Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 9. 12. 2022 10:33

Tak by musel Kaktus normálně zlevnit no, za plnou cenu by to nikdo nepoužíval.

Byl to beztak pan Miroslav.
https://www.kurzy.cz/zpravy/506511-spor-o-mobilni-kredit-ve-vysi-32-tisic-kc-urad-prikazal-vraceni-penez/
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod rssreader 9. 12. 2022 11:06

Společnost (zákazníci nejen Kaktusu) se obecně dělí na 2 skupiny - ti co platí za služby, které využívají odpovídající cenu a pak jsou ti, co za totéž neplatí nebo platí nesmyslně málo. Tak vlastně žijí na úkor té první skupiny - parazitují na nich. Naštěstí je těch parazitů menšina. Protože každý jistě ví, co se stane, když se paraziti přemnoží. Vysávají své hostitele tak až ... skončí oba. Ano, tak jednoduché to je.
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 9. 12. 2022 13:25

AttaliaCZ píše:Kretén proto, že kdyby to dělal takto každý, kaktus v reakci na to třeba zruší ten bonus... a poražení budou všichni.

Je to veřejná nabídka, takže ji může používat kdo chce. A jestli něco Kaktus zruší, tak to prostě zruší a pak se zákazník sám může rozhodnout jestli zůstane nebo půjde o dům dál.

-- 9. 12. 2022 13:27 --

rssreader píše:Společnost (zákazníci nejen Kaktusu) se obecně dělí na 2 skupiny - ti co platí za služby, které využívají odpovídající cenu a pak jsou ti, co za totéž neplatí nebo platí nesmyslně málo. Tak vlastně žijí na úkor té první skupiny - parazitují na nich. Naštěstí je těch parazitů menšina. Protože každý jistě ví, co se stane, když se paraziti přemnoží. Vysávají své hostitele tak až ... skončí oba. Ano, tak jednoduché to je.

Nedělejme z Kaktusu nějakou charitu, kde by kdosi na komsi parazitoval. T-Mobile má sakra dobře spočítáno, že se mu jeho vlastní systém bonusů vyplatí, minimálně i třeba díky tomu, že tady je extra vlákno právě pro Kaktus, což je skvělá reklama - o kom jiném z virtuálů se takto diskutuje? :-)
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 9. 12. 2022 17:17

Já se tedy řadím mezi ty parazity. :D
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 9. 12. 2022 23:47

rssreader píše:Společnost (zákazníci nejen Kaktusu) se obecně dělí na 2 skupiny - ti co platí za služby, které využívají odpovídající cenu a pak jsou ti, co za totéž neplatí nebo platí nesmyslně málo. Tak vlastně žijí na úkor té první skupiny - parazitují na nich. Naštěstí je těch parazitů menšina. Protože každý jistě ví, co se stane, když se paraziti přemnoží. Vysávají své hostitele tak až ... skončí oba. Ano, tak jednoduché to je.

Bohužel v ČR se zákazníci děli na jiné dvě skupiny. Na ty, co se nechají roky nehorázně okrádat od trojkartelu a na ty, co chtějí platit za služby, které využívají, odpovídající cenu. A proto tu řešíme dobíječky, balíčky a podobné nesmysly, abychom se alespoň přiblížili cenám, které platí za služby uživatelé v okolních civilizovaných státech. A jestli se někomu podaří vyjebat s trojkartelem, tak pro mě to není parazit, ale hrdina, kterému tleskám.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod oldschooltrancer- 10. 12. 2022 09:41

rssreader píše:Společnost (zákazníci nejen Kaktusu) se obecně dělí na 2 skupiny - ti co platí za služby, které využívají odpovídající cenu a pak jsou ti, co za totéž neplatí nebo platí nesmyslně málo. Tak vlastně žijí na úkor té první skupiny - parazitují na nich. Naštěstí je těch parazitů menšina. Protože každý jistě ví, co se stane, když se paraziti přemnoží. Vysávají své hostitele tak až ... skončí oba. Ano, tak jednoduché to je.


Jenže parazit svého hostitele likviduje, operátoři jsou tu proto, aby generovali zisk. Lidé potřebují volat a datovat a operátoři to vědí. Lidé v daném případě nejsou paraziti, služby potřebují a nemají jinou možnost.

Odpovídající cena je co? To, co si řekne operátor? :-D Pro mě je odpovídající cena např. ta, kterou si s operátorem vyjedná velká firma a za tu to pak nabízí svým zaměstnancům. Jak lze usoudit, ani tato cena není parazitní a operátor nekrachuje. Totéž s retencemi a virtuálními operátory. Kdyby na tom prodělávali, nenabízejí to.

Problémem první skupiny je pohodlnost a nezájem cokoliv řešit.
oldschooltrancer-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 10. 12. 2022 14:20

V ČR je dost hlupaků, které operátoři obírají. Na nich vydělají i za nás parazity.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod myšpulín 11. 12. 2022 08:04

Oproti bankám jsou operátoři žabaři, tam se dá ušetřit nebo naopak platit jak mourovatý.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jjrr 11. 12. 2022 08:27

Většina bank poskytuje základní služby zdarma a bez paušálu, protože je tam tvrdá konkurence. Kdyby byly banky jen tři, platili bychom jako mourovatí za vše, co poskytují nyní zdarma.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod P1x3lo 11. 12. 2022 09:05

Ahoj, pokud mám samoobnovující balíček např. 10GB a chtěl bych utratit více bonusového kreditu, jelikož mi končí platnost, mohu dokoupit třebas balíček těch 10 GB za 250? Jelikož když koukám na možnost jednorázového nákupu tak je tam jen 100MB. :-(

Jak mám teda přikoupení provést?
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 11. 12. 2022 09:13

Kup si ten stejný balíček. Jako bys ho neměl. Data se sečtou s nasřádanými. Balíček najdeš v Samoobnovujících balíčcích. Ne v Extra datech.

Zítra nebo pozítří bude DOBÍJEČKA pro prodloužení bonusového kreditu. To nevydržíš?
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod P1x3lo 11. 12. 2022 09:24

Aha, nebyl jsem si jistý pokud koupím znova samoobnovující balíček zda se nepřepíše ten původní a nesmaže našetřená data.. :-)

Bohužel bonus mi vyšel tak, že končí dnes.
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 11. 12. 2022 09:34

Ten původní se "přepíše" a budeš mít ten "nový", ale našetřená data zustanou.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod P1x3lo 11. 12. 2022 09:58

Funguje to takto i s voláním a sms?
P1x3lo
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 12. 2022 10:02

Ano, ale tam nesmi byt balicek SAMOOBNOVOVACI, nybrz JEDNORAZOVY..
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků