Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sNOWu 12. 2. 2021 17:35

tohle není klamavá reklama, je to přeci klasická nabídka na webu. :-)
sNOWu
Junior

Odeslat příspěvekod dala67 12. 2. 2021 18:08

dala67
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 12. 2. 2021 18:54

Ale všude je uvedeno "na sociální sítě" nikoli "na všechny sociální sítě". Pravda je že blbuvzdorně tam mělo být "na vybrané sociální sítě" na druhou stranu : kdo to má? Ukažte mi jiného opa který dá navrch data ať už na cokoli.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 12. 2. 2021 19:52

Tak já tam vidím nabidku na: Tvoje nejoblíbenější sociální sítě a pod tim několik Ikon.

Asi nych nečekal, že se to bude týkat něčeho co tam není namalováno.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dala67 12. 2. 2021 19:55

Pro někoho jsou to data navrch, pro někoho data k ničemu :-(
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 12. 2. 2021 22:38

Screenovat tady můžete co chcete. Při nákupu SIM a využívání služeb, souhlasíte s Ceníkem a Podmínkami. Stačí to?
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod dala67 12. 2. 2021 23:53

Zákon č. 89/2012 Sb.
Díl 2
Oddíl 2
§ 2976
Klamavá reklama
(1) Klamavá reklama je taková reklama, která souvisí s podnikáním nebo povoláním, sleduje podpořit odbyt movitých nebo nemovitých věcí nebo poskytování služeb, včetně práv a povinností, klame nebo je způsobilá klamat podáním nebo jakýmkoli jiným způsobem osoby, jimž je určena nebo k nimž dospěje, a tím i zřejmě způsobilá ovlivnit hospodářské chování takových osob.

Stačí to Vám ?
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 2. 2021 00:28

Já myslím, že mi to stačí a do sytosti.

Já bych služby nevyužíval, kdybych s nimi nesouhlasil. Vygeneruj OKÚ a tradá. Zkusil bych konkurenci. Ti jsou čistí jak včera napadený sníh a když to zkusíš a budeš na tom trvat, třeba ti dají i všechny soc. sítě zadara.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod Moše_yehudi 13. 2. 2021 00:31

Já bych to spíš okomentoval stylem burana, pardon Andy Bureše:
...všichni kradú, jen Kaktus nejméně... :lol:
----
Smetiště - moje téma, mrkněte :)
https://forum.mobilmania.zive.cz/viewtopic.php?f=12&p=12825884#p12825884
Moše_yehudi
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 13. 2. 2021 00:34

Obrázek
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod dala67 13. 2. 2021 10:10

Žádná "plamenná válka", to jen Ipanemu bouchly saze. Být zástupcem Kaktusu nebo nemít žádný argument, tak se najede na osobní útok. To nic.
V současné době takovéto rozdělování dat nedává naprosto smysl. Mají to spojit dohromady se základem. Stačí jít přes proxy a celý systém selekce je naprd. Ale raději se k tomu už nebudu vracet ani vyjadřovat.
dala67
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 2. 2021 11:05

Mě nic nebouchlo. Jen se ti fakt divím, že když s tím nejsi spokojený, tak proč si neplatíš třeba Social Pass u konkurence. To je celé. Nijak jsem na tebe neútočil, prostě mě když nebudou vyhovovat rohlíky v pekárně za rohem, tak taky budu chodit jinam.... Ty jistě taky. Toť opravdu vše.

Argument nemám. Ale argument na to, jak ti vybrané soc. sítě vychválit. Prostě oni to tak nabídli, mají to na webu uvedené a pak i v dokumentech. To, že to nevyhovuje všem je ale tutovka. Vybrané soc. sítě si neudělali přes proxy servery, ale přes IP adresy.
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 2. 2021 11:22

Každopádně je to diskriminace. Všechny pakety jsou si rovny (i při QoS) :-)
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ipanema 13. 2. 2021 11:39

Právě na FB tohle (asi někdy v létě minulýho roku) hodně obhajovala podpora Kaktusu. Taky se tam několik lidí rozhořčovalo, že to bylo jen povoleno na FB, pak to EU nějaká komise označila za diskriminaci. No a podpora tam agumentovala, že teď jak to je, je vše v pořádku. Celkem se to tam rozebíralo zvrchu, i zespoda.

Nejsem právník, ale tohle má T-Mobile na 100% podchycené, aby to už nikdo napadnout nemohl. Volba a šíře socek je ryze na nich. Hodně se na FB psalo, ať se přidá Signal nebo TikTok. Nikdy ale na toto nebylo odpovězeno konkrétně a jasně. Já třeba WA a FB nemám. Měl bych být ten první v řadě a chtít rozšíření sítí. Ale život je moc krátkej na tyhle malichernosti. Za 40 let tady už nebudu a ještě si do života přidávat toto....
Ipanema
Junior

Odeslat příspěvekod hgfdsa 13. 2. 2021 11:46

Jasně že je volba povolených siti na nich, ale nemají v reklamě vytvářet klamavý dojem, že se to vztahuje na všechny sítě.
hgfdsa
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka