Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jenik3 4. 12. 2022 03:59

Ok. Diky za upresneni. Ja mel takove nejiste zdani, ze 6GB+soc konci s timto rokem.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod mekitelo 4. 12. 2022 09:08

Momentálně používám tarif 6gb + soc.za 200kč Mám nastřádáno cca 80gb dat. Pochopil jsem tedy správně, že pokud přejdu na nižší tarif 1GB/100kč tak o nastřádaná data nepřijdu ?
Předem děkuji.
mekitelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 4. 12. 2022 09:22

Přijdeš. Musíš přejít na dražší balíček, abys o data nepřišel. V tvém případě za 250 Kč.

Balíček se bude rušit/měnit až v průběhu roku 2023.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mekitelo 4. 12. 2022 09:39

Aha, tak díky moc za upozornění. Ještě že jsem to neudělal.
mekitelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 12. 2022 09:48

Podle aktuálního ceníku se o data nepřijde, změna ze starších tarifů na aktuální není podmíněna jeho výší, z obyčejného balíčku,ale na nižší přejít nelze, lze to jen u božího. Udělat screen dat a kdyztak reklamovat.
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 4. 12. 2022 10:49

Ipanema píše:Přijdeš. Musíš přejít na dražší balíček, abys o data nepřišel. V tvém případě za 250 Kč.

Balíček se bude rušit/měnit až v průběhu roku 2023.


Žiju v domnění, že to neni o ceně, ale o množství dat v balíčku. Kdyby to bylo o ceně, mohl bys přejít z 10 GB na 6 GB, protože teď stojí stejně. Ale nemůžeš. Ale ze 6 GB můžeš přejít na 6 GB nebo 10 GB.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 12. 2022 11:03

podívejte se do aktuálního ceníku, data budu zachována, pokud ne, tak reklamace
Přílohy
2022-12-04_110134.png
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 4. 12. 2022 11:05

Přechod z vyššího balíčku na balíček nižší hlavně není možné realizovat přímo, protože to systém samoobsluhy neumožňuje. Napřed se musí původní balíček ručně vypnout (tím dojde ke ztrátě nastřádaných dat) a teprve pak aktivovat balíček nový.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 4. 12. 2022 11:18

z božího balíčku to lze provést, kdo má např. 4GB tak nyní může přejít jen na 6 a 10, z božího lze na cokoliv...příprava na zrušení, kde už jak řekl kaktus, bude možné přejít kamkoliv i na nižší
Přílohy
2022-12-04_111743.png
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 4. 12. 2022 12:34

Takže ideální pro ty, co mají nasysleno, je přepnout na 1gb za 50/33 Kč a zároveň koupit jednu akční simku do zásoby, kterou případně aktivovat až/pokud dojdou data, kdy po aktivaci bude i po novém roce stále za 250? Nebo když teď koupím limitku a aktivuji po novém roce, tak bude balíček za 350?
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 12. 2022 12:39

Nejlepší bude přepnout až pod pohrůžkou Kaktusů, že tě vynucené přepnou na něco, co ti nebude vyhovovat podle mě. Do té doby syslit. (T-Mobile je v podstatě sám proti sobě, pokud Boží balíček nechá ještě jet - snad toto nebudou číst a nedošlo jim to :) a nebo jim to došlo a chystají nějaké nepěkné překvapení :( ). A kdo ví, kdy k tomu dojde.

Jaká je pls expirace 10GB co teď chodí po objednávce ? Přišla někomu v posledních dnech ?

10 GB SIM koupena do konce roku a aktivována až příští rok bude za 250 Kč.

Kdo má nasysleno třeba 100 GB může jet v klidu třeba 3 roky za 50/33 Kč.

A nebo může si zapnout 50/33 1GB a dal syslit a případně použít 10Gb na jiné SIM, když bude potřebovat.

Hlavně v případě triplu = 33 Kč to dává smysl. A tedy je potřeba mít takových tripl SIM zásobu. Což já mám. :)

Kdo měl nasysleno a přešel na 10 GB tak podle mě udělal chybu. Ale uznávám, že můžou být i specifické případy.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 4. 12. 2022 13:03

dwxx píše:Takže ideální pro ty, co mají nasysleno, je přepnout na 1gb za 50/33 Kč a zároveň koupit jednu akční simku do zásoby, kterou případně aktivovat až/pokud dojdou data, kdy po aktivaci bude i po novém roce stále za 250? Nebo když teď koupím limitku a aktivuji po novém roce, tak bude balíček za 350?

Jestli má někdo nasysleno díky neomezeným sockám, na kterých protočí hodně, pak zcela jistě nikam nepřepínat. Kdo má nasysleno jen tak a socky nepoužívá, potom to může být výhodná volba.

-- 4. 12. 2022 13:06 --

Ředitel ČTÚ píše:T-Mobile je v podstatě sám proti sobě, pokud Boží balíček nechá ještě jet - snad toto nebudou číst a nedošlo jim to

To by TM musel být sám proti sobě už od dob, co tento balíček nabídnul. Zjevně to ale žádná ztráta pro tohoto operátora není.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 4. 12. 2022 13:16

Byla v loni nějaká akce Vánoční u Kaktusů ?

Slibuje letos Kaktus nějakou Vánoční akci ?

Nemám na mysli nějaké Kaktus hrnce na FB, ale něco co k něčemu bude. :)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 4. 12. 2022 13:22, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 4. 12. 2022 13:22

Na začátku roku ještě něco bude.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 4. 12. 2022 13:22

nebyl to ten boží balíček 6+socky za 200?
vormen
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků