Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 8. 2022 16:35

Bez balíčku Kaktus účtuje po 100kB (0,1Kč) a s balíčky po BAJTECH.

-- 14. 8. 2022 18:18 --

1GB za 99 u Odorika vs. Kaktus 6GB+neomezené socky za 100 při využití dobíječky a přes triple dokonce 67Kč/měsíc... To mě pro Odorika nepřesvědčí. Na něco je zajímavý, ovšem díky double nebo triplu mu Kaktus slušně zatápí jak pro hlas/SMS tak i data.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod t152 15. 8. 2022 05:19

Kdo provolá více minut,sms,využívá dobíječky,tripl a umí si to hlídat,tak Kaktus je výhodnější. Kdo provolá za měsíc max +- 40minut ,nepoužívá sms a nechce se mu všecko to hlídat,tak u odorika (viop)provolám přes data nebo wifi nějakých 25,-kč ( aplikace csipsimple).Na data mám roční TM 12x1GB za polovic v akci a kouzelným šuplíkem .
t152
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 8. 2022 08:05

Na SIM s 6gb+neo a ročním bonusovým kreditem 100 Kč (není to taky ta boží simka?) asi tripl nijak nevykouzlim, že?
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 8. 2022 08:15

Jedině, že bys měl u sebe druhou SIMku za 0,- a na ní si udělal 1x nebo 2x tripl v dobíječce. Pak ti tu původní SIMku s 6GB balíčkem nějak nechtěně rozkousal pes.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 8. 2022 09:00

Akurát bacha po převodu mají kredity platnost 6 měsíců.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 15. 8. 2022 09:13

t152
kdo provolá u kaktusu +-40 minut tak to ma za 37 a nemusí řešit nějaký voip a potažmo na to plácat data, chápu že pro kolenovrta těch 12kč rozdíl bude asi zásadní, pro normánlího člověka ne a výhody gsm volání proti voip to hravě převáží a to se nebavím o triplu, kde by to pak bylo i za méně než u odorika..1GB u kaktusu vyjde taky na 50 měsíčně s nekonečným převodem jednotek, což je lepší jak twist
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 8. 2022 10:19

Twist se dá udělat i za 300 se šuplíkovým kouzlem na celý rok. Ovšem bez převodu jednotek. Výhoda jedné SIM v případě Kaktusu taky zatím padá protože T-mobile mu nechce pustit VoLTE. Takže hovory obslouží přes 2G tak by teoreticky VoIP mohl mít lepší přenos hlasu (sám mám zkušenosti třeba přes WhatsApp byl kdysi u O2 rozdíl obrovský).
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod t152 15. 8. 2022 11:30

mě ten twist vyšel jen na cca 10,-kč/měsíc 1GB. Koupil jsem kupony v datartu za 7,-kč/ks a kouzelný šuplík k tomu. Vyšlo by to i zadarmo,ale už jsem neměl tu kartu s 200,-kč kreditem a kupony sehnal jen 2ks. Voip mě nevadí mám na něm clip se svým mobilním číslem, hodím si tam 30,-kč a volám.Je tam pěkně udělaný přehled hovorů a i dokonce údaje o hovoru,kvalita, jde nastavovat přesměrování, vyzvánění na více místech současně. Nemusím hlídat dobíječky. Jinak by byl rozdíl minimální. Mezi sebou voláme v rodině přes whatsapp. Ten 1GB ani za měsíc nespotřebuju. Doma jedu na wifinu,protože tam nemám dobrý signál,jen 2G po vypnutí 3G.Pokud bych potřeboval jen data na volání,tak se dá koupit i datová sim od odorika s 500MB za 30,-kč a roční platností,kdo provolá ještě míň :-)
t152
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.filip 15. 8. 2022 13:34

Vloni o prázdninách jsem koupil Boží SIM a dobil dle návodu zde triple. Nyní vidím, že mi dle údajů v samoobsluze zbývá standardní kredit ještě 819 Kč, platnost je do 29.10.2022.

Pokud si vzpomínám na diskusi zde, měl bych před datem konce platnosti dobít alespoň 50 Kč, aby se platnost kreditu prodloužila.

Je aktuálně nějaký způsob, jak navýšit kredit tak, abych se o to nemusel každý měsíc při dobíječkách starat? Dosavadní "automatický" způsob s kombinací bonusového a standardního kreditu byl ideální.

Předem díky moc za tipy.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 15. 8. 2022 13:50

Nic jiného není. Když dobiješ 50 Kč nebo 500 Kč je jedno. Platnost se prodlouží o 12 měsíců od data dobití. Klidně tam pošli jen těch 50 Kč a máš na nějaký 2 měsíce ještě klid a budeš mít předdobito.
To ti výjde (jestli +/- dobře počítám) na prosinec. No a buď chytnout nějakou dobrou prosincovou akci na kredit nebo data (jestli bude) a pak budeš muset 1. měsíc dobít 200 Kč a 2. měsíc mít automaticky. Zase 3. měsíc dobít a 4. měsíc mít autom. přednabito. A tak stále dokola.

Tohle platí v aktuální čas. Je možné, že na Vánoce něco bude, co to celé může zvýhodnit. Jestli máš SIM jen na data, tak pravidelné dobíjení každý lichý měcíc za 200 Kč, tě v roce 2023 asi nemine.

Vypočítej si to tak, a zatím dobij takovou částkou, abys byl skoro bez kreditu na leden 2023 nebo přelom prosinec/leden. Pak můžeš dobít třeba za těch 200 Kč.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 17. 8. 2022 07:55

Rychlý dotaz. Jak dlouho je simka aktivní po uplynutí roku od dobití? Jde dobít i nějakou dobu po té lhůtě? A vrátí to případně i původní standardní kredit? Doufám že simka neumře hned po 12ti měsících...
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 17. 8. 2022 08:21

To tady jednou kdosi řešil. Asi tak ale 3 nebo 4 roky dozadu. Pamatuju si, že ten někdo tady kopíroval odpověď z podpory na FB a ta mu napsala, že i po dobití kreditu (zároveď s ukončenou platností SIM) se mu propadlý kredit vrátí nazpět. Jak to je nyní, ale nevím a obávám se, že málo kdo to tady vyzkoušené má. Relevantní odpověď bude na stejný dotaz přímo od Kaktusu, když by ses zeptal :-(
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 17. 8. 2022 08:31

Ještě 30 dní po 12 měsících, stačilo dobít a běželo číslo dál včetně kreditu
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 8. 2022 08:32

U většiny CZ předplacenek bylo že SIM zruší cca měsíc po ukončení platnosti SIM. Třeba u O2 je platnost dobíjeného kreditu 6 měsíců (do nějaké částky teď nevím jestli 300 nebo 500) ale platnost SIM je vždy 12 měsíců od dobití. A někomu O2 poslal SMS na Datamánii před 13. měsícem že pokud nedobije SIM bude zrušena. Takže bych prostudoval ceník.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dwxx 17. 8. 2022 08:46

Super, díky.
dwxx
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků