

Je me jedno, ktere cislo bude nakonec aktivni, jde mi o to, aby tam byl kredit tech 1510 a ta rocni platnost. Kterym smerem to teda mam pozadat: SIM1=>SIM2 nebo SIM2=>SIM1 ?
Arguhelio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 2. 12. 2022 05:06

V samoobsluze sim1 zadáš převod na sim2. Tím zanikne číslo a služby sim2, převede se na ni vše ze sim1 a sloučí se kredity z obou.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Arguhelio 2. 12. 2022 05:53

dwxx píše:V samoobsluze sim1 zadáš převod na sim2. Tím zanikne číslo a služby sim2, převede se na ni vše ze sim1 a sloučí se kredity z obou.

Diky za info ohledne slouceni kreditu, to jsem nevedel.
V tomto pripade by pak vysledna doba platnosti kreditu byla prevzata ze SIM1, je to tak ?
Arguhelio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Derryk 2. 12. 2022 07:46

Platnost bonusu mi to dalo vždy půl roku. 3 přesuny na novou SIM, vždy varianty s ročním bonusem (tedy ne tripl SIM). Při žádosti na roční bonus na FB byla žádána informace o edici(ne CCID) původní(přenášené) SIM.
Derryk
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 2. 12. 2022 12:27

Arguhelio píše:
dwxx píše:V samoobsluze sim1 zadáš převod na sim2. Tím zanikne číslo a služby sim2, převede se na ni vše ze sim1 a sloučí se kredity z obou.

Diky za info ohledne slouceni kreditu, to jsem nevedel.
V tomto pripade by pak vysledna doba platnosti kreditu byla prevzata ze SIM1, je to tak ?

Myslím, že jo. Bonus bude nastaven na 6 měsíců.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 12. 2022 17:31

Ano systém po výměně SIM v samoobsluze nastaví cca 6 měsíců platnost obou sloučených klasických/bonus kreditů.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 2. 12. 2022 19:15

S tím klasickým nemáš pravdu. Resp. stalo se mi, že jsem po převodu sim musel sim1 dobít 50kč abych platnost prodloužil, protože zůstala stejná. Ale na rovinu říkám, že už si nejsem jist, kolik jakého kreditu a s jakou platností bylo na sim2. Každopádně takhle automaticky to u klasického kreditu asi nefunguje.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod gman 3. 12. 2022 08:57

Mám ještě v šuplíku sim s 500,- Kč za první dobití. Počítám že příští rok bych ji opět využil. Nebylo tam nějaký omezení do kdy se musí aktivovat?

Někdy v lednu mi bude končit platnost sim karty. Nemám šanci to provolat. Řešení je asi jen dobít za 50,- a sim se opět o rok prodlouží? Pokud bych převedl kredit z sim2 kde mám 6gb+soc. tak to asi nic neřeší?
gman
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků