Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 9. 6. 2023 15:14

Taky jsem se spálil! Zkusím reklamovat.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavlatko 9. 6. 2023 15:32

Dostal jsem odpověď od Kaktusu:
Ahojky Pavle, moc se omlouvám za komplikace, dnešní dobíječku jsme museli zrušit kvůli problémům na straně platební brány. :-|
Anička
pavlatko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 9. 6. 2023 15:35

A co chcete reklamovat, že jste dobíjel kredit na základě informací nějaké neoficiální aplikace a nedostal bonus? Mně také v Dobíječce visí, že je dneska dobíječka od 15 do 18h. Pokud ale mám v plánu dobíjet kredit, tak si informace o dobíječce pokaždé před dobitím ověřím přímo na stránkách Kaktusu.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod m4rk3J 9. 6. 2023 15:36

Jenže ta informace tam byla, oni jí zase odstranili.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod passé 9. 6. 2023 15:42

No je to verejny prislib, to je i pravne vymahatelne, pokud to muze prokazat (napr. screenem).
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 9. 6. 2023 15:51

Nevím, kolik přesně bylo, ale díval jsem se na oficiální webové stránky Kaktusu když tu byl poslední příspěvek od pavlatko, že informace o dobíječce zmizela a v té době tam už byly informace jen o dobíječce z 22.5. a o dnešní ani slovo.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod aje1 9. 6. 2023 17:02

Jj jejich jednani je super
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 6. 2023 18:56

Doslova MAMUTí brána
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 9. 6. 2023 19:41

@ziki - nikdo se nesmí na nějakou 3.stranu spoléhat.
Ale dnes to bylo na straně Kaktusu.
Už ráno to začalo tím Instagramem. Pak to oficiálně dali na svůj Facebook i na web Chceš přidat. Bohužel už jsem pak nezkoumal a neobnovoval při dobíjení. Nečekal jsem, že to někdo dokáže i zrušit a že se o tom už několik minut v tu chvíli psalo tady i na různých FB stránkách ohledně Dobíječky.

Možná ponaučení, dobíjet až třeba hodinu po začátku Dobíječky. Ale i tak po dnešní zkušenosti nebude 100%, že to z nějakých důvodů neukončí dřív, nebo dokonce Dobíječka bude zrušená celá, ani nezačne.

Na takového operátora je docela divné chování, že příspěvky smazali ale needitovali nebo nevydali nový příspěvek s nějakou informací.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 9. 6. 2023 20:25

No, také jsem si naběhl. Ale což, ještě přijdu v životě o víc................. ;-)
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 6. 2023 21:02

a takových dobíječek bude možná víc :-D
doteď jste brali, teď nám to budete vracet :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 9. 6. 2023 21:38

Bonusový kredit dohrávají na žádost dodatečně. Momentálně jsem v pořadí. Jsou asi opravdu vytížení.
Přílohy
Screenshot_20230609_223723_Messenger.jpg
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 10. 6. 2023 05:37

Jen taková statistika za čtvrt roku zpět (březen - květen, červen není ještě celý měsíc).
Mám 10 GB/250 Kč a zjišťuji, jestli to není zbytečný luxus, když přečerpáno jen jeden měsíc a ze dvou měsíců se data syslí.

Když bych si sečetl wifi a mobilní data, pořád by to bylo málo se SIMkou 100 GB (O2 či T-Mobile). I tak jsou počty zkreslené. Taková wifi je z různých míst (doma, v práci apod.) a je jasné, že i kdybych pořídil 100 GB SIMku, stejně bych nemohl doma zrušit wifi jako takové (chytrá domácnost, Smart TV, notebook, další členové domácnosti apod.) a nehledě na to, že za hranicemi bych to musel řešit jiným způsobem, protože 100 GB SIM nemají datový roaming.

Při spotřebě dat 5,50 GB, 11,80 GB a 7,45 GB by už mohla být na pohled zajímavá alternativa Neřešto 6 GB.
Tam by těch 6 GB bylo využito 2 ze 3 měsíců a ta data nad 2 Mb/s by byla asi ok. Nicméně zase bych syslil minuty a SMS a cena by tady byla vyšší - 300 Kč měsíčně proti 10 GB/250 Kč, s dobíječkou 125 Kč.

Takže porovnání pěkné a vítěz jasný = 125 Kč za 10 GB, které se i přesto většinu měsíců syslí. K tomu nějaký ten hovor nebo SMS, tzn. v mém případě je to přibližně měsíčně za 200 Kč, spíš ještě o něco méně.
Přílohy
Screenshot.png
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod jenula33 10. 6. 2023 08:13

Mám to taky tak, každý měsíc mi přibude 2 až 3 GB. Takže pro mě 10 GB za 125 Kč nejlepší řešení.
jenula33
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 6. 2023 08:51

..řešíme problém s platební bránou.

Nebyli v tom sami, treba u Narodniho dopravce na zeleznici bylo v appce podobne hlaseni.

Spis jen tak ze zvedavosti jsem kontroloval jejich stranku 'chces-pridat' a po 22.5. (18-20) tam skocilo i 30.5. (16-18) a pak az o zruseni 9.6.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků