Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Milos 27. 3. 2023 11:50

Pokud nepotřebuješ syslit další data, tak bych těsně před automatickým obnovením přešel na ten balíček 1GB. Ale jestli máš bonusový kredit a nevíš co s ním, tak si nech Boží balíček automaticky ještě naposledy obnovit a hned poté přejdi na balíček 1GB :-)
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod technikus 27. 3. 2023 15:42

@peno22 toto?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 27. 3. 2023 16:39

@technikus: V těch podmínkách ale není uvedeno nic o tom, že se k 31.3.2023 ruší Boží balíček. Navíc se tam uvádí, že ta zvýhodněná cena balíčku 10GB je jen pro klienty, kteří byli osloveni informační SMS s touto výhodnou nabídkou, což @peno22 v rámci dvou SIM karet nebyl.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 27. 3. 2023 19:33

peno22 píše:Je někde v dokumentech, že Boží balíček opravdu končí? Na 2 čísla v rodině nám přišla SMS o konci ke dni 31.3. a na další 2 čísla nepřišlo nic.

nebyly ty čísla nějakou dobu vypnuté? sms pak zmizí v propadlišti dějin
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 27. 3. 2023 20:00

To je pravda, platnost SMS zpráv je jen 3 až 4 dny (dle operátota).
A máš vlastně @peno22 ten Boží balíček aktivní na všech čtyřech číslech nebo jen na těch dvou?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod peno22 27. 3. 2023 21:23

Všechny 4 čísla fungují jako primární a maximálně režim letadla na noc. Na dvě čísla žádná sms s informací o ukončení určitě nepřišla. Boží je aktivní na všech číslech.
peno22
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 27. 3. 2023 22:37

Na tátovo SIM s božím balíčkem taky žádná SMS o konci nepřišla. Vzhledem k tomu že tam má asi 90GB tak změna balíčku na 1GB byla logickým a nejlevnějším krokem. Takže dobití 200Kč v dobíječce á 3 měsíce a v prvním měsíci dokup 1GB aby nepropadl bonus. Když Kaktus mermomocí chce přijít o dobíjení 200 každý měsíc...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jhappy 28. 3. 2023 06:28

Pokud mám balíček na data za stovku mohu ho koupit znovu a tím o měsíc posunout obnovu balíčku? Abych využil bonusový kredit(který by třeba už mohl propadnou) a data co jsou naspořená se převedla?
jhappy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 28. 3. 2023 06:39

Na obojí - ano.
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 28. 3. 2023 18:52

Anebo dokup extra dat-1GB za 100. Ale ten neposune datum balíčku, tak nákup 1GB balíčku bude lepší a budou 4 měsíce za 200 Kč 8-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jarda572 29. 3. 2023 10:29

Ahoj všichni.
Jak se blíží 31.březen musím pořešit na svých dvou Kaktusích SIMkách 6GB samoobnovovací balíčky, ale nějak se v tom zamotávám. Jedním řešením by mohlo být přenesení čísla z první SIMky na druhou SIMku a oželení její existence. Problém, se kterým potřebuji poradit je to, co se stane s nasyslenými daty ( cca 90 GB ) na SIMce, na kterou chci přenést číslo z první SIMky?
Dík za rady.
A co se stane s daty, případně kreditem z první SIMky?
Nebonusový kredit z první SIMky před přenosem samozřejmě mohu převést na jinou Kaktusí SIM.
Jarda572
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 3. 2023 10:41

Data propadnou. Vše propadne ze služeb a aktivních balíčků na kartě, NA KTEROU přeneseš jiné číslo. Kromě kreditu. Bonusový a i standardní kredit se sloučí z obou SIM karet.

Spíš napiš jestli obě karty jsou tvoje vlastní a kolik na každé spotřebuješ dat. Pak se dá radit jinak.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jarda572 29. 3. 2023 11:31

Obě Kaktusí SIM jsou moje. Problém nastal, když jsem na novou Kaktusí SIMku, z nějakého důvodu, přenesl před cca měsícem číslo od ČEZu.
Toto číslo je moje primární a vyskytuje se ve všech možných smlouvách, kontaktech, etc. Tuto SIMku ČEZu jsem měl léta letoucí, abych se vždy dotelefonoval, protože se platí až zpětně/post paid po vystavení faktury.
Časem jsem si pořídil druhou, Kaktusí, SIMku a tu používám na všechno, tedy telefonování a datování ( samoobnovovacích 6GB ) a první SIMka (ČEZu s primárním číslem) byla vlastně jen záložní.
Na té aktivní Kaktusí SIM spotřebovávám průměrně cca 3GB dat měsíčně a protelefonuji tak 150 Kč kreditu. Můj záměr je, že na ní teď přejdu na samoobnovovací balíček 1GB.
Pomalu mi dochází, že nová Kaktusí SIMka (s mým primárním číslem ), na které nemám zatím zapnuté žádné balíčky a na které je jen triplekredit 600 Kč za první dobití před přenosem čísla, je pro mě nadbytečná a vymýšlím, jak z toho.
Jarda572
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 29. 3. 2023 11:38

Přenos prvního čísla na např oskartu a pak zpět na druhou sim. Kredit přeposlat, pokud je bonusový, tak bohužel vyčerpat... Jinak to asi neuděláš, pokud chceš dostat číslo A na simku B.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 3. 2023 11:52

Jestli nejde o číslo, tak to převeď mezi sebou. Bacha ale na to na kterou SIM. Protože z jedné karty se vše ztratí. Služby, balíčky, přihlášení do Samoobsluhy a vlastně i zanikne to 9místné tel číslo.

Změnu na 1GB balíček udělej zítra nejpozději. V pátek už bych to osobně nedělal a měl už hotovo. Předejdeš případným problémům.

S tím převodem 1 SIM ke konkurenci na cca. 3-7 dní jde, ale je to trochu složitejší. Na té SIM, která zůstane u Kaktusu, ale tu změnu balíčku na internet nezapomeň udělat.
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků